کد خبر: ۷۱۶۰۶۴۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
کد خبر : ۷۱۶۰۶۴۰

رئیس قوه قضائیه گفت:به منظور بررسی مسایل قضایی و سازمانهای وابسته ۲۳ هیئت قضایی به شهرستانهای مختلف استان اصفهان اعزام شده‌اند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،   حجت الاسلام  رئیسی رئیس قوه قضاییه به همراه جمعی از معاونان قوه قضائیه وارد اصفهان شد و مورد استقبال محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان، رضایی استاندار اصفهان وجمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.

در فرودگاه اصفهان خانواده شهید مدافع حرم شهید سردار حسین آقادادی نیز حضور دارند و فاطمه آقادادی دختر شهید به نمایندگی از مردم اصفهان از حجت الاسلام  رئیسی با قرائت نامه‌ای استقبال کرد.

این سفر با هدف بررسی وضعیت قضایی استان و همچنین بررسی مشکلات و موانع دستگاه قضایی و سازمان‌های وابسته و دیدار با پرسنل دستگاه قضایی استان و سازمان‌های وابسته صورت می‌پذیرد.

بنا بر اعلام دادگستری اصفهان، رئیس قوه قضائیه در سفر دو روزه خود به اصفهان دیدار‌هایی نیز با نمایندگان اقشار مختلف مردم خواهند داشت.

حضور در شورای اداری استان و سخنرانی در جمع مدیران از دیگر برنامه‌های رئیس دستگاه قضایی کشور خواهد بود.

در این سفر معاونان رئیس قوه قضائیه در قالب هیئت‌هایی نیز در شهرستان‌های استان حضور خواهند یافت و به بررسی مشکلات و نیاز‌های اصفهان خواهند پرداخت.

او با بیان اینکه اصفهان در طول تاریخ همیشه جلوه علم و دین، فرهنگ و هنر و جهاد واجتهاد بوده است، تاکید کرد: از جلوه‌های مهم مردم این استان بصیرت، زمان شناسی و شهید پروری آنهاست و توفیقی است که امروز بنده و همکارانم در جمع مردم این استان و مردم و مدیران زحمت کش استان اصفهان ونماینده، ولی فقیه، عوامل و فرهیختگان استان اصفهان هستیم.

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: اصفهان از استان‌های بزرگ کشور است که فعالیت‌هایی که در انجام می‌شود، برای رشد پیشرفت کشور از اهمیت خاصی برخوردار است.

او ادامه داد: اصفهان قطب کشاورزی، صنعت و هنر است و مسایل آن به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های فعالیت در کشور قابل توجه است.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به برنامه‌های مختلف سفر خود به استان اصفهان گفت: در راستای بررسی مسایل قضایی و سازمان‌های وابسته ۲۳ هیئت قضایی به شهرستان‌های مختلف این استان اعزام شده‌اند.

او تاکید کرد: در طول این دو روز نشستی با فرهیختگان، دانشگاهیان، نشست با علما و حوزیان، مدیران زحمتکش استان اصفهان داشته و در شورای اداری استان اصفهان نیز حضور خواهم داشت و گزارشات مختلف را از مسئولان در این شورا دریافت خواهیم کرد.

رئیس قوه قضائیه ابراز داشت: در مجموع هدف از سفر به استان اصفهان بررسی مسایل ادارای و قضایی استان به عنوان شهر قضاوت و آنچه مربوط به قوه قضاییه است به عنوان شهر نظارت خواهد بود و از نظرات مدیران استان ومسئولان امنیتی و انتظامی نیز در طول جلسات بهره مند می‌شویم.


انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر