کد خبر: ۷۱۴۹۲۰۳
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
کد خبر : ۷۱۴۹۲۰۳
در #تهران_ما پیگیری شد؛

#تهران_ما موضوع به کارگیری خودرو برقی در ناوگان تاکسیرانی با توجه به اصلاح قیمت بنزین را پیگیری کرد.

امکان واردات خودروهای برقی برای ناوگان تاکسیرانی وجود نداردبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از شهروندان با ارسال پیامکی به بخش #تهران_ما باشگاه خبرنگاران جوان خواستار تأمین و به کارگیری خودرو برقی در ناوگان تاکسیرانی شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران پاسخ داد؛

علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: به دلیل مشکلات مالی و ارزی (تحریم ها) در حال حاضر امکان واردات  و تامین خودرو‌های برقی به کشور وجود ندارد و تزریق خودرو‌های برقی به ناوگان تاکسیرانی در کوتاه مدت شدنی نیست.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به اعلام آمادگی برخی از شرکت‌های داخلی برای تولید خودرو‌های برقی، تصریح کرد: ما از سال گذشته اعلام آمادگی کردیم که سازمان تاکسیرانی از تولیدکنندگان خودرو‌های برقی حمایت می‌کند، اما باید به این نکته توجه کرد که خودرو‌های برقی تولید شده باید از نظر کیفی استاندارد‌های قابل قبولی داشته باشند و این موضوعی نیست که رانندگان بخواهند بهای آزمون و خطای شرکت‌های تولیدکننده خودروی برقی را پرداخت کنند.


بیشتر بخوانید: افزایش نرخ کرایه تاکسی غیر قانونی است 


قنادان افزود: ما به دو شرکت خودروساز بزرگ داخلی کشور نیز اعلام آمادگی کردیم که در صورت توان تولید ما می‌توانیم خودرو‌های برقی تولید شده را در ناوگان تاکسیرانی به کار بگیریم.

او تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود امکان تامین و به کارگیری خودرو های برقی در ناوگان تاکسیرانی در کوتاه مدت وجود ندارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر