کد خبر: ۷۱۵۸۳۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
کد خبر : ۷۱۵۸۳۷۱

مراسم رونمایی و خوانش کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» خاطرات مریم مقدس؛ همسر سردار جانباز اکبر نجاتی در مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مراسم رونمایی از کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» به قلم مریم عرفانیان روایتی عاشقانه و ماندگار از همراهی همسری دلسوز در هشت سال دفاع مقدس و حکایتی ماندگار از لیلی و مجنون قصه‌ها، اما در زندگی واقعی با مشارکت جمعی از سازمان‌های فرهنگی در مشهد برگزار می‌شود.


مراسم رونمایی از کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» با حضور سردار جانباز اکبر نجاتی، مریم مقدس راوی اثر و مریم عرفانیان نویسنده کتاب چهارشنبه ۱۳ آذر ماه ساعت ۱۷ در سالن همایش‌های موسسه فرهنگی قدس واقع در بلوار سجاد، چهارراه گلریز برگزار می‌شود.
 
برگزاری مراسم رونمایی و خوانش کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» در مشهد+تصویر

کتاب «تا ابد با تو می‌مانم» که توسط انتشارات به‌نشر 《انتشارات آستان قدس رضوی》 در سال ۱۳۹۸ روانه بازار کتاب شده و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شده است در ژانر ادبیات دفاع مقدس بر مبنای روابط درون خانوادگی به شکل خاطره نوشته است و نوعی ادبیات شفاهی توسط نویسنده روایت می‌شود که زاویه اول شخص دارد.

«تا ابد با تو می‌مانم» در ۲۶ فصل و ۲۴۷ صفحه زندگی شیرزنی را به تصویر می‌کشد که عشق دنیوی مانع بندگی اش نشد و با اشک و آه عزیزترین دلبستگی اش را رهسپار میدان نبرد کرد.

«تا ابد با تو می‌مانم» ماحصل ساعت‌ها مصاحبه، هفته‌ها تأمل، ماه‌ها نوشتن و تدوین خاطرات مریم مقدس، به همت مریم عرفانیان گرداوری و تدوین شده است.

از مریم عرفانیان نویسنده ادبیات دفاع مقدس پیش از این کتاب «به وقت اردیبهشت» مروری بر زندگی شهید مدافع حرم «حسن قاسمی دانا» توسط انتشارات به‌نشر به چاپ رسیده است.

انتهای پیام//ف. س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر