کد خبر: ۷۱۴۳۴۷۴
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
کد خبر : ۷۱۴۳۴۷۴
گروه : بوشهر » بوشهر

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: تاکنون ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی که بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت کرده بودند در تعزیرات حکومتی تشکیل شده که بلافاصله رسیدگی شد.

به ۲۰ پرونده افزایش نرخ حمل‌و نقل در تعزیرات حکومتی استان بوشهر رسیدگی شدبه گزارش گروه استان‌ها باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، زهرا افضلی‌نیا مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر با اشاره به تغییر قیمت بنزین و تعیین سهمیه بندی ویژه ناوگان حمل و نقل شهری و برون  شهری بیان کرد: با توجه به تعیین سهمیه بنزین برای حمل و نقل شهری و برون شهری از سوی وزارت نفت، هیچ‌گونه افزایش قیمتی در حمل و نقل تاکسی‌های درون و برون شهری نخواهیم داشت.

او با تاکید بر برخورد قاطع با هرگونه افزایش قیمت حمل و نقل افزود:هرگونه افزایش قیمتی در  اجناس، کالا و خدمات عمومی با برخورد قانونی همراه است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر به بازرسی و بررسی‌های صورت گرفته در وضعیت قیمت ناوگان حمل و نقل درون و بروش شهری  استان بوشهر پرداخت و تصریح کرد: تاکنون ۲۰ پرونده برای آژانس‌های تاکسی تلفنی که بدون مجوز اقدام به افزایش قیمت کرده بودند در تعزیرات حکومتی تشکیل شده که بلافاصله رسیدگی شد.

افضلی‌نیا با بیان اینکه حکم صادره برای متخلفان به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود افزود: افزایش قیمت تمامی اجناس کالا و خدمات در همه سطوح ممنوع است و کسانیکه اقدام به افزایش قیمت کنند بدون اغماض با آنان برخورد قاطع قانونی می‌شود.

او با بیان اینکه تاکنون افزایش قیمت کالا و سایر خدمات اعلام نشده است، گفت: همه موارد پیشگیرانه برای افزایش قیمت‌ها صورت گرفته است که در این زمینه سهمیه بنزین برای همه تاکسی‌ها و سرویس‌هایی که کار‌های عمومی انجام می‌دهند در نظر گرفته شده است و در یکی دو روز آینده همه این‌ها عملیاتی می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تاکید کرد: مردم هیچ نگرانی از این موضوع نداشته باشند و مطمئن باشند در آینده نزدیک شاهد فصل جدیدی در وضعیت خدمات رسانی خواهیم بود.

افضلی‌نیا از راه‌اندازی گشت‌های مشترک خبر داد و بیان کرد: در همه شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر به ویژه در مرکز استان، گشت نظارت و بازرسی مشترک با سازمان صنعت، معدن و تجارت، راهداری  راه‌اندازی شده که نظارت ویژه‌ای بر قیمت کالا، تاکسی‌های درون و برون شهری، آژانس‌ها و سایر خدمات دارند.

 او گفت: با نظارت و فعالیت شبانه‌روزی قیمت کالا و خدمات کنترل شده و مردم اطمینان داشته باشند این وضعیت کنترل قیمت‌ها ادامه می‌یابد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/م

افزایش قیمت تمامی اجناس کالا و خدمات در همه سطوح ممنوع است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر