کد خبر: ۷۱۴۶۰۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
کد خبر : ۷۱۴۶۰۰۶

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: مردم به شایعات و جریا‌ن‌سازی سرویس های اطلاعاتی صهیونیست، آمریکا و غرب در زمینه گرانی در بازار توجه نکنند.

مردم به شایعات گرانی توجه نکنند/برقراری گشت‌های نظارتی در استان برای جلوگیری از افزایش قیمت کالابه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، حسن جعفری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی  در جلسه شورای اداری استان، گفت: رهبر معظم انقلاب اخیرا فرمودند که ناامنی بزرگترین مصیبت برای هر کشوری است، بنابراین تمام کسانی که در حوزه امنیت فعالیت می‌کنند تمام تلاششان این است تا امنیت پایدار در استان برقرار باشد.

او با اشاره به اینکه با عنایت امام رضا(ع) و حمایت‌های بی دریغ مردم فهیم استان امنیت در استان برقرار است، تصریح کرد: تامین نظم و امنیت مردم به عنوان اولویت اول در تمهیدات اندیشیده شده قبل از اجرای طرح سهیمه بندی بنزین مدنظر قرار گرفته بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در قالب سیاست شورای تامین استان، برخورد با مردم معترض به شکل مسالمت آمیز، اقناعی و توجیهی و برخورد با اشرار و اغتشاش گران به شکل قاطع، بازدارنده و قهرآمیز پیش بینی صورت گرفته و خواهد گرفت.

جعفری ضمن تقدیر از اصحاب رسانه استان، افزود: طرح سهمیه بندی بنزین یک تصمیم ملی و مصوبه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا بود که مقام معظم رهبری هم آن را تایید کردند، هدف اصلی این طرح حمایت معیشتی از مردم به ویژه قشر محروم است، نکاتی همچون کنترل مصرف سوخت، کاهش آلودگی هوا و جلوگیری از قاچاق سوخت از اهداف دیگر این طرح به شمار می‌رود.

او با اشاره به سواستفاده‌های دشمن از طرح سهمیه‌بندی بنزین، تصریح کرد: معاندین بسیار امید داشتند که با اجرای این طرح ضربه اساسی به نظام بزنند و اقدام به براندازی کنند که تا امروز خوشبختانه ناموفق بوده اند و ان‌ شاالله ناکام خواهند شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه مشکل خاصی در حوزه امنیتی استان نداشته‌ایم، گفت: برای آگاه‌سازی مردم اقدامات گوناگونی حول محور قرارگاه مدیریت سوخت استان صورت گرفت، در حوزه تنظیم بازار هم برای جلوگیری از گرانی کالا اقداماتی نظیر گشت‌های نظارتی در استان انجام گرفته و تقویت خواهد شد.

سردار محمد کاظم تقوی فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اغتشاش‌های اخیر، گفت: با حمایت همه جانبه نهادهای متولی در حوزه امنیت شرایط را در مشهد به گونه‌ای فراهم کردیم که دشمن بیشترین ضربه را متحمل شد و کم ترین خسارت را شاهد بودیم.
 
انتهای پیام// ز.م
 

مردم به شایعات و جریا‌ن‌سازی سرویس‌های اطلاعاتی صهیونیست، آمریکا و غرب توجه نکنند

 
 
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر