کد خبر: ۷۲۲۱۹۶۱
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
کد خبر : ۷۲۲۱۹۶۱

اجرای برنامه چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب، دستاورد‌ها و ارزش‌های انقلاب برای قشر‌های مختلف مردم تبیین می شود.

برنامه‌های دهه فجر با محوریت سردار سلیمانی برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مرتضی حمیدی فرماندار تربت جام در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت: در آستانه رسالت مهم و ماموریت بزرگ انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قرار داریم اولویت اول تبیین حضور و مشارکت پرشور مردم پای صندوق‌های رای است که مطالبه به حق رهبری و وظیفه شرعی و انقلابی همگان است.

او ادامه داد: دهه فجرفرصت خوبی برای دعوت مردم و تشریح شاخص‌های افراد اصلح و در ترازانقلاب و نظام است. ما قیم هیچ کسی نیستیم مجریان انتخابات بایستی انتخاباتی سالم، قانونمند، بدون حاشیه، امن و با آرامش برگزار کنند.

حمیدی افزود:همزمان با دهه فجر با همکاری و همراهی شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تنها سینمای شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

 علی اکرامی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تربت جام با معرفی مسئولان کمیته‌های اجرایی گفت: مدیران اجرایی طی دوروز آینده فرصت دارند برنامه‌های اجرایی را به دبیرخانه ستاد دهه فجر ارسال کنند تا با هماهنگی در سطح منطقه اجراشود.

او ادامه داد:با توجه بااینکه دهه فجر و روز ۲۲ بهمن مصادف با ایام فاطمیه است و اربعین سردارشهید سلیمانی است برنامه طوری اجرا شود که حرمت‌ها حفظ شود.

اکرامی تصریح کرد: مردم و خانواده شهدا از مدیران انتظار دارند در برنامه‌ها و بویژه یادواره شهدا حضور پررنگ داشته باشند و طبق اعلام فرمانداری شرکت مدیران در برنامه‌ها در ارزیابی تاثیرگذار است.

اکرامی بیان کرد: تبیین انقلاب اسلامی یک ضرورت است وهمه سر سفره انقلاب نشستیم مدیران اجرایی برنامه‌های تاثیرگذار و در تراز انقلاب پیش بینی و سازماندهی کند.

انتهای پیام//ز.ج
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر