کد خبر: ۷۲۱۵۵۴۱
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد خبر : ۷۲۱۵۵۴۱
گروه : همدان » همدان
همزمان با ایام‌الله دهه فجر

معاون فرهنگی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر از فعالان قرآنی خانواده بهزیستی تقدیر خواهد شد.

تقدیر از فعالان قرآنی بهزیستی همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، حجت اله حاتمی، معاون فرهنگی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر از فعالان قرآنی این مجموعه تقدیر به عمل می‌آید.

او با بیان اینکه مسابقات قرآن خانواده بهزیستی نیمه دوم امسال برگزار شد، افزود: این جشنواره در ۲ بخش آقایان و بانوان ویژه کارکنان، پرسنل و خانواده‌های آن‌ها و همچنین مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان در دو گروه سنی بالا و پایین ۱۸ سال برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل بهزیستی استان همدان ادامه داد: جشنواره فرهنگی، آموزشی قرآن و عترت جامعه بهزیستی در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ۱، ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء و حفظ کل و اذان برگزار شد.

حاتمی با اشاره به اینکه نفرات اول تا سوم این دور از جشنواره قرآنی در بهمن امسال مورد تقدیر قرار خواهند گرفت، گفت: نفرات اول در هر یک از رشته‌ها در دو بخش مددجویان و پرسنل به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

او افزود: یکی از برنامه‌های دیگر این مجموعه برگزاری مسابقه عکس «اربعین» با محوریت حضور سالمندان، کودکان و معلولین در پیاده روی بزرگ اربعین بود که همزمان با ایام الله دهه فجر از ۷ نفر از برگزیدگان این جشنواره نیز تقدیر خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل بهزیستی استان همدان از اجرای طرح «پویش حلقه وصل باشیم» در سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: این طرحی است که برای نخستین بار در سطح کشور و به تبع در استان‌ها به منظور تامین جهیزیه مددجویان در دو حوزه اجتماعی و توانبخشی بهزیستی انجام می‌شود.

حاتمی با اشاره به اینکه به منظور اجرای این طرح ۲۶ هزار زوج نیازمند در سازمان بهزیستی شناسایی شده است گفت: در این بین سهم استان همدان، تأمین جهیزیه برای ۶۰۰ زوج نیازمند است.

او با اشاره به اینکه ارزش واقعی هر سری جهیزیه ۱۵ میلیون تومان است گفت: جهیزیه‌های تهیه شده در قالب ۱۵ کالای اساسی است که همزمان با ایام الله دهه فجر توزیع جهزیه در میان زوجین آغاز می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل بهزیستی استان همدان ادامه داد: خیران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را تا پایان دی امسال به شماره حساب ۴۱۶۵۰۳۴۵۴۱۷۲۴۰۱۱ و شماره کارت شبا ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۹۲۷ نزد بانک مرکزی واریز و در این طرح شرکت کنند.

حاتمی عنوان کرد: این مجموعه در آذر امسال نیز از سوی حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و با همکاری سپاه انصار الحسین (ع) استان موفق به تهیه ۱۰۰ سری جهیزیه شد که در این بین سهم اداره بهزیستی استان تهیه ۵۰ فقره جهیزیه بود.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر