کد خبر: ۷۱۶۸۱۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
کد خبر : ۷۱۶۸۱۱۶

آذری جهرمی به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیامی را منتشر کرد.

وزیر ارتباطات از الزام تنظیم گری مناسب روابط میان حاکمیت، جامعه و بازار گفتبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد آذری جهرمی پیامی را به مناسبت شانزدهمین سال تاسیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منتشر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

توسعه فناوری‌های ارتباطی در ایران، علاوه بر جوانان مشتاق، سازندگان کسب و کار‌های نوپا و مصرف‌کنندگان بالغ، نیازمند تنظیم‌گری مناسب روابط میان حاکمیت، جامعه و بازار است.

فضای مجازی روز به روز در حال تنیدگی و نزدیک شدن به فضای واقعی جوامع بشری است و کشور عزیزمان هم از این امر مستثنی نیست. این گسترش که همگی ما به صورت عینی شاهد آن هستیم زمانی می‌تواند پیش‌رانی محرک برای ترقی و بالندگی کشور عزیزمان گردد که شما همکاران عزیز بر اساس تعقل و به دور از هرگونه افراط و تفریطی بر پایه آموز‌های ایرانی اسلامی با نگاهی تخصصی و آینده‌نگر اقدام به تقنین قوانین و مقررات این حوزه نمایید تا با افزایش حجم بازار و رشد بهره‌وری ارتباطات، افزایش تنوع و کیفیت خدمات، افزایش سطح پاسخگویی و همینطور سهم استفاده از محصولات داخلی در جهت ارتقاء رفاه عمومی، ایجاد عدالت و بالندگی روز افزون فعالین حوزه ICT گام برداریم.

اگر چه رگولاتوری در ایفای چنین نقش مهمی، به خصوص در روند پرشتاب، چشمگیر و منحصر به فرد صنعت ICT در ایران، کارنامه‌ای خالی از نقصان نداشته است، اما تلاش مدیران و کارکنان سازمان تنظیم مقررات در ایجاد توازن میان حقوق حاکمیت، توسعه بخش خصوصی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تحسین برانگیز بوده است.

امید است با تمرکز هر چه بیشتر بر توسعه زیرساخت‌ها و خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات و تسهیل دسترسی به آن‌ها، آزادسازی و تقویت ساختار رقابتی و قاعده‌مند کردن حوزه‌های انحصاری، ارتقاء توان نظارتی و نظارت هوشمند بر فعالان بخش، ساماندهی، اعمال حاکمیت و استفاده بهینه و اقتصادی از منابع کمیاب و استراتژیک؛ گام‌های موثر و پرشتاب‌تری را در نیل به اهداف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را شاهد باشیم.

در پایان شانزدهمین سالروز تاسیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی را به همکاران پرتلاشم در این سازمان تبریک می‌گویم و امیدوارم با عدالت، شفافیت و سرعت بیشتر در ایفای تعهدات بتوانند همچنان پاسدار صدرنشینی صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه ایران باشند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر