کد خبر: ۷۲۱۱۶۵۶
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
کد خبر : ۷۲۱۱۶۵۶
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی:

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: ایران، کشوری مقتدر و مهمترین تهدید برای امریکای جنایتکار است.

ایران، کشوری مقتدر و مهمترین تهدید برای آمریکابه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مشاور وزیر اطلاعات امروز در جمع استادان حوزه علمیه خراسان گفت: از نظر پنتاگون و اندیشکده‌های مطالعاتی امریکا، ایران برای امریکا مهمترین تهدید به شمار می‌رود و برای جلوگیری از این تهدید، جنگ نرم علیه ایران به راه انداخته اند.

عضو شورای تأمین استان افزود: امریکایی‌ها با گرفتار شدن در یک خطای محاسباتی در عرصه سیاسی، شهید سلیمانی را ترور کردند، اما فکر نمی‌کردند با ترور این شهید باعث اتحاد و انسجام مردم ایران شوند و ۸۰ میلیون نفر را علیه خود بسیج کنند.

وی گفت: از نگاه نظریه پردازان امریکایی، ایران برای پیشبرد اهداف سیاسی خود از چهار ابزار قوی "رهبری توانمند و با اراده"، "توان نظامی و عملیاتی"، "حمایت داخلی" و "نفوذ منطقه ای" برخوردار است که این عوامل پیش برنده برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌روند.

این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: ایران با دارا بودن موشک‌های بالستیک و زرادخانه موشکی قدرتمند، نه تنها متوقف نشده، بلکه با دانش و ظرفیت‌های دفاعی و بومی از دستاورد‌های ملی خود حراست می‌کند.

مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات استان افزود: سیاستمداران امریکایی برای مقابله با توانمندی‌های ایران به کاخ سفید توصیه کرده اند که به دنبال راه اندازی اعتراضات خیابانی، قراردادن نخبگان در مقابل نظام و افزایش تحریم‌های اقتصادی باشد تا از این طریق نظام و حاکمیت مقتدر ایران را با چالش‌های داخلی مواجه ساخته و از میدان خارج سازد.

وی ادامه داد: ترور حاج قاسم سلیمانی برخلاف انتظار رئیس جمهور امریکا، مردم ایران را یکپارچه، نظام ایران را منسجم و مقاومت منطقه‌ای را تقویت کرد.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی تأکید کرد: علما وظیفه دارند افکار عمومی را برای دفاع از دستاورد‌های سیاسی انقلاب و توانمندی‌های نظامی کشور، بسیج و در خط مقدم مبارزه با دولت تروریست امریکا نقش آفرینی کنند.

در پایان این مراسم مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی به سوالات تعدادی از شرکت کنندگان پاسخ داد.
 
انتهای پیام//ه
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر