باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

همه آقازاده‌های اوین نشین/ کدام دانه درشت‌ها در زندان هستند؟

پس از تشکیل دادگاه‌های مفاسد اقتصادی تعداد زیادی از آقازادگان به دلیل داشتن تخلفات متعدد مالی به زندان افتادند.

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، از زمانی که بحث فساد‌های اقتصادی و مالی مطرح شد و دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط ریاست قوه قضائیه برگزار شدند، اسامی افرادی نام آشنا شنیده شد و تصاویری از پرونده آقازادگانی که به مفاسد اقتصادی آلوده شده بودند در  راهرو‌های دادگاه‌های انقلاب به چشم خورد.

از پسر هاشمی رفسنجانی تا دختر وزیر اسبق صمت و همچنین مدیران سازمان خصوصی‌سازی و شرکت خودروسازی ایران‌خودرو در میان متهمان مفاسد اقتصادی دیده شد.

آقازادگانی که با رانت و سوء استفاده  از نام خانوادگی و مقام اجتماعیشان دست به تحصیل مال نامشروع زده بودند و پرونده‌های فساد اقتصادی برایشان باز شده بود.

آقازاده‌ای که ادعا می‌کند کار خود را از صفر شروع کرده 

جدیدترین آقازاده‌ای که نام آن در میان متهمان مفاسد اقتصادی به گوش خورد، شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت است.

شبنم نعمت‌زاده فرزند محمدرضا متهم ردیف اول پرونده فساد مالی و احتکار دارویی است، او به اتهام مشارکت در اخلال عمده از طریق اخلال در توزیع مایحتاج عمومی دارو به مبلغ یک هزار و ۸۵۰ میلیارد و ۱۴۸ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۵۹۹ ریال و با علم به مؤثر بودن ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین مشارکت در تحصیل مال از طریق نامشروع و سوءاستفاده از جوایز و امتیاز تعویض شده مشارکت در اخلال نظام دارویی کشور، فعالیت غیر مجاز در شبکه دارویی استان البرز بدون مجوز وزارت بهداشت و نگهداری غیر مجاز دارو بدون تشریفات قانونی در حکم قاچاق توسط شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم و مفاسد اقتصادی محکوم شد.

نعمت‌زاده که در اولین جلسه دادگاه گفته بود پدر من وزیر بود، اما من کار خود را از صفر شروع کردم و با اتکا به توان خود توانستم با شرکت‌های مختلف اروپایی در بحث دارو همکاری کنم، بیش از هزار میلیارد مال نامشروع را به دست آورده بود.

شبنم نعمت‌زاده که در تمام جلسات دادگاه سعی داشت تقصیر‌ها را گردن شریک خود محمدرضا لشکری‌پور بیاندازد، اما سرانجام به ۲۰ سال حبس تعزیری و ۷۴ ضربه شلاق و محرومیت دائم از خدمات دولتی محکوم شد.

 علاوه بر آن شبنم نعمت‌زاده شخصا به رد مال معادل ۴۵ میلیارد ریال و متضامناً به رد ۳۶ میلیارد ریال در حق استراژن دارو، ۱۷۷ میلیارد ریال در حق داروسازی اسوه، ۱۷۵ میلیارد ریال در حق داروسازی جابرابن حیان، ۵ میلیارد ریال در حق ایران سرنگ، ۲۶ میلیارد ریال در حق رامافارمین، ۱۳۷ میلیارد ریال در حق زهراوی، ۴۶۲ میلیارد و ۷۲۶ میلیون ریال در حق شرکت داروسازی فارای، ۳۷ میلیارد ریال در حق شرکت لابراتور‌های ازک، ۱۶۸ میلیارد ریال در حق شرکت دراوسازی پارس دارو، ۵۶ میلیارد در حق کاسپین تامین، ۲۷ میلیارد ریال در حق داروسازی ریحانه اصفهان، ۲۲ نیلیارد ریال در حق فارما شیمی و همچنین شرکت داروسازی رسا به عنوان شخص حقوقی به پرداخت ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد و ۲۹۶ میلیون و ۷۵۹ هزار و ۱۹۸ ریال به عنوان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

جعفری/

رشوه مدیران شرکت توتال در جیب آقازاده معروف

یکی دیگر از معروف‌ترین آقازادگان در بند مهدی هاشمی فرزند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است.

مهدی هاشمی که سابقه مسئولیت سازمان بهینه سازی مصرف سوخت را بر عهده داشت به اتهام اخذ رشوه و اختلاس ۶۰۰ میلیون تومان به ۱۰ سال حبس و به رد ۶۰۰ میلیون تومان و ۱.۲ میلیارد تومان جزای نقدی و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شد.

سال ۲۰۰۷ مدیر عامل و چند کارمند شرکت نفتی توتال توسط مقامات قضایی فرانسوی به اتهام پرداخت حدود ۶۰ میلیون یورو رشوه به مقامات ایرانی برای مشارکت در احداث میدان گازی پارس جنوبی بازداشت شدند که پس از تحقیقات مشخص شد فرد مذکور ایرانی مهدی هاشمی بوده است، البته اختلاس و رشوه تنها جرم مهدی هاشمی نیست، بلکه مباحث امنیتی هم یکی دیگر از جرایم هاشمی است و از آنجایی که وی سه جرم داشت، به اشد مجازات محکوم شد.

جعفری/

دامادی که ۱۰۷ میلیارد تومان به جیب زد

اما متهمان و مجرمان دادگاه‌های فساد اقتصادی و ساکنان زندان اوین تنها فرزندان مقامات نیستند، بلکه حتی داماد وزیر هم می‌تواند مفسد اقتصادی باشد و در زندان اوین شب را صبح کند.

یکی از دریافت‌کنندگان تسهیلات بانک سرمایه «سید محمد هادی رضوی» داماد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

رضوی از طریق شرکت‌های آینده‌سازان و رهپویان کوثر مبالغ ۶۰ و ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات بدون هیچ وثیقه‌ای دریافت کرده بود و علاوه بر آن برای شرکت‌های شایگان تجارت آتیه با ۳ فقره ضمانت‌نامه مبلغ ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بدون هیچ اعتبارسنجی اقدام به خرید گوشت و مرغ از شرکت پشتیبانی دام استان تهران کرده بود و به دلیل فروش آن‌ها در بازار آزاد بانک را با چالشی اساسی مواجه کرده بود.

علاوه بر آن سید هادی رضوی به بانک سرمایه مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بدهکاری داشته و با گران‌نمایی یکی از املاک خود و فروش آن به مبلغ ۱۲۵ میلیارد تومان بانک سرمایه را ۵ میلیارد تومان طلبکار کرد.

سید هادی رضوی با پرداخت رشوه در حدود ۱۰۷ میلیارد تومان در سال‌های ۹۱ تا ۹۴ به سفر‌های خارجی بسیار رفته بود و خودرو‌های لوکس و ملک‌های لاکچری را برای خود خریداری کرده بود.

پس از چندین جلسه دادگاه و رسیدگی به پرونده سرانجام رضوی به جرم مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق تحصیل مال نامشروع به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و به ۲۰ سال حبس رد مال، ۷۴ ضربه شلاق، محرومیت از خدمات دولتی محکوم شد.

جعفری/

جرم برادر رئیس جمهور چیست؟

اما یکی از معروف‌ترین پرونده‌های اقتصادی که چند سالی است فضای سیاست کشور را درگیر کرده، پرونده فساد اقتصادی حسین فریدون برادر رئیس جمهور است.

حسین فریدون دستیار ویژه سابق رئیس جمهور ایران، مشاور محمد جواد ظریف و از اعضای سابق تیم مذاکره کننده ۵+۱ ایران بود، اولین بار بحث اتهامات فریدون در ماجرای حقوق‌های نجومی و دخالت و اصرار در استخدام علی صدقی به سمت ریاست بانک رفاه کارگران برای اولین بار مطرح شد، علاوه بر آن حسین فریدون به جرم ارتشاء و پولشویی و رد پول کثیف متهم است و نام دو متهم ابر بدهکار بانکی به نام‌های رسول دانیال‌زاده و مالامیری مطرح شده است.

حسین فریدون به اتهام اخذ رشوه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه ویژه کارکنان دولت به ۵ سال حبس و پرداخت ۳۱ میلیارد تومان محکوم شد.

جعفری/

پای برادر معاون اول رئیس جمهور هم به دادگاه مفاسد اقتصادی باز شد

از برادر رئیس جمهور که بگذریم به برادر معاون اول رئیس جمهور مهدی جهانگیری می‌رسیم.

مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اقتصاد دان و مدیر عامل بانک گردشگری است.

علاوه بر آن جهانگیری شرکت سرمایه‌گذاری سمگا را نیز مدیریت می‌کرد که تیرماه سال ۸۸ با سرمایه ۲۰ میلیارد تومان به ثبت رسید و تنها ظرف مدت بسیار کوتاهی توانست ۶ شرکت اقماری بزرگ دیگر را هم تأسیس کند.

اما برای اولین بار بحث فساد‌های برادر معاون اول رئیس جمهور توسط قالیباف و در سومین جلسه مناظرات تلویزیونی سال ۹۶ مطرح شد.

مهدی جهانگیری به اتهام اخلال در مسائل مالی کشور، کسب درآمد نامشروع و خروج ارز از کشور چهاردهم مهر ماه سال ۹۶ در کرمان بازداشت شد، البته سپس با تودیع وثیقه آزاد شد و هم‌اکنون جلسات دادگاه او در حال برگزاری است.

جعفری/

از اختلاس تا نگهداری نارنجک، جرائم پرحاشیه ترین مجرم دولت دهم

اما شاید نام یکی از متهمان بزرگ دولت نهم و دهم که همه ما با او آشنا هستیم حمیدرضا بقایی باشد.

 او معاون اجرایی محمود احمدی نژاد در دولت دهم بود و همچنین از سال ۸۸ تا ۹۰ ریاست سازمان میراث فرهنگی و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور را بر عهده داشت.

بقایی در سال ۹۰ و زمانی که رئیس سازمان میراث فرهنگی بود به انفصال از خدمات دولتی به مدت ۴ سال محکوم شد، اما علاوه بر آن برای او جرایم مالی متعددی هم مطرح شدند.

اختلاس، خرید سکه، تصرف غیر قانونی در اموال و وجوه دولتی، نگهداری نارنجک، گاز اشک‌آور، شوکر برقی، نشر اکاذیب به قصد تشویق اذهان عمومی، توهین به مسئولان قوه قضاییه از جمله اتهامات بقایی است.

از بابت اتهام اختلاس به مبلغ ۱۶ میلیارد تومان به یازده سال حبس و ۱۶۰ میلیارد ریال جزای نقدی و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده که به لحاظ استرداد تمام وجوه حاصله از جرم پیش از تنظیم کیفرخواست، اجرای مجازات حبس تعلیق و از پرداخت یک دوم جزای نقدی معاف شده است.

از بابت اختلاس به مبلغ ۳/۷۶۶/۵۰۰ یورو و۵۹۰ هزار دلار به پانزده سال حبس و جزای نقدی معادل ۴۳۳ میلیارد و ۲۱۲ میلیون ریال و انفصال دائم از خدمات دولتی و رد مال در حق دولت.

از بابت تصرف غیرقانونی در اموال دولتی شامل ۷۰۳ سکه تمام بهار آزادی، ۱۸۴۲ قطعه نیم سکه، ۱۵ سکه دو و نیم، مبلغ ۲۱/۱۷۵/۳۰۰/۰۰۰ ریال وجوه نقدی و ۴۵۲/۵۱۰/۰۰۰ تومان کارت هدیه به ۱۵ سال حبس و جزای نقدی به مبلغ ۹۸ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال و انفصال دائم از خدمات دولتی و رد مال در حق نهاد ریاست جمهوری محکوم شده که دادگاه تجدید نظر با اصلاح میزان جزای نقدی و رد مال، حکم را تأیید کرده است.

از بابت تبانی در انجام معاملات دولتی به چهار سال حبس، پرداخت ۵ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده که دادگاه تجدیدنظر در این بخش از دادنامه، قرار رفع نقص تحقیقاتی صادر و پرونده را به دادگاه بدوی اعاده داده است.

از بابت تصرف غیرقانونی در وجوه دولتی به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان به ۸۰ ضربه شلاق تعزیری.

از بابت اختلاس مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان از صندوق قرض‌الحسنه شهیدان رجایی و باهنر به ۱۱ سال حبس، ۶ میلیارد ریال جزای نقدی، انفصال دائم از خدمات دولتی و رد مال.

از بابت ممانعت از انجام تحقیقات توسط سازمان بازرسی کل کشور به ۶ ماه حبس.

البته دادگاه تجدیدنظر در مورد ۲ فقره اتهام نامبرده حکم برائت و در مورد کشف برخی اقلام ممنوعه مانند شوکر برقی قرار تعقیب صادر کرده است.

جعفری/

اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر محمود احمدی نژاد هم یکی دیگر از افراد نام آشنایی است که او هم به دلیل جرایم متعدد بازداشت شده است.

رحیم مشایی اسفند سال ۹۶ پس از موضع‌گیری‌ها نسبت به حکم حمید بقایی و به آتش کشیدن حکم او در مقابل سفارت انگلستان بازداشت شد.

البته انتشار عکس‌هایی در کنار یکی از جاسوسان سبب شد تا اسفندیار رحیم مشایی بازداشت شود.

معاون اول دولت احمدی نژاد هم محاکمه شد

علاوه بر بقایی و مشایی محمدرضا رحیمی معاون اول دولت احمدی نژاد هم یکی دیگر از افراد نام آشنایی است که به عنوان مفسد اقتصادی حکم به زندان گرفت.

رحیمی از ۲۶ بهمن ۹۳ به جرم ارتشاء و تحصیل مال نامشروع در زندان اوین بود و سرانجام پس از ۳ سال حبس در قالب آزادی مشروط آزاد شد.

مجموع جرایم رحیمی درباره تخلفات شرکت بیمه ایران در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران رسیدگی شدند که سرانجام وی به مجازات ۵ سال و ۹۱ روز حبس و پرداخت ۲ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان و رد مال یک میلیارد تومان محکوم شد.

جعفری/

پرونده پسر آخوندی روی میز دادگاه

اما در این میان برخی از آقازادگان هم وجود دارند که هنوز پرونده آن‌ها در دست بررسی است و حکم قطعی برایشان صادر نشده است.

محمد مهدی آخوندی فرزند عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی هم به دلیل برخی از مشکلات فساد مالی به همراه ۴ نفر دیگر بازداشت شد.

پرونده آخوندی در شعبه هشتم دادگاه کیفری رسیدگی شد و بر اساس گزارشات و بازرسی‌ها مشخص شده که فرزند آخوندی در پروژه پردیسان قم مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان نفع برده است، علاوه بر آن او به دلیل روابطی که داشته از یک نهاد ساختمانی به ارزش ۴ میلیارد تومان در یکی از مناطق شمال شهر را تنها با قیمت ۳۸۰ میلیون تومان خریداری کرده است.

علاوه بر آن برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که آخوندی با دریافت مبالغی از برخی پیمانکاران برای آن‌ها در وزارتخانه کارسازی کرده است.

مقصر اصلی افزایش قیمت خودرو بازداشت شد

سال پیش عده بسیاری از ما با افزایش نا به هنگام و غیر معقول خودرو مواجه شدیم که همین افزایش قیمت منجر به بازداشت هاشم یکه‌زارع مدیر عامل اسبق شرکت ایران‌خودرو شد.

یکه‌زارع در تاریخ ۲۸ مرداد و در حالی که در محل کار خود حضور داشت با حکم قضایی توسط ضابطان دستگاه قضا بازداشت شد.

به گفته علی ربیعی سخنگوی دولت یکه زارع به دلیل افزایش قیمت محصولات از سمت خود برکنار شد و ساعاتی پس از برکناری در دفتر کارش بازداشت شد.

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی هم مدتی پیش توسط دستگاه قضا بازداشت شد.

پوری حسینی به دلیل استفاده از قدرت خود و سوء استفاده از آن مجتمع گوشت اردبیل را خریداری کرده بود و به اتهام خصوصی‌سازی‌های بدون ضابطه و افسار گسیخته و همچنین واگذاری‌های رانتی به برخی افراد خاص بازداشت شد.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
France
ناشناس
۲۳:۳۸ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹
نیستن که
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۵۵ ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
مجازات قانونی مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری سه ماه تا دو سال حبس این چه حبس هستش طرف خدا تومان پول رو کلاه برداری کرده اون وقت دو سال حبس فقط اعدام مملکتو با این کار نا امن کردن اعدام کنید اقا بخشش جایز نیست حتی اگر هزار نفر هم هستن اعدام کنید مردم از تون حمایت میکنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۳۸ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
اگر زباغ رعیت آقا خورد سیبی برآورند غلامان او درخت سیب از بیخ
Iran (Islamic Republic of)
.محمد.
۱۴:۲۴ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
دل خوش کردن بی فایدست.حضرات دم کلفت تشریف دارن حکم شلاق یازده نمیشه یا مامور اجرا مجبوربه آرام بزنه.حکم زندان هم از اولین روز مرخصی داده میشه مثله جهانگیری در ادامه هم به مناسبت های مختلف عف خواهند گرفت د ر نتیجه سال بعد با اشتیاق بیشتر فعال خواهند شد.جرینه نقدی هم که کاملا مشخصه.پس کشک
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۹ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
خودت این دروغ باور میکنی
Iran (Islamic Republic of)
اسداله
۰۰:۱۷ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
به نظر شما این افراد در زندان اوین هستند یا در هتل اوین من که بعید میدانم اینها مشکلی داشته باشند چون به عنوان مثال اقای نعمت زاده میگذارد دخترش در زندان باشد اگر راست میگویند هر زمان به صورت نامحسوس از داخل زندان و نوع زندگی انها عکس و خبر انتشار دهند چون همه انها علاوه بر پول هایی که خدا میداند در چه حساب هایی دارند و کسی نمی داند پشتشان به اقوام و اشنایانی که هنوز پست و مقام دارند گرم است . یک سوال به نظر شما به عنوان مثال اقای نعمت زاده از کارهای دخترش اطلاع نداشته است و یا بقیه افراد از جمله بقایی و غیره را اقای احمدی نژاد نمی دانست که اموالشان چگونه زیاد میشود ؟؟؟ من که بعید میدانم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۶ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
از دوستان باشگاه خبرنگاران جوان بسیار سپاس گذارم که بر خلاف قبلا اکثریت نظرات را باشفافیت بیشتر منعکس نمودند، انشالله این شفافیت وانتقاد پذیری در همه ارکان کشور نهادینه بشه وشاهد تعالی روزافزون کشور عزیزمون باشیم، شاید تنها راه کار موثر مبارزه با فساد هم همین شفافیت در امور باشد.با نظارت حداکثری مردم، به امید آنروز.
Iran (Islamic Republic of)
سعید غزنوی
۱۵:۵۷ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
خدایی یک آدم عادی ۱%از اختلاس یکی از اینها را مرتکب شده بود 100%حکم اعدام بهشون نمی‌داد امیدوارم با این آراءی دادگاه همه مجرمان واختلاسگران حساب کار دستشون اومده باشه.
Iran (Islamic Republic of)
موسیقی سنتی
۱۴:۰۶ ۰۷ فروردين ۱۳۹۹
تنها راه انتقام ازمفسدان دعای جمعی که مفسدان داغ فرزندان راببینن که با این بیت المال بزرگشون کردن .ازصدتا شلاق واعدام بهتره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
بت شکن زمانه هم از بس بت شکست که دیگه خسته شده مگر نه قیمت ماشینا رو به قیمت قبلی برمیگردوند و عاملان گرانی آنها رو هم در کوتاهترین زمان ممکن اعدام میکرد و دل ۸۲ میلیون نفر رو با این ۲ اقدام شاد مینمود
Finland
ناشناس
۱۳:۰۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
از آقازاده های آمریکا نشین هم بگید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۴۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
به اینا نگید آقا زاده این ح.........زاده ند
Italy
ناشناس
۰۷:۲۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
دانه درشت ها گرفتار نمیشوند این ها گناه را به گردن گرفته اند و در ازایش به جای زندان به زندان های لوکس هتل مانند میروند
-
ناشناس
۰۹:۰۸ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
بدبختی ما همینه ،هرکس میخواد با فساد مبارزه کنه یه حرف مفتی یه نفر میزنه
چکارباید بکنن تا شما باورتون بشه تو این بی عدالتی ها قوه قضاییه میخواد با بخشی از فساد افسار گسیخته مبارزه کنه
انصاف داشته باشیم
United States of America
ناشناس
۰۶:۲۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
ازآقای رئیسی تشکرمی کنیم که اولین باربااینهمه اختلاس وفسادداره خدایی مبارزه وتلاش می کنه،امابهتره باشگاه خبرنگاران جوان گزارشگرخودش رومیون مردم بفرسته نظرسنجی کنه،مردم کوچه وبازاراین رومیگن که شدت مجازات بایدبیشترازاین باشه
United States of America
ناشناس
۰۶:۰۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کره شمالی بود،می آورد ودرجااعدام میکرد،لااقل اگراعدامشون نمی کنیدو یادستشون روقطع نمیشه بجای ۷۴ضربه شلاق ده بارمجازات شلاق آنهم در ملاء عام رواجراء کنیدتا همه تومیدونهای شهرآن هم باچشم خودشون ببینند،نظرهاکاملاعوض و همه می بینندعدالت برای همه هست ومجازات هم برای تمام قانون شکنان!
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۶:۰۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
یک گزارش کامل از اقازاده های آمریکا نشین هم تهیه کنید.
United States of America
ناشناس
۰۵:۴۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
بین بعضی ازمردم کوچه وبازارمی شنویم اینهارو می برندزندانهای لوکس وتجملی که هیچ خونه ای به گردش نرسه!لااقل این هارابیارن درملاء عام در برابرچشم انظارشلاق بزنندتامردم باچشمشون ببینندعدالت داره اجراء میشه،این کارروبکنیدبعد ببینیدچقدرهمون طیف سهل انگارهاوشایعه ساز هانظرشون اصلاح میشه
Germany
مهدی
۰۵:۲۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
علی برکت الله
Iran (Islamic Republic of)
سپهری
۰۴:۳۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
بخدا بازداشت و محاکمه راهزن ایران‌خودرو (یکه زارع) همه‌ش یه فیلمه! به این صورت که تو قیمتا رو ببر بالا ، بعد که میلیاردها میلیارد سود به دست آوردن چند میلیاردشو بجای جریمه طرف پرداخت می‌کنن. برای زندونشم که مهم نیست چون مثل اینه که تو همون دفتر کارشه تازه با یه حقوق فوق نجومی!!!
اگه دستگاه قضایی راست میگه اول قیمت بالای خودرو رو غیر قانونی اعلام می‌کرد و بعدم اینو همدستاشو اعدام می‌کردن! نه اینکه بیان شو بذارن برا مردم! فقط جای ژانگولر بازی کمه!
-
ناشناس
۰۹:۱۰ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
اگر همین کاررو در این دولت بی تدبیر وناامید کرده ،باوجود فشار بعضی ها جای شکر داره
قوه قضاییه مچکریم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
خیلی جالبه.. واس گرونیه ماشین بازداشتش کردن.. ولی بعدش قیمت ماشین حتی گرونتر شد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۵۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
بگید کی اعدام می شوند مگر مفسد فی الارض چیه با تشکر بقیه الله هستم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۳۰ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کی کجاهمه وهمه اش کذب است وقتی همه شان رااعدام گردید
باورمان میشودولاغیر
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۰۰:۱۸ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
از دزدی های مسئولان و بستگان دولت نام بردید ولی از دزدان قوه قضائیه مثل اکبر طبری معاون اجرایی حوزه ریاست هم کاش اسمی می آوردی که وزنه متعادلتر می شد .
خدا همشون را لعنت کند که در این اوضاع تحریمی و سخت ایران از بیت المال دزدی می کنند .
-
ناشناس
۰۹:۱۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
زیاد تند نرو خدارا شکر قوه قضاییه یه چووالدوز به خودش زنه ،یه سوزن داره به دیگران میزنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
اگه یه دونشون اعدام میشد بقیه حساب کار دستشون میومد. کاش .... کاش.... هیچی ولش کن!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
باسلام هروقت خبر این هارو میخونم اعصابم خورد میشه یکی امثال حاج قاسم سلیمانی جانشان را کف دست گرفتند برای این کشور جان فشانی کردند دنبال مال دنیا نبودند چند‌ نفر هم‌ امثال این ها دهان گشاد شون باز هست برای بلعیدن کشور
-
ناشناس
۰۹:۱۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹
واقعا
Iran (Islamic Republic of)
علی
۲۳:۳۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اشد مجازات را باید برای اینها در نظر گرفت زیرا اینها دو گناه دارند اول جرم سنگین خودشان دوم اینکه مردم را نسبت به نظام و دین بدبین کردند .85میلیون نفر بر گردن اینها حق دارند حق الناس حق الناس امان امان
United States of America
ناشناس
۰۶:۳۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
دقیق ترین وکاملترین نظروپیام دربین پیامهابه شماتعلق داره،درودبه شماهموطن فهیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۳۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
سلام بر مهدی فاطمه ما جز تو امیدی نداریم فقط عدل وداد بدست مبارک توست تویی که حامی بیچاره فقیر بیا قسم میدهیم به مادرت فاطمه الزهرا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
ب قول امام خمینی (ره)مملکت نباید ب دست نااهلان بیفته وقتی ک مملکت ب دست نا اهلان افتاده نتیجش همینه دیگه
Iran (Islamic Republic of)
مهدی
۲۳:۰۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
سلام.بزارید یکیشم من بگم پرونده نگین خودروافتاب با4000 شاکی 8ساله پیگیرمش .طرف توزندان داره حالشومیبره.چراپرونده نتیجه نگرفته چون فساد توزندان تودادسرا تودولت گسترده شده .هیچ کاریشم نمیشه کرد.فقط زندگیه من بهم ریخته وپاشیده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اعدام باید بشوند تا دیگه کسی جرات نکنه از این کارا انجام بده. فقط اعدام میتونه بازدارنده باشه.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
لطفا به آقازاده ها توهین نکنید اینها ککه زاده اند نه آقازاده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۳۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
البته اصل کاری ها موندن و هیچ وقت محاکمه نمیشم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۱۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اینها بایدب اشدمجازات برسندوحق مردم ازحلقومشون در آورد.حالایه بدبخت بیچاره درمانده بخواد۲۰میلیون وام بگیره اینقدب سرمیدوننش وسنگ جلوپاش میندازن ک میگ اصلابیجا کردم وام نخواستم.ولی اینامعلوم نیست بینم چطوربیت المالو بالامیکشن.اخرشم ک دیگ آقازاده اند.بعد ی بارمحاکمه آزادمیشنو.حق مردمومیخورنویه ابی هم میخورن روشو.بعدشم ب ریش هرچی بدبخت بیچاره اندمیخندن.جوانهای رشیدمردم شهیدشدن ی سری همیشه توخواب بخورن
Iran (Islamic Republic of)
حسن ...
۲۲:۱۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
فساد آقا زاده ها حاصل ساختار اداری و اقتصادی نامناسب و غلط و بوروکراسی و رانت است ، با اصلاح ساختار اداری و اقتصادی راه برای جولان دادن آقا زاده ها و یا هر شخص دیگری بسته می شود .
Iran (Islamic Republic of)
کاوه
۲۲:۱۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
با عرض سلام خدمت جناب آقای رییسی عزیز. حاجاقا بنده انتقادی از شما ندارم اما واقعا یه سؤال برام پیش اومده؛ این اختلاسها یه اثر جانبی در زندگی مردم داشته؛ از طلاق و جدایی گرفته تا قتل و سرقت که به خاطر فشارهای اقتصادی برخی مرتکب شدن. واقعا جواب این اتفاقات در کجا و چطور داده خواهد شد.
Germany
ناشناس
۲۱:۰۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همشون دور هم جمع شدن باهم اتحادفکری دارند زندان شده براشون مدینه فاضله. تنبیه اسلامی فراموش نشدنی لازم است
United States of America
ناشناس
۰۶:۱۴ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
برخلاف افکارقبلی خودم به این نتیجه رسیدم هیچ مجازاتی بهترازتنبیه اسلامی نیست که همون مجازات شلاق درملاء عام هست!لطفاازمدت زندان کم کنیدامابیاریددر ملاء عام ده بار۷۴ضربه شلاق بزنیدخصوصاکسی که باداروهای فاسدباجان مردم بازی کرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۰۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اونی که سبد دستشه کیه؟ آقا زاده که نیست، اینقدر وارد ریز جزئیاتش شده و ارقام کوچولو کوجولو در اتهامش ذکر کرده اند که آدم میمونه در دقت نظر یا قدرت مج گیری رییس قضایی سابق!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
وای چقدر مبارزه با فساد اصلا همه متنبه شدن از بس حکمها سنگینه!!!لطف کنید آقازاده های کاخ نشین و لوکس سوار و چندین شرکت خصوصی و مدیران شرکتهای دولتس و خارجنشینان رو نام ببرید چند صد صفحه میخواین واسه نوشتن نامشون؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
یکی سلیمانی میشه
و مردم سنگ تمام میزارن
یکی هم آقازاده آبرو نظامو میبره
مردم اینا رو بشناسیم
دنباله و حامیان این آقازاده ها را هم بشناسیم
مرگ بر ترامپ داخلی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۵۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خدایا ما که حریف این قوم نمیشویم تورا به خون شهدا قسم تمامشون کن
Iran (Islamic Republic of)
بابک
۱۹:۴۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
لعنت خدا بر کسانی که این مفسدین رو به اینجا رسوندن.‌مملکت رو فساد گرفته اخه چندتا دزد رو باید دستگیر کرد. مشکل از قانونه. اگه مثل دولت عربستان دست و گردن چندتا از این دزدها رو قطع کنن عبرتی میشه برای سایرین
Iran (Islamic Republic of)
با تشکر از قوه قضاییه
۱۹:۴۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
با تشکر از آقای رییسی که واژه مافیا رو از ما گرفت و دیگه هیچ جایی چیزی به نام مافیا وجود نداره و هر کجا فسادی بوده بدون ملاحظه وارد شده ضمنا زندان یعنی سلب آزادی اصلا تو هتل هم باشند باز آزاد نیستن و در بند هستن لطفا فاز منفی به قوه قضاییه ندید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۵ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
برادربه این هم فکر کن که شایداگه آزاد بودندممکن بود خود مردم یگوشه ای مجازاتشون می‌کردند ولی توی هتل اوین از دست مردم خشمگین درامانند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۴۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چرا‌ازکره‌ای‌هاوچینی‌ها‌یادنمیگیریم‌‌بایک‌رشوه‌گیر‌ساده‌‌چه‌برخوردی‌میکنند؟؟؟!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همشونو بگیرن خودشونم باید بگیرن :)
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
واقعا همش تقصیر امریکاست مخصوصا کارتر
Iran (Islamic Republic of)
کلثوم کرمیان
۱۹:۲۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همش بازیه چیزیشون نمیشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۱۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خدایی، یکه زارع رو باید اعدامش کنی که بازار خودرو رو همچین خراب کرد که هیچ وقت درست نمیشه مگر معجزه بشه
Iran (Islamic Republic of)
حسین حیدری
۱۹:۰۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
باسلام هرچه هم این خائنین وبستگانشان ازتحصیل مال حرام خوش بگذرانند وراه فراربلد باشندخداوندنمیگذاردحق این ملت ولایت مدار وخون مطهر شهداهدررود
Iran (Islamic Republic of)
حسینی
۱۷:۱۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
آقایی که نوشتی کاش اعدام می شدن . اعدام برای من وتو است
Iran (Islamic Republic of)
محمد315
۱۷:۰۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
تا وقتیکه قوانینن درست نشن همینه یه قانون شفافیت آرا رو تصویب نکردن همین میشه دیگه
باید قوانین محکم و با اجرا ی بالا گذاشت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
مگه عامل افزایش قیمت خودرو دستگیر نشد پس چرا خوردو ارزون نشد؟؟؟؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۲۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
مگه سلطان سکه اعدام نشد پس چرا سکه ارزون نشد؟دقیقا به همین دلیل خودرو هم ارزون نشد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
مرگ بر آمریکا جنایت کار
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۲۸ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
خصوصا انگلیس...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۱۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
باید اعدام بشن اختلاس گر و مفسد هرکی هست باید بمیره
Japan
ناشناس
۱۵:۳۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
کاش اعدام می شدن تا عبرتی باشه برای اختلاس گران آینده نچندان دور
Iran (Islamic Republic of)
فرهاد
۱۵:۳۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بابا ایول من الان به بقال سر کوچمونم اعتماد ندارم.. بعدم چی فایده وضع بدتر شده بهتر نشده مردم همه گرفتار غمگین افسرده.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چرابازهم قیمت خودروسربه فلک کشیده است چرا ارزانی نمی آید چرا رفاه نمی آید این دستگیری ها چه فایده ای دارد؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۰۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
درخت از ریشه پوسیده
Iran (Islamic Republic of)
علی
۲۱:۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اینها سرمنشا وسرامد این مفاسد عنوان شده اند بدنه وکسانیکه توسط سران فساد در این مسیر افتاده اند وهنوز دنبال توبه نیستند، در کشور آزادند هر چند بامحدودیت
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۱۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همشون باید اعدام میشدن چون از قدرت استفاده کردن
Germany
ناشناس
۲۰:۵۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
سه انگشت دستشان را قطع کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
کاش اعدام میشدن. روز به روز به تعدادشون اضافه میشه. خدا لعنتشون کنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نتیجه این همه بگیر و به بند چی شد کدومشون اعدام کردن وضع مردم هم غرور داره بدتر از روز قبل میشه چقدر زندگیها از هم پاشید ه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۵۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نتیجه اش شد پراید 60 میلیون
United States of America
ناشناس
۱۵:۰۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
درست میشه کم کم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۳۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چرامثلاشخصی که ۶۰میلیون دلار رشوه گرفته باید ۶۰۰میلیون ریال یاتومان ناقابل بپردازه.چرا همون پولی که دزدیدن رو باسودودیرکردومالیات وارزش افزوده و...ازشون نمیگیرن؟؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۶:۱۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
عزیز اون 60تومن جریمه اشه اصل پول رو هم از فرد میگیرن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
به مطلب بالا مراجعه کنید می بینیدکه ازاصل پولها خبری نیست
Iran (Islamic Republic of)
محمد
۱۴:۳۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
پرونده کرسنت بالاخره چی شد؟ همچنین دانشگاه آزاد؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خوب امیدوارم که زندانش همانند دیگرزندانهاباشدویک زندان لاکچری نباشد
United States of America
ناشناس
۱۵:۰۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
زندان زندانه ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همین آقازاده ها هستند که سالها مردم رابدبخت کردند، باتأییدچه کسانی انتخاب وروی کار آمدند!!؟؟ ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
جمع نبند جانم.خوب و بد در همه قشری هست.خیلی ها هم آقازاده نیستن اما همش به اقتصاد ضربه میزنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
میگن اوین براشون بد نیست ندیدیم رنگشان تغییرکرد باشد یا کمبود وزن پیدا کردن ماشاالله وقتی مرخصی میان یا برامراسم ختم سرومورو وگنده اند
Iran (Islamic Republic of)
بهرام
۱۳:۵۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بخاطر همین هاست که پول نداریم ودرمان بهترین افراد کشور جانباز زان عزیز قطع میشود پول در خانه وما دور جهان می گردیم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۳۷ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
درکشور ما بی نواتر، مظلوم تر، سنگ صبورتر و جوان مردتر و قهرمان تر از جانبازان فراموش شده نداریم من به شخصه ازرخصار رنگ پریده شان خجلم، خدایا خودت ثواب دنیوی واخر ی نسیبشان کن ما قدر ایثارشان را ندانستم.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۵۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چه مملکت گل و بلبلی فقط پاکی و صداقت پیدا نمی شود . بقیه موارد به وفور یافت می شود.
Iran (Islamic Republic of)
یعقوب
۱۳:۵۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
گل بود به سبزه هم آراسته شد.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خداوکیلی ببین مملکت ما دست کیا افتاده حرومتون باشه. خون مردما کردید تو شیشه که بچه هاتون لاکچری زندگی کنن ؟؟؟!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
واقعا جای تاسفه
Germany
ناشناس
۱۳:۴۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چون پول دارن اعدام نمی شن ولی اگه ما فقیر بیچاره ها باشیم برای صد هزار تومان از زندگی ساقط میکنن مون فقط اعدام
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۴۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اینا رو بفرستید اردو کار اجباری مثلا شبنم نعمت زاده رو بزارید ۲۰ سال خیاطی کنه یا برادر رئیس جمهور بره نجاری انقدر چوب رنده کنه که دستاش تاول بزنه اولش شاید خیلی سخت باشه ولی بعد از یه مدتی میفهمن نون حلال در آوردن چقدر لذتبخشه و یاد میگیرن لذت سختی کشیدن و شیرینی کار حلال رو نه براشون هتل ۵ ستاره درست کنید به جان بچم جدی میگم شاید تا الان فهمیده باشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۹ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اونایی که موندرو هم بگیرین یا جلوشونو بگیرین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خدا حق مظلوم از این آقازاده ها بگیره
یکی برا نون شب خرج بچه موتده یکی مثل اینا میشن به جلن اموال ایران خدا ازشون نگذره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۰۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نگید آقازاده اینها خائن اند و بلکه بدتر از آن نیز می باشند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۵۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
همچین گفتی همه ی که فکر کردیم واقعا همشون هستن این همشون نیست که همشون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
علی برکت الله
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نمیدونم چی بگم
Iran (Islamic Republic of)
اسماعیل
۱۲:۲۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خدا نگذره
اینها باید اعدام بشن تا درس عبرتی باشه برای دیگران.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
این آقاراده ها ودیگردست اندرکاران که به فسادمالی متهم ومحکوم شده اند باعث بدبینی بسیار به نظام شده اند .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۱۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
یکم از هندی تو برخورد با مفسدان اقتصادی یاد بگیریم
Iran (Islamic Republic of)
امیدی
۱۲:۱۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
از گلوتون پایین نره به حق پنج تن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بااین همه‌ خیانت بازم خداروشکر کشور عزیزمون سرپا هست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۵۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
قوه قضاییه مدافع حقوق مردم باشه...
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
تمام اقازاده ها از داخل زندان اقتصاد نیم درصدی را مدیریت می کنند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۳۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
چه رويي دارند اين دزدان اشكار وطن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نسل اول انقلاب درزمان دفاع مقدس جنگ تحمیلی بدون هیچ مال دنیای چه قریبانه رفتند وچه کسانی آمدند.......
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۴۹ ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
برادرهنوز دلیرمردانی جا مانده ازدوستان شهیدشان هستند که حتی تنفس راحتی ندارندواز جانبازان رشید شیمیایند، ای کاش سر سوزنی از آنها خجالت می‌کشیدند، وزیر شهیدی که نامه زد حقوق من زیاداست مازادش رابه صندوق بیت المال برگردانید! چه بودیم وچه شدیم! افسوس
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
به اینا که نباید آقازاده گفت اینا خیانتکار هستند که روز به روز هم در حال رشدند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۲ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
کجایند مردان بی ادعا یادتش بخیر............
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۱ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
خب همه اینا که تو زندان هستن
پس چرا مشکلات اقتصادی روز به روز بیشتر میشه؟!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۰۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
آقای رییسی لطفا شخصا به این پرونده ها ورود کنید ...
حق نگهدارت سید
Iran (Islamic Republic of)
کوروش
۱۰:۵۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اینها باید در ملاء عام اعدام بشن.دلتون رو به زندانی کردنشون خوش نکنین.سلول زندان این ها از خونه و زندگی من بهتره. فقط اعدامشون کنین تا بگیم عدالت برقراره.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
موافقم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۵ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
ماشا الله!!!!!
خسته نباشید!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۳ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
افسوس باید خورد به این بی عدالتی های بعضی از دزدان زادگاهمان که خنجر به قلب امانتی که به دست شان سپرده شده فرو کردند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۵۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
ادامه دارد........ منتظر آقازاده های بعدی باشید انشا الله با همت رییس جدید قوه قضائیه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بله همشون در هتل اوین هستند
Iran (Islamic Republic of)
ایرانی
۱۰:۳۶ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
و هنوز اختلاس و رانت ناشی از فامیل بازی ادامه دارد!
Iran (Islamic Republic of)
حامد
۱۰:۳۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
نمیدونم چی بگم. اگه اینا به همون حقوقی که از مجاری دولتی بسنده میکردن یه زندگی ایده آل که ما خوابشم نمیدیدیم داشتن!سوال اینجاست اینا فرزندان همون آقازاده هایی هستن که ما مملکتمون رو دو دستی دادیم بهشون که آیادش کنن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۳۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اعدامشون نمیکنید حداقل دستاشون رو قطع کنید مگه حکم اسلام فقط مال جیب براست اگه دستشون رو قطع میکردین این لکه ننگ همیشه واسشون میموند هتل اوین چند صباح هست بعدش تموم میشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
موافقم
United States of America
ناشناس
۰۶:۴۲ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کاملامؤافقم،بعدهم اگر دستشون قطع نمی کنید لااقل بجای زندان درملاء عام بیاریدتنبیه اسلامی را اجراء کنیدتومیدونهای شهردرملاء عام شلاق بزنیدهمه مردم باچشم ببینند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۲۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
اگه ما بودیم یک میلیارد بار اعدام میشدیم
Iran (Islamic Republic of)
شهروند
۱۰:۱۸ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
قربون خدا برم یکی لنگ نان یکی این همه سرمایه ان هم از بیت المال
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۱۴ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بازم هست
۱۲
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر