کد خبر: ۷۱۷۰۰۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
کد خبر : ۷۱۷۰۰۴۰

دومین همایش ملی "مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی" به میزبانی موسسه آموزش عالی فردوس در مشهد برگزار می‌شود.

برگزاری همایش ملی به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، هاشم جلیلی صفری سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس  در جمع اصحاب رسانه گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر موضوع اقتصاد مقاومتی به عنوان اصلی‌ترین راهکار برون رفت از بحران‌ها و شرایط محیط ناپایدار امروزی، ضرورت توجه به استراتژی‌های کارآمد مدیریتی و شیوه‌های نوین کسب و کار را به منظور ارتقای جایگاه جهانی و منطقه‌ای کشور و همگامی با تحولات اقتصادی جهان امروز افزون‌تر کرده است.

او با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی ادامه داد: دومین همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک، با رویکرد اقتصاد مقاومتی در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ آذرماه برگزار خواهد شد که بستر و ظرفیت مناسبی است تا اساتید، دانشجویان، صاحب نظران، کارشناسان و پژوهشگران مدیریت و سایر حوزه‌های مرتبط، به هم افزایی و تبادل تجربه و ارائه دستاورد‌ها و راهکار‌های علمی خود پرداخته و به سهم خود در حوزه مدیریتی و فرآیند سیاستگذاری‌های اقتصادی و مالی توسعه آفرین کشور، مشارکت فعال داشته باشند و به بهینه‌سازی آن کمک کنند.

سرپرست موسسه آموزش عالی فردوس گفت: مدیریت دانش، مدیریت تولید فرایند و عملیات، مدیریت سیستم‌های هوشمند و معماری سازمانی، مدیریت فناوری اطلاعات، تحقیق و توسعه، مدیریت بازاریابی و ارتباط با مشتریان، مدیریت مالی و حسابداری، اقتصاد و مدیریت کسب و کار الکترونیکی از جمله محور‌های این همایش است.

جلیلی صفری افزود: از بین ۱۴۸ مقاله ۱۱۰ مورد مورد پذیرش قرار گرفته که به صورت کنفرانس در روز همایش مطرح خواهد شد.

سعیده باباجانی محمدی دبیر علمی همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی  با اشاره به برگزاری نمایشگاه و کارگاه‌های مختلف همزمان با برگزاری این همایش، گفت: این همایش در قالب سخنرانی توسط اساتید کلیدی مشهور در تراز ملی، ارائه مقالات علمی، اجرای کارگاه‌های آموزشی تخصصی و برگزاری میزگرد، با هدف هوشمندسازی، حوزه دولت الکترونیک انجام خواهد شد و مقالات برگزیده همایش نیز در دستور کار انتشار در نشریات علمی قرار دارد. قالب این مقالات در خارج از استان  در ۲ پنل ارائه خواهدشد.

او تصریح کرد: ارسال مقاله به دبیرخانه این همایش از اردیبهشت ماه آغاز شده و تا ۲۵ آذرماه ادامه خواهد داشت.

حمید طباطبایی دبیر اجرایی همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیکی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، گفت: کسب و کار الکترونیکی با محوریت تجارت الکترونیکی است که کلیه کسب و کار‌ها اعم از رضایت مشتری در چرخه تامین فرایند‌های الکترونیکی بسیار مهم خواهد بود و در یک زمان مشخص پاسخگوخواهد بود.

او با اشاره به اینکه انجمن علمی مدیریت دانش ایران چندسالی است در تهران ایجاد شده، ادامه داد: کمیته علمی این موسسه حدود ۷۰ نفر هستند.

طباطبایی افزود: با توجه به اجرایی شدن همایش اطلاع رسانی لازم صورت گرفته است و مقالات ما در استان با رشد ۷۵ درصدی و در خارج استان با رشد ۲۵ درصدی روبه رو شده است.

حسین مجتبوی معاونت آموزش موسسه آموزش و عالی فردوس با اشاره به اینکه  این موسسه عضو رشته‌های هنری در حوزه استفاده از ظرفیت‌های الکترونیکی است، گفت: یکی از اهداف طرح‌های این موسسه خروجی کالا‌های تولید شده از طریق فروش الکترونیکی صنایع دستی، نقاشی ، در عرصه ملی می‌باشد که در این زمینه شاهد رشد خوبی بوده ایم.

او ادامه داد: در این زمینه غرفه ما در هفته پژوهش در محل نمایشگاه بین المللی دایر می‌باشد که در این غرفه دانشجویان در حیطه کارآفرینی با هدف هنرآموزی فعالیت دارند که ۷۰ تا ۸۰ درصد از این دانشجویان شاغل هستند.
 
علاقه مندان می‌توانند برای ارسال مقالات و همچنین کسب اطلاعات بیشتر به سایت این همایش به آدرس  http://www.ferdowsconferences.ir/modiriat98/fa/home مراجعه نمایند.

انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر