کد خبر: ۷۲۲۱۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
کد خبر : ۷۲۲۱۲۵۱

سارا بهمنیار به دیدار رده بندی وزن منهای ۵۰ کیلوگرم لیگ برتر کاراته وان فرانسه راه یافت.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از فدراسیون کاراته، اولین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال ۲۰۲۰ از امروز در شهر پاریس فرانسه با حضور ۷۰۳ کاراته کا از ۹۲ کشور آغاز شد و سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم بانوان به دیدار رده بندی این وزن راه یافت و روز یکشنبه برای کسب مدال برنز به میدان می‌رود.

بهمنیار ابتدا ۵ بر یک آندره آ استانکو از رومانی را شکست داد. سپس ۷ بر ۲ از سد صوفیا بودریانه از فرانسه گذشت در ادامه مقابل سارا هوبریش از آلمان در هانتی و با رای داوران برنده شد و راهی دیدار نیمه نهایی گردید.

او در این مرحله ۳ بر صفر مغلوب سراپ اوزچلیک از ترکیه نفر اول رنکینگ جهان و دارنده، طلای لیگ جهانی شیلی ۲۰۲۰، ۶ طلا، یک نقره و ۲ برنز کاراته وان‌های ۲۰۱۹، برنز قهرمانی اروپا ۲۰۱۹ و یک طلا، یک نقره و یک برنز قهرمانی جهان شد و به دیدار رده بندی رفت.

در کاتای انفرادی بانوان، فاطمه صادقی با امتیازات ۲۳.۲،۲۴.۵۴ و ۲۳.۵۴ در ۳ دور نتوانست به دور نیمه نهایی راه یابد.

نگین باقری دیگر نماینده کشورمان در این بخش نیز امتیازات ۲۳.۵۸، ۲۴.۵۴ و ۲۳.۴ را در ۳ دور مبارزه بدست آورد و از صعود به دور نیمه نهایی بازماند.

در وزن ۶۰- کیلوگرم، علی مسکینی در اولین دیدار ۶ بر یک مغلوب جوانی مارتینز از ونزوئلا شد و حضور در ادامه رقابت‌ها را از دست داد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم، امیر مهدی زاده ۲ بر یک نتیجه را به رافیض حسن اف از آذربایجان واگذار کرد و امیررضا میرزایی دیگر نماینده این وزن ۶ بر ۳ مغلوب بوران براک از کرواسی شد تا هر دو نماینده این وزن حضور در ادامه رقابت‌ها را از دست بدهند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر