کد خبر: ۷۲۱۰۹۶۴
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
کد خبر : ۷۲۱۰۹۶۴
گروه : همدان » همدان

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان از برگزاری بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای این شهرستان خبر داد.

برگزاری بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، صفدریان،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان گفت: این مراسم امروز پنج شنبه، ۲۶ دی ساعت ۷:۴۵ صبح در محل گلزار شهدای همدان با حضور آحاد مردم به ویژه خانواده محترم شهدا و ایثارگر برگزار شد.

او با بیان اینکه در این مراسم گلزار شهدا غبارروبی و عطر افشانی می‌شود، اضافه کرد: سخنران این مراسم آیت الله شعبانی نماینده، ولی فقیه خواهد بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان با اشاره به حضور سردار سپهبد شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس افزود: ایشان در جبهه‌های جنگ تحمیلی نقش بسیار موثری داشت و عملیات‌های بسیار افتخارآفرینی را که نقش تعیین کننده‌ای در شکست ارتش بعثی عراق داشت فرماندهی کرد.

صفدریان با توجه به شخصیت تاثیرگذار سردار سپهبد شهید سلیمانی در منطقه، افزود: یکی از دلایل انتقام آمریکا از جبهه مقاومت، ضربات مهلکی بود که در طول این چند سال با حضور ایشان در منطقه، به گروه‌های تروریستی وارد شده بود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان در خصوص نقش آفرینی‌های سردار سپهبد شهید سلیمانی گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌های مختلفی در منطقه نقش آفرین بود، که مهم‌ترین و تاثیرگذارترین آن را می‌توان در مبارزه با گروه‌های تروریستی و تکفیری نام برد.

او ادامه داد: در واقع این شهید بزرگوار با هدایت و راهنمایی داهیانه مقام معظم رهبری، پایه گذار جبهه‌ای شد که در مقابل نظام استکباری آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه بایستد، که در حال حاضر ریشه‌های این جبهه مقاومت مستحکم‌تر از قبل است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان با بیان اینکه سردار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی یک چهره بین المللی و جهانی است، گفت: دشمنان هرگز تصور نکنند که با شهادت چنین فرمانده‌ای، روند مبارزه و ایستادگی در مقابل ظلم و کفر تغییر پیدا می‌کند.

صفدریان گفت: این مسیر با قوت بیشتر و با حضور فرماندهان لایق دیگری به راه خود ادامه خواهد داد و پرچمی را که سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برافراشته کرد، دست به دست به صاحب اصلی آن خواهد رسید.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر