کد خبر: ۷۱۴۹۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
کد خبر : ۷۱۴۹۲۲۳

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی لرستان از معرفی دستگاه‎های ‎برتر اجرایی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سمانه حسن پور  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی لرستان گفت: دستگاه‎های ‎برتر اجرایی استان بر اساس شاخص‎های جشنواره شهید رجایی مشخص شده‎اند.

حسن پور روز یکشنبه در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان افزود: عملکرد دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی از مجموع ۲ هزار امتیاز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

او اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل امورمالیاتی، شرکت توزیع برق، سازمان جهاد کشاورزی و بیمه سلامت استان، به عنوان دستگاه‌های برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شناخته شده اند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان تصریح کرد: اداره‌های کل امور اقتصاد و دارایی و محیط زیست در کسب امتیاز شاخص‌های عمومی به عنوان دستگاه‌های برتر معرفی شده‌اند و در بخش شاخص‌های اختصاصی، اداره کل بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌عنوان دستگاه‌های برتر انتخاب شدند.

حسن پور با بیان اینکه در بخش شهرستانی نیز فرمانداری خرم‌آباد و بروجرد به عنوان دستگاه‌های برتر شناخته شدند ادامه داد: بهزیستی شهرستان سلسله و اداره امور مالیاتی بروجرد نیز دستگاه‌های برتر هستند.

به گفته او دستگاه‌های برتر در حوزه توسعه استان و اقتصاد مقاومتی بانک ملی، اداره کل شیلات و شرکت آب و فاضلاب شهری بوده اند.

به منظور شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران اسلامی، نهادینه‌کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها، به استناد آیین‌نامه اجرایی مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل‌های اجرایی مربوط در خصوص ارزیابی عملکرد، بخشنامه جشنواره شهیدرجایی سالانه ابلاغ و در سطح ملی، دستگاهی و استانی برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ر

دستگاه های برتر لرستان معرفی شدند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر