کد خبر: ۷۲۱۰۰۷۰
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
کد خبر : ۷۲۱۰۰۷۰
گروه : ایلام » ایلام
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام خبر داد;

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام گفت: ۱۱۵ طرح هادی در سطح روستا‌های این استان با پیشرفت فیزیکی مناسب در دست اجراست.

اجرای ۱۱۵ طرح هادی روستایی در استان ایلام

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، شهرام کاکایی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: ۱۱۵ طرح هادی در سطح روستا‌های این استان با پیشرفت فیزیکی مناسب در دست اجراست.

او ادامه داد: ۶۰۷ روستای مشمول طرح هادی در استان ایلام وجود دارد که تاکنون برای ۴۰۰ روستا این طرح اجرا شده است.

کاکایی از تهیه نقشه طرح هادی برای تمامی روستا‌های بالای ۲۰ خانوار این استان خبر داد و افزود: از مجموع تمامی روستا‌های مشمول طرح هادی در استان، ۲۰۳ روستا بالای ۲۰ خانوار و مابقی نیز مربوط به روستا‌های زیر ۲۰ خانوار است.

او اظهار کرد: امسال و از محل اعتبارات مصوب استانی جهت اجرای طرح هادی در ۱۱۵ روستای استان ۱۴۳ میلیارد ریال و جهت تهیه و تجدید نظر اجرای طرح هادی در سطح ۳۸ روستا ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مصوب شده است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام از تخصیص ۴۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی سیل برای بازسازی تاسیسات روبنایی روستا‌های سیل زده استان در سال جاری خبر داد و افزود: اجرای طرح هادی در سطح ۳۹ روستا با اعتبار بیش از ۳۹۳ میلیارد ریال در دست اجراست.

او ادامه داد: همچنین از محل اعتبارات ملی سیل، تهیه و تجدید نظر اجرای طرح هادی در سطح ۱۱ روستا با اعتبار سه میلیارد ریال و مطالعات پایدار سازی ۲ روستا با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تکمیل شده است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایلام مطرح کرد: سال گذشته طرح هادی در سطح ۱۶۸ روستای این استان با تخصیص ۲۵۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

او اجرای طرح هادی در روستا‌ها را گامی مهم برای توسعه، عمران و آبادانی روستا‌ها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان اعلام کرد و افزود: با اجرای این طرح، سیمای روستا در حال تغییر است که این نیز به نوبه خود سبب رضایت عمومی مردم می‌شود.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/ ن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر