کد خبر: ۷۱۴۰۰۷۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۷
کد خبر : ۷۱۴۰۰۷۸
گروه : کرمان » کرمان
بسته خبر‌های انتظامی ۲۳ آبان ماه؛

در بسته خبر‌های انتظامی ۲۳ آبان ماه با خبر دستگیری عملان شرارت و کشف قاچاق سوخت در کرمان همراه باشید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سرپرست فرماندهی انتظامی کهنوج گفت:عاملان شرارت که موجب بر هم زدن نظم و امنیت عمومی در سطح شهرستان شده بودند در یک عملیات ضربتی شناسایی و دستگیرشدند.

سرهنگ حیدر احمدیوسفی با اشاره به دستگیری ۲ متهم و کشف ۳ کیلوگرم مواد مخدر از مخفیگاهشان بیان داشت: این متهمان دارای سوابق کیفری از جمله اخلال در نظم و امنیت عمومی، حمل و نگهداری مواد مخدر و سلاح غیرمجاز، ۸ فقره سرقت مسلحانه موتور سیکلت، نزاع و درگیری، تهدید و قدرت نمایی با سلاح و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان هستند.

برخورد تانکر آب رسانی با عابر پیاده حادثه آفرید

جانشین فرمانده انتظامی جیرفت از برخورد یک دستگاه تانکر آب رسانی با عابر پیاده در این شهرستان و فوت عابر خبر داد.

سرهنگ"محمود کرمشاهی"بیان داشت: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات عدم توجه به جلو از سوی راننده تانکر اعلام شد.

واژگونی  خودرو در محور "کهنوج – بندرعباس"یک کشته برجای گذاشت

در این حادثه یک دستگاه خودرو وانت مزدا به علت سرعت غیر مجاز و بی توجهی به جلو واژگون شد که راننده خودرو به علت شدت جراحات وارده فوت شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی کهنوج با اعلام این خبر از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنند و سفری ایمن برای خود و دیگران رقم بزنند.

کشف ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس ریگان

فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه تانکر حامل ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در عملیات پلیس شهرستان "ریگان" خبر داد.

سردار"عبدالرضا ناظری"با اشاره به توقیف این تانکر در محور اصلی شهرستان "ریگان"بیان داشت: در این عملیات ۳۰ هزار لیتر گازوئیل که از نقاط مرکزی کشور به مقصد استان‌های شرقی و نهایتا انتقال به خارج کشور بارگیری شده بود، کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

کشف سوخت قاچاق از خودروی یخچال دار در زرند

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زرند از کشف گازوئیل قاچاق از یک دستگاه خودروی یخچال دار هنگام تردد در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سیدعلی محمودزاده در این خصوص گفت: ماموران پلیس آگاهی از این کامیونت یخچالدار که کاربری دیگری دارد ۲ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ محمودزاده با اشاره به خطرات بسیار زیاد حمل سوخت از طریق خودرو‌های وانت و سواری و خارج از شبکه خاطرنشان کرد: اعمال سودجویانه قاچاقچیان علاوه بر ضربه به اشتغال و تولید داخلی باعث خروج سرمایه‌های ملی از کشور می‌شود که تبعات جبران ناپذیر زیادی به همراه دارد.

انتهای پیام/ی

دستگیری قاچاقچیان سوخت در کرمان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر