کد خبر: ۷۲۱۴۴۵۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
کد خبر : ۷۲۱۴۴۵۲
شهردار ساری:

شهردار ساری در دیدار با مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران از حمایت شهرداری ساری از این دستگاه فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، عباس رجبی شهردار ساری در دیدار مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران ،گفت: کار‌های خوبی در این دستگاه فرهنگی انجام می‌شود که نیاز به حمایت دارد.

او افزود: ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه شهری وجود دارد که مغفول مانده است که می‌توان با برنامه ریزی و تفاهم نامه مشترک کار‌های خوبی برای توسعه شهری انجام داد.

رجبی با اعتقاد به حمایت از کانون پرورش فکری و حوزه کودک و نوجوان به حضور رییس شورای شهر و رییس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ساری اشاره نمود و خواستار طرح ظرفیت‌ها و انتظارات کانون پرورش فکری در کمسیون فرهنگی شورای شهر شد تا بتوان به صورت سازمان یافته تری همکاری‌های مشترک صورت پذیرد.

علیجان شمشیر بند، رییس شورای شهر ساری نیز در این جلسه بر نقش موثر کانون در فعالیت‌های فرهنگی در استان و شهر ساری تاکید کرد و حمایت از این نهاد را مهم تلقی نمود.

محمدعلی یزدان شناس مدیر کل این کانون در دیدار با شهردار مرکز استان بر توسعه همکاری‌های کانون و شهرداری تاکید کرد.

او با بیان اینکه کانون پرورش فکری مازندران دارای ۲۷ مرکز فرهنگی هنری ثابت، ۵ کتاب خانه سیار روستای و یک کتاب‌خانه پستی است، گفت: این دستگاه فرهنگی با هدف کشف استعداد و تقویت مهارت‌های کودکان ونوجوانان ۷ تا ۱۷ سال تلاش می‌نماید تا نسل آینده ساز را با مهارت‌های زندگی آشنا سازد.

یزدان شناس افزود: همه فعالیت‌های ۴۰ گانه کانون، کتاب‌محور بوده و اعضا با رویکرد کتاب به انجام فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری، ادبی، دینی و علمی زیر نظر مربیان تخصصی می‌پردازند.

او برگزاری جشنواره‌های تخصصی فرهنگی هنری در حوزه کودک و نوجوان را بخشی از فعالیت‌های این کانون عنوان کرد و از برگزاری جشنواره‌های؛ قصه‌گویی- نمایش عروسکی- پویانمایی به عنوان فرصت‌های توسعه فرهنگی و شکوفایی استعداد‌های کودکان ونوجوانان یاد کرد.

یزدان شناس هم‌چنین با اشاره به ازظرفیت سینما کانون ساری، گفت:: این سینما با اکران فیلم‎های روز سینمای ایران، فرصتی برای نسل جوان، خانواده‌ها وهنرمندان ایجاد نموده تا در فضایی کاملا تخصصی و استاندارد و با کیفیت بالا به تماشای فیلم بپردازند.

انتهای پیام/س
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر