کد خبر: ۷۱۴۶۳۳۳
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
کد خبر : ۷۱۴۶۳۳۳
گروه : فارس » شیراز

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس گفت: ۸۳۱ ویژه برنامه شاخص به مناسبت هفته بسیج در استان فارس برگزار می‌شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، سرهنگ پاسدار علی محمد محمدی، اظهار داشت: هفته بسیج، هفته تبلور روحیه جهادی و انقلابی توام با بازخوانی تفکر و مدیریت بسیجی و بهترین فرصت برای شناخت، معرفی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی کشور است.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر بیان کرد: همانطور که سایر قوای مسلح محافظ انقلاب اسلامی هستند بسیج هم دژ مستحکمی برای حفاظت از انقلاب اسلامی است البته این مراقبت و حفاظت تنها جنبه نظامی ندارد بلکه صیانت از انقلاب اسلامی و کشور در همه زمینه‌هاست.

او در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته بسیج با بیان اینکه ۸۳۱ ویژه برنامه شاخص به مناسبت هفته بسیج در استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: هفته بسیج در سال جاری با چهل سالگی بسیج مقارن شده و به همین دلیل شعار محوری این هفته «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» انتخاب شده است.

محمدی با بیان اینکه در مجموع ۱۵ هزار و ۶۸ برنامه بمناسبت هفته بسیج در سراسر استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: تجمع ۱۰ هزار نفری بسیجیان شیراز در روز ۵ آذر، برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری در مرکز استان، آیین‌های بزرگداشت و تکریم پیشکسوتان و معرفی الگو‌های برتر بسیج، برگزاری مراسم نمادین اعطاء پرچم گام دوم انقلاب، اردو‌های جهادی بسیج با محوریت فرهنگی و محرومیت زدایی از جمله برنامه‌های شاخص هفته بسیج سال ۱۳۹۸ در استان فارس هستند.

او با بیان اینکه بسیج پرچمدار خدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه در عرصه‌های گوناگون است، گفت: میز‌های خدمت همزمان با هفته بسیج و با حضور مشاوران و حقوقدانان بسیجی و درمانگاه تخصصی نیز با حضور پزشکان بسیجی به عموم مردم خدمات رایگان اجتماعی و پزشکی ارائه خواهند کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر با بیان اینکه یادواره‌های شهدا در هفته بسیج با محوریت و موضوع اولین شهدای بسیجی در شهرستان‌های استان فارس برگزار می‌شوند، گفت: برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوعات «بسیج، چهل سال خدمت، جهاد و شهادت» و «تبیین نقش بسیج در گام دوم» از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای هفته بسیج هستند.

سرهنگ پاسدار محمدی افزود: در وقایع چند روز اخیر بسیج سرافرازانه در کنار سایر نیرو‌های امنیتی نقش بی بدیل و موثری در مقابله با اشرار و خسارت زنندگان به اموال عمومی ایفا کرد.

انتهای پیام/

اعلام برنامه‌های هفته بسیج در استان فارس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر