کد خبر: ۷۱۸۱۸۹۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱
کد خبر : ۷۱۸۱۸۹۱

دادستان اصفهان گفت:با هر گونه اقدام خلاف قانون از سوی نامزدها برخورد قانونی می‌کنیم و نامزدها نیز بایستی از تبلیغات خارج از وقت قانونی خودداری کرده و تنها در زمان تبلیغات به بیان و ترویج قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود بپردازند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،در حالی که نزدیک به ۲ ماه دیگر به زمان انتخابات مانده است در برخی از موارد به ویژه شبکه‌های مجازی مشاهده می‌شود که نامزد‌های انتخاباتی آغاز به فعالیت‌های تبلیغاتی کرده‌اند که همین امر باعث اعتراض سایر نامزد‌ها شده است و همچنین سبب شده است تا به نوعی قانون دور زده شود.

علی اصفهانی دادستان اصفهان درباره تبلیغات زود هنگام انتخاباتی توسط برخی از نامزد‌ها اظهار داشت: با هر گونه اقدام خلاف قانون از سوی نامزد‌ها برخورد قانونی می‌کنیم و نامزد‌ها نیز بایستی از تبلیغات خارج از وقت قانونی خودداری کرده و تنها در زمان تبلیغات به بیان و ترویج قابلیت‌ها و توانمندی‌های خود بپردازند.

علی اصفهانی تصریح کرد: نامزد‌های انتخاباتی همچنین توجه کنند که در زمان تبلیغ، از تخریب و توهین خودداری کرده و وعده‌های خارج از حدود اختیارات خود را ندهند.

او بیان کرد: اگر احراز شود نامزد و یا نماینده‌ای خارج از زمان تعیین شده، تبلیغات خود را انجام دهد در صورتی که موردی به دادستانی گزارش شود آن‌گاه طبق قانون با وی برخورد می‌شود.

دادستان اصفهان گفت: همچنین به نامزد‌های انتخاباتی توصیه می‌شود از تخریب شهر و مناظر شهری خودداری کنند و از روش‌های جدید برای تبلیغات خود استفاده کنند. همچنین توصیه می‌شود از مردم در همایش‌ها و نشست‌های استفاده ابزاری نکرده و بعضا همین موضوع به عنوان تبلیغ محسوب شده و با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

 
منبع:تسنیم

انتهای پیام/م
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ