کد خبر: ۷۲۰۹۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۴
کد خبر : ۷۲۰۹۱۷۶
سرهنگ آقایی خبر داد؛

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس از دستگیری ۲ موبایل قاپ با ۶۰ فقره سرقت خبر داد.

۲ موبایل قاپ بوستان‌های غرب پایتخت به دام افتادندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حبیب آقایی رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس گفت: مرد جوانی طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از به سرقت رفتن گوشی همراهش توسط دو موتور سوار اعلام کرد.

وی بیان داشت: با دریافت شکایت، تیمی از ماموران کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه و شاکی اظهار داشت: در داخل بوستان دریاچه، روی نیمکت در حالی که گوشی همراهم کنار دستم بود، نشسته بودم که از پشت سرم، فردی گوشی ام را قاپید و زمانی که برگشتم مشاهده کردم سوار بر موتورسیکلتی که راکب آن منتظر وی بود، شده و هر دو از محل گریختند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات میدانی مشخص شد که سارقان با موتورسیکلتی که پلاک آن مخدوش بود، مرتکب سرقت شده‌اند، تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران کلانتری موفق شدند با در اختیار داشتن تعدادی از ارقام پلاک انتظامی موتورسیکلت، مالک آن را شناسایی و با دستور قضائی وی را در محل سکونتش دستگیر کنند.

وی بیان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری اظهار داشت، با همکاری دوستم که ترک نشین موتورسیکلت بود با پرسه زنی در داخل پارک‌ها و بوستان‌های غرب پایتخت، موبایل قاپی می‌کردیم.

کلانتر محله خلیج فارس گفت: با شناسایی هویت و مخفیگاه ترک نشین موتورسیکلت، وی با دستور قضائی دستگیر و هر دو موتورسوار به ۶۰ فقره موبایل قاپی با همکاری یکدیگر اعتراف و اظهار کردند: گوشی‌های سرقتی را به مالخری که مالک مغازه موبایل فروشی در محدوده غرب پایتخت است، فروختیم و مبالغی نیز دریافت کردیم.

آقایی ابراز داشت: با دستور قضائی مالخر اموال سرقتی در داخل مغازه اش دستگیر و در بررسی از آن محل ۸۰ دستگاه گوشی سرقتی کشف شد؛ وی نیز در بازجویی‌های انجام شده به ۱۰۰ فقره مالخری از سارقان اعتراف کرد.

رئیس کلانتری خلیج فارس گفت: مالخر گوشی‌های سرقتی در تحقیقات مقدماتی اعتراف کرد، با خرید گوشی‌های سرقتی، قطعات مختلفی از گوشی‌ها را به مشتریان مغازه اش به ارزش واقعی می‌فروخته است.

این مقام انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: با شناسایی ۱۰ تن از مالباختگان، هر ۳ متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر