کد خبر: ۷۱۶۰۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد خبر : ۷۱۶۰۰۳۱

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی ، از بهمن ماه امسال تاریخ صورت حساب های گاز مصرفی صرفا به شماره همراه ثبت شده مشترکین پیامک می‌شود.

قبض گاز پیامکی می‌شود/حذف کاغذی قبوض گازسید حمید فانی مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، گفت: تا اواسط دی ماه امسال قبض گاز علاوه بر پیامک به صورت کاغذی نیز برای مشترکین ارسال شده و مطابق دستورالعمل‌های ابلاغی بهمن ماه تاریخ صورت حساب گازهای مصرفی صرفا به شماره همراه ثبت شده مشترکین پیامک می‌شود.

او تصریح کرد: ۸۶ درصد مشترکین گاز شهری و روستایی این استان برای تکمیل اطلاعات و دریافت پیامکی قبض گاز ثبت نام کردند.
 
او افزود: از مجموع دو میلیون و ۳۳۳ هزار مشترک گاز در استان، تاکنون یک میلیون و ۹۹۶ هزار و ۲۹۶ مشترک معادل ۸۶ درصد در طرح حذف کاغذی قبوض گاز مشارکت کردند.
 
فانی افزود:  بیشترین آمار ارسال اطلاعات مربوط به درگز با ۹۶ درصد همکاری است. همچنین در  مشهد نیز از مجموع یک میلیون و ۲۵۴ هزار مشترک، تاکنون ۹۸۶ هزار و ۶۲۹ مشترک اطلاعات خود را تکمیل و بروزرسانی نمودند.
 
او با بیان این مطلب که تلاش می‌کنیم تا اجرای طرح حذف قبوض کاغذی گاز بدون دغدغه برای شهروندان انجام شود تصریح کرد:  هر شماره تلفن همراه قابلیت ارسال و دریافت اطلاعات چندین اشتراک گاز را دارد و مشترکین می‌توانند برای ثبت و تکمیل اطلاعات به صورت غیرحضوری، شماره اشتراک و تلفن خود را به صورت (شماره اشتراک * شماره تلفن) به سامانه ۱۰۰۰۳۷۰۷۴ یا طی تماس با تلفن گویای ۳۷۰۷۴ و ۱۸۹۴ اعلام کنند.
 
مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: لینک "طرح جمع‌آوری اطلاعات تماس مشترکین گاز" نیز بر روی سایت شرکت گاز خراسان رضوی و شرکت ملی گاز ایران بارگذاری شده و امکان تغییر شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک نیز از طریق مراجعه به سایت شرکت گاز استان فراهم است.
 
فانی افزود: همچنین جمع آوری شماره همراه مشترکین، از ابتدای مهرماه امسال به صورت حضوری توسط نیرو‌های بخش پیمانکاری کنتورخوان این شرکت نیز در حال انجام است.
 
او  هدف از اجرای طرح حذف کاغذی قبوض گاز را تکریم مشتری، بهره مندی از فناوری‌های نو، حفظ محیط زیست و صرفه جویی در هزینه‌ها اعلام کرد و تصریح کرد: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح موجب صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه‌های کشور می‌شود.
 
انتهای پیام//ف.غ
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر