کد خبر: ۷۱۴۶۰۸۰
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
کد خبر : ۷۱۴۶۰۸۰
گروه : ایلام » ایلام
استاندار ایلام خبر داد؛

استاندار ایلام از سرمایه گذاری ۱۵ هزار میلیارد تومانی در ایلام طی یک سال گذشته خبر داد.

سرمایه گذاری ۱۵ هزار میلیارد تومانی در ایلام طی یک سال گذشتهبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری ایلام اظهار کرد: کسی حق ندارد در این شرایط با سخنان ناامید کننده ذهن مردم را خراب کند. امروز باید از تریبون ها صدای وحدت و برادری و اتحاد بلند شود. کسی که دنبال تفرقه باشد منادی حق نمی تواند باشد.

او تصریح کرد: کارهای بزرگ و مهمی نظام در استان انجام داده است، (من همیشه کارهای دولت را کارهای نظام عنوان کرده ام) شما ببینید در اربعین در سیل اخیر در سرمایه گذاری ها اتفاقات خوبی افتاده است.

سلیمانی دشتکی افزود: یک قلم سرمایه گذاری بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان تنها در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در استان ظرف یک سال گذشته ایجاد شده است و در سفر رئیس جمهور نیز بیش از ۱۶ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح و کلنگ زنی می شود.

استاندار ایلام گفت: زائرسرایی در مشهد بنا نهاده شد برای زیارت همه مردم به خصوص مستضعفان، تاکنون با حمایت همه ی دوستان فاز اول در حال تمام شدن است، نیاز به حمایت همگان است که این طرح به اتمام برسد.

او افزود: ظرف این دو سال در زمینه فرهنگی کارهای بسیار خوبی انجام شده است؛ کارهای فرهنگی در استان از جمله حوزه ی علمیه استان، برج هنر، مرکز نشر ارزش های دفاع مقدس و دیگر اقدامات فرهنگی پیشرفت های بسیاری در این دوسال داشته اند.

سلیمانی دشتکی اظهار داشت: سفر رئیس جمهور را در پیش داریم همه باید یک واحد باشیم تا استان از خیر و برکت این سفر بهره مند شود. در این سفر هم می توانیم کمک و مساعدت بنیادها را داشته باشیم و هم سرمایه گذاران را برای ایجاد سرمایه گذاری در استان پای کار آوریم.

استاندار ایلام گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم، بارها اعلام کرده ام مسئولینی که در انتخابات نقش دارند کار انتخاباتی مطلقا ممنوع است. مابقی مدیران تحت عناوین مدیر و دولت و نظام به هیچ وجه حق دخالت و استفاده از امکانات دولتی برای کاندیدای خاصی ندارند.

او تصریح کرد: با اجرای سهمیه بندی بنزی،ن ۱۸ میلیون خانوار از ۵۵ هزار تا ۲۰۵ هزار تومان به حساب آنان واریز می شود. طرح حمایتی دولت اقشار ضعیف و دهک های پایین جامعه را پوشش می دهد.

سلیمانی دشتکی بیان داشت: با سهمیه بندی بنزین ضمن صرفه جویی در مصرف سوخت موجب حفظ منابع ملی می شود و از قاچاق سوخت نیز جلوگیری می کند.

استاندار ایلام گفت: تا قبل از سهمیه بندی بنزین حداکثر ۱۰ درصد تولید بنزین را می توانستیم صادر کنیم اما با اصلاح قیمت بنزین توان صادرات و افزایش درآمد بالاتر خواهد رفت.

انتهای پیام/ب

وضعیت سرمایه گذاری در ایلام طی یک سال گذشته

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر