کد خبر: ۷۱۴۶۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
کد خبر : ۷۱۴۶۵۹۱

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه، ازشناسایی ۲۲ هزار و ۳۷۸ خانوار در نوار مرزی خبر داد و گفت: سود حاصل از محل فروش سوخت مرزنشینان به حساب خانوار‌های روستایی که در شعاع ۲۰ کیلومتری نوار مرزی قرار دارند، واریز می‌شود.

واریز پول فروش سوخت به حساب ۲۲ هزار مرزنشینانبه گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  محمد‌ابراهیم الهی‌تبار اظهار با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ در کرمانشاه، گفت: همه با هم در راهپیمایی روز یک‌شنبه در حمایت از اقتدار و امنیت کشور با اتحاد و همدلی حضور خواهیم یافت.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمانشاه، در بخش دیگری از سخنانش در خصوص واریز پول فروش سوخت به حساب مرزنشنان، گفت: براساس مصوبه هیأت دولت مقرر شده، سود حاصل از محل فروش سوخت مرزنشینان به حساب خانوار‌هایی روستایی که در شعاع ۲۰ کیلومتری نوار مرزی قرار دارند، پرداخت شود.

او افزود: بنابراین مصوبه طی روز‌های گذشته بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به حساب ۲۰ هزار ۳۴۶ خانوار واجد شرایط واریز شده است در استان کرمانشاه ۲۲ هزار و ۳۷۸ خانوار در نوار مرزی شناسایی شده‌اند.

این مسؤول افزود: حدود ۲ هزار خانوار دیگر باقی‌مانده که به دلایلی از جمله عدم همخوانی کد ملی با شماره حساب هنوز موفق به دریافت این مبلغ نشده‌اند.

او خطاب به خانوار‌های روستا‌های مرزنشین ساکن در شعاع ۲۰ کیلومتر مرز که هنوز سود حاصل از محل فروش سوخت به حساب آن‌ها واریز نشده است، گفت: لزومی ندارد این افراد به جای خاصی مراجعه کنند این اصلاحات پروسه‌ای دارد که بعد از اصلاحات مبلغ ذکر شده به‌زودی به حساب آن‌ها واریز می‌شود.

 

انتهای پیام/ز

 

 

بیش از ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به حساب  مرزنشینان واریز شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر