کد خبر: ۷۱۴۶۸۵۲
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
کد خبر : ۷۱۴۶۸۵۲
گروه : همدان » همدان
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان؛

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: مسئولان اجرایی باید مراقب گرانی باشند زیرا که نظارت و کنترل قیمت‌ها خواست مردم است.

نظارت بر قیمت‌ها خواسته مردم استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، سردار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز همدان افزود: منویات رهبر معظم انقلاب نیز تاکید بر این دغدغه مردمی داشت که باید مورد توجه جدی همه مسئولان قرار بگیرد.

او با اشاره به اینکه با فرهنگ جهادی می‌توان مسایل اقتصادی کشور را کنترل کرد، گفت: نهادنیه کردن فرهنگ بسیجی مشکلات را برطرف می‌کند.

سردار مجیدی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج ظرفیت مردمی و انقلابی است که در طول دفاع مقدس خط مقدم جانفشانی کشورمان بودند.

او اضافه کرد: ایجاد ساختار بسیج و سپاه باعث شد تا دشمنان نتواند با طرح های خود انقلاب را مهار کنند و مردم و جوانانی که در پیروی انقلاب نقش داشتند، در سازمان سپاه و بسیج شکل گرفتند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: نیروهای بسیجی در طول ۴۰ سال گذشته جانانه به رسالت خود در قبال آرمان های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته اند و اکنون نیز بسیجیان سرباز ولایت در اجرای ماموریت های مهم اجرایی کشور هستند.

او شهادت ۹۲ هزار بسیجی در طول انقلاب اسلامی را نشان از آماده بودن بسیج در دفاع جانانه در تمامی عرصه ها بیان کرد و گفت: در این ۴۰ سال گذشته بسیج در جهادسازندگی، علم و فناوری و خودکفایی دستاوردهای موفق را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.

سردار مجیدی اجرای بیش از یک هزار طرح محرومیت زدایی توسط نیروی مقاومت بسیج همدان در سال جاری را دستاوردی بزرگ دانست و گفت: در ایجاد زیرساخت ها اقدام های ارزنده توسط بسیج استان انجام گرفته است.

انتهای پیام/ د 

دعدعه مردم باید مورد توجه مسئولان باشد

منبع: خبرگزاری ایرنا

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر