کد خبر: ۷۲۲۰۹۵۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
کد خبر : ۷۲۲۰۹۵۱
گروه : کرمان » کرمان

خطیب جمعه انار گفت: ملت بزرگ ایران در تشییع میلیونی پیکر پاک سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی نشان داد که ازخط مجاهدت و مقاومت بشدت حمایت می‌کند و به‌هیچ وجه اهل تسلیم و مذاکره ذلیلانه نیست.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان،  حجت‌الاسلام منتظری خطیب جمعه انار در خطبه‌های نماز جمعه امروز  ایام عزاداری اهل بیت عصمت و طهارت از جمله حضرت زهرا (س) تسلیت گفت.

او افزود: رهبر معظم انقلاب در بیاناتشان راه و سخن جدیدی را پیش روی مردم خسته از کمونیسم و سوسیالیسم و آزرده از لیبرالیسم و کاپیتالیسم گشود و آن روی آوردن به نظام مردم‌سالاری دینی است.

حجت‌الاسلام منتظری تصریح کرد: نظام مردم‌سالاری دینی یعنی ایستادگی بر سر آرمان‌ها و ارزش‌ها و شعار‌های اولیه انقلاب همراه با پیشرفت و بالندگی.

او با اشاره به اینکه تنها راه تاثیرگذاری ملت بزرگ ایران در نظام جهانی قوی شدن و اقتدار در زمینه‌های مختلف است ، افزود: اگر اقتدار فرهنگی می‌خواهیم باید ارزش‌های معنوی و مادی را تقویت کنیم.

حجت‌الاسلام منتظری با اشاره به خطبه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی درهفته گذشته گفت: یکی از تعابیر بدیع و جدیدی رهبر معظم انقلاب "رزمندگان بدون مرز" در ادبیات مقاومت اسلامی بود.

او تصریح کرد: هدف اصلی از جهاد رزمندگان بدون مرز حفاظت از کرامت انسان‌ها، دفاع از مقدسات و حریم‌های مقدسی است که هم مبنای انسانی دارد و مستند آموزه‌های دینی است وهم منطبق با قانون اساسی جمهوری اسلامی و مطابق با منویات حضرت امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

 حجت‌الاسلام منتظری در رابطه با مذاکره با کشور‌های اروپایی گفت: کشور‌های اروپایی در یک‌سال اخیر با آمریکایی‌ها همراه و همگام بودند و آمریکا و سه کشور اروپایی ایران را خطر مشترک برای منافع حال و آینده خود می‌دانند.

او گفت: راز دشمنی آمریکا و اروپایی‌ها با ملت ایران در ذات اسلام انقلابی است.

حجت‌الاسلام منتظری گفت: رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی تشییع میلیونی پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و درهم کوبیده شدن پایگاه مهم و حساس نظامی عین الاسد را به ایام‌الله تعبیر فرمودند.

او افزود: ملت بزرگ ایران در تشییع میلیونی پیکر پاک سردار مقاومت حاج قاسم سلیمانی نشان داد که ازخط مجاهدت و مقاومت بشدت حمایت می‌کند و به‌هیچ وجه اهل تسلیم و مذاکره ذلیلانه نیست.

انتهای پیام/ی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر