کد خبر: ۷۱۶۶۴۵۹
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
کد خبر : ۷۱۶۶۴۵۹
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛

شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۶ تهران از برنامه ریزی مدیریت شهری برای تکمیل ۶ ماه پروژه بهسازی فلکه اول و دوم خزانه در اردبیشهت ۹۹ خبر داد.

تکمیل پروژه بهسازی فلکه اول و دوم خزانه در اردبیشهت ۹۹هادی ملازاده شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۶ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزئیات طرح ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه گفت: طرح ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه با همکاری سازمان نوسازی شهردار تهران انجام و اعتبار آن از سوی این نهاد تأمین می‌شود.

شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۶ در تشریح جزئیات این طرح (ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه) افزود: پیاده‌راه سازی، ایجاد پایه چراغ جهت روشنایی، جای‌گذاری نیمکت، تعبیه سطل زباله و مرمت آبنما از اقدام‌هایی است که در فلکه دوم خزانه انجام می‌شود.

ملازاده با تأکید بر اهمیت ساماندهی فلکه دوم خزانه بیان کرد: به دلیل قرارگیری بیمارستان در محدوده فلکه دوم خزانه محلی پر تردد است که با عنوان قلب خزانه شناخته می شود.


بیشتر بخوانید: فلکه‌های اول و دوم خزانه بهسازی می‌شوند 


او ادامه داد: یکی از اقدام‌های مدیریت شهری در فلکه دوم خزانه تعریض پیاده‌راه از ۳ به ۷ متر است که این اقدام موجب می‌شود فضای در دسترس شهروندان بیشتر و محیط برای پارک خودرو کاهش پیدا کند.

شهردار ناحیه ۳ منطقه ۱۶ در تشریح دیگر اقدام‌ها در فلکه اول خزانه بیان کرد : در محدوده میدان فلکه اول خزانه اقدامی به جزء تعریض پیاده‌راه انجام نمی‌شود و ما در نظر داریم در ادامه با ایجاد فضای سبز پاتوق محله‌ای در محدوده برای شهروندان ایجاد کنیم.

ملازاده در پاسخ به این سوال که اجرای طرح ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه در چه بازه زمانی انجام می‌شود، گفت: پیش‌بینی مدیریت شهری اتمام این پروژه در بازه زمانی ۶ ماهه است و امیدواریم بتوانیم در ۳ ماهه نخست سال ۹۹ پروژه ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه را تکمیل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که بودجه تخصیصی برای اجرای طرح ساماندهی فلکه اول و دوم خزانه چه مبلغی است ، بیان کرد: رقمی بالغ بر ۴ میلیارد تومان جهت ساماندهی این دو فلکه در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر