کد خبر: ۷۱۴۶۴۱۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
کد خبر : ۷۱۴۶۴۱۲
گروه : کرمان » کرمان

با بسته خبرهای انتظامی سی ام آبان ماه استان کرمان همراه ما باشید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر از کشف ۱۰۳ کیلوگرم شیشه و تریاک در دو عملیات پلیسی طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ یوسف آبادی در تشریح این خبر گفت:ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر هنگام بازرسی خودرو‌های عبوری محور اصلی شهرستان از یک دستگاه کامیون بنز ۷۰ کیلوگرم تریاک و ۲ کیلو و ۷۰۰ گرم شیشه کشف و ۳ نفر را دستگیر کردند و در عملیاتی دیگر نیز از یک دستگاه اتوبوس مسافربری ۳۰ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف و در این راستا ۲ قاچاقچی را دستگیرکردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر با اشاره به تحویل قاچاقچیان به مراجع قضائی گفت: مقابله با قاچاقچیان موادمخدربا جدیت در دستور کار پلیس شهرستان قرار دارد که به لطف خدا و تلاش شبانه روزی سبز پوشان عرصه نظم و امنیت توفیقات خوبی در این زمینه حاصل شده است.

کشف ۳۴۸ کیلو تریاک در عملیات یگان تکاوری ۱۱۶ قرارگاه عملیاتی ابوذر

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۳۴۸ کیلوگرم تریاک در عملیات شبانه ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ کهنوج خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبرگفت: ماموران یگان تکاوری ۱۱۶ کهنوج با انجام کار اطلاعاتی از عبور یک محموله سنگین موادمخدر از محدوده این شهرستان مطلع و شب گذشته با استقرار در حوالی روستای"آبسردوئیه"کهنوج از یک دستگاه خودروی پژو که دو سرنشین آن اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند، ۳۴۸ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به برتری آتش ماموران پلیس بیان داشت: در این عملیات یکی از اشرار مسلح زخمی و از خودروی آن‌ها یک قبضه اسلحه و مقادیری مهمات نیز کشف شد.

پلمب ۱۱۹ واحد صنفی متخلف در رفسنجان

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان از پلمب ۱۱۹ واحد صنفی متخلف در اجرای طرح نظارت بر صنوف فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ"محمدمهدی کریمی"در تشریح این خبر گفت: در اجرای این طرح و در بازدید‌های انجام شده ۹۰ واحد صنفی به علت نداشتن پروانه کسب و ۲۹ واحد صنفی به علت عدم رعایت قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی با دستور مقام قضایی پلمپ شد.

کشف ۶۶ کیلو حشیش از ۴ قاچاقچی

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از کشف ۶۶ کیلو حشیش و دستگیری ۴ قاچاقچی در عملیات مأموران پاسگاه"سیرچ" این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا فداء" در تشریح این خبر گفت: مأموران پاسگاه "سیرچ"حین گشت زنی هدفمند در حوزه استحفاظی از یک دستگاه خودروی مزدا ۶۵ بسته حشیش به وزن ۶۶ کیلو را کشف و در این خصوص ۲ قاچاقچی را دستگیر کردند.

سرهنگ فداء، افزود: مأموران انتظامی در این عملیات یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ را که به عنوان راه پاک کن این مواد بود نیز توقیف و راننده و سرنشین آن را دستگیر کردند.

کشف ۳۸ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار قاچاق از یک دستگاه اتوبوس

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف ۳۸ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار قاچاق از یک دستگاه اتوبوس خبر داد.

سرهنگ"یداله حسن‌پور گفت: ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز پلیس اگاهی این تعداد سیگار قاچاق را در ایست و بازرسی سه راهی راین کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان از شهروندان خواست: هرگونه مورد مشکوک در خصوص حمل یا توزیع جزئی و کلی کالای قاچاق را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف ۹۰۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق


رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف ۹۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

سرهنگ یدالله حسن‌پور گفت: در تداوم مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کارآگاهان اداره مبارزه با کالای قاچاق مستقر در ایست و بازرسی سه راهی راین از یک دستگاه اتوبوس ۵۰ جفت کفش، ۱۱۰ عدد شلوار مردانه و مقادیری خوراکی کشف کردند که کارشناسان ارزش ریالی آن‌ها را ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی آن به مراجع قضایی، از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک در خصوص قاچاق کالا و ارز را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ی

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر