کد خبر: ۷۲۱۱۷۵۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۷
کد خبر : ۷۲۱۱۷۵۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی در خوزستان با اختصاص ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الله عبدالملکی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) شامگاه پنجشنبه در بازدید از کوی مندلی اهواز گفت: ۹ هزار فرصت شغلی از طریق اجرای طرح و یک هزار فرصت نیز از طریق کاریابی و تعامل با کارفرمایان ایجاد شود که از این ۱۰ هزار فرصت شغلی تاکنون ۵ هزار فرصت فعال شده اند.

او اظهار کرد: تعداد زیادی نیز پرونده ایجاد شغل از طریق تسهیلات کمیته امداد در بانک‌ها در دست بررسی هستند.

عبدالملکی بیان داشت: استان خوزستان به نسبت برخی استان‌های دیگر در اولویت کمیته امداد قرار دارد و در صورت امکان منابع اعتباری بیشتری به آن اختصاص خواهیم داد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: این ایجاد اشتغال مهمترین مسئله همراهی جوانان و متقاضیان شغل است.

این مقام مسئول تصریح کرد: مشاوره شغلی، بررسی بازار، ملاحظات فنی کار و آموزش لازمه ایجاد شغل پایدار با درآمد ثابت هستند.

حجت الله عبدالملکی اذعان داشت: یکی دیگر از حلقه‌های مهم در ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری این است که این تسهیلات اگر به صورت قرض الحسنه پرداخت شوند بهتر خواهد بود، لذا سرمایه در نظر گرفته شده از سوی کمیته امداد اگرچه کم است، اما به صورت قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

او در خصوص برخورداری افراد تحت پوشش از تسهیلات ایجاد شغل کمیته امداد گفت: افراد تحت پوشش خدمات کمیته امداد قطعاً می‌توانند از تسهیلات اشتغال استفاده کنند و افراد غیر مشمول نیز پس از بررسی مددکاری قابلیت استفاده از این تسهیلات را دارند.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر