کد خبر: ۷۱۷۳۵۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۵
کد خبر : ۷۱۷۳۵۷۸
هفته سیزدهم لیگ برتر بسکتبال؛

رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز (دوشنبه) با برگزاری ۷ دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت لیگ برتر بسکتبال کشورمان امروز با برگزاری ۷ دیدار در سراسر کشور پیگیری می‌شود. در یکی از مهم‌ترین دیدار‌ها تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان در گرگان به مصاف یکدیگر می‌روند. شاگردان مهران شاهین طبع با ۲۱ امتیاز تیم دوم جدول رده بندی هستند و پالایش نفت آبادان هم با ۲۰ امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

سال گذشته همین ۲ تیم برگزار کننده دیدار فینال بودند که در نهایت جام به نماینده آبادان رسید. همچنین تقابل ستارگان ۲ تیم هم یکی دیگر از مسائلی است که به جذابیت این بازی اضافه می‌کند.

تیم‌های بسکتبال اکسون تهران و شیمیدر قم در دیگر بازی مهم هفته در تالار بسکتبال آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند. این دیدار برای ۲ تیم از اهمیت زیادی برخوردار است و جدا از مسئله تقابل ۲ تیم بر اساس جایگاه هایشان تقابل ستارگان آن‌ها هم دیدنی است.

جدال حساس و دیدنی شاگردان شاهین طبع و سامری در گرگان / کار آسان پتروشیمی در خانه

تیم بسکتبال اکسون با ۱۸ امتیاز در رتبه ششم جدول رده بندی قرار دارد و شیمیدر هم با ۲۱ امتیاز تیم سوم جدول رده بندی است. شاگردان اسلامی این روز‌ها به شرایط خوبی رسیده اند و امیدوارند با برتری در این دیدار جایگاهشان را بهتر کنند. شاگردان آبکناری هم امیدوارند به روند خوبشان ادامه دهند.

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام در یکی دیگر از بازی‌های هفته میزبان شهرداری بندر عباس است. شاگردان فرزاد کوهیان هفته گذشته مقابل شهرداری گرگان شکست خوردند، اما با این حال همچنان صدرنشین هستند و باید برای ادامه این روند در بازی امروز که چندان هم مشکل نیست برابر شهرداری بندر عباس قرار بگیرند. شاگردان هنگامی در طرف مقابل شروع خوبی در رقابت‌های لیگ برتر نداشتند، اما رفته رفته بهتر شدند و همین حالا با ۱۷ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار دارند.

تیم بسکتبال مهرام در یکی دیگر از بازی‌های این هفته باید در مصافی آسان با رعد پدافند هوایی شهرکرد بازی کند. شاگردان مصطفی هاشمی شرایط خوبی دارند و در ۱۱ دیدار گذشته تنها ۲ باخت تجربه کرده اند. رقیب آن ها، اما شرایط متفاوتی دارد و با آمار تنها ۳ برد در ۱۲ بازی در رتبه یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

جدال حساس و دیدنی شاگردان شاهین طبع و سامری در گرگان / کار آسان پتروشیمی در خانه

شاگردان مهران حاتمی در ذوب آهن هم باید در یکی دیگر از بازی‌های هفته در قزوین به مصاف شورا شهرداری این شهر بروند. این بازی برای آن‌ها اهمیت زیادی دارد و ذوبی‌ها برای بهبود شرایطشان باید برنده این مسابقه باشند. توفارقان آذر شهر هم در دیگر بازی هفته میزبان نیروی زمینی تهران است. شاگردان ویسی در رقابت‌های امسال نتایج نسبتا خوبی کسب کرده اند و باید از تیمی میزبانی کنند که این روز‌ها شایعه تغییر سرمربی اش به گوش می‌رسد.

تیم بسکتبال نیروزی زمینی تهران با ایزد پناه ۱۴ امتیاز گرفته است و در رتبه دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد. دیگر دیدار این هفته را هم تیم‌های بسکتبال مس کرمان و آویژه صنعت پارسای مشهد برگزار می‌کنند. مسی‌ها هفته گذشته در تهران موفق به کسب دومین برد فصلشان شدند و امیدوارند تا با استفاده از امتیاز میزبانی در این بازی بازهم نتیجه خوبی بگیرند البته حریف آن‌ها تیم دست و پا بسته‌ای نیست و این روز‌ها با ۱۸ امتیاز در رتبه هفتم جدول رده بندی قرار دارد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر