کد خبر: ۷۲۲۷۶۱۵
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
کد خبر : ۷۲۲۷۶۱۵
گروه : کرمان » کرمان
بسته خبرهای حوادث ۹بهمن ماه کرمان؛

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب از دستگیری فردی که با ساخت سه سایت اینترنتی تقلبی بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال سرقت کرده بود، خبر داد.

دستگیری کلاهبردار اینترنتی با ۳۰۰ میلیون ریال برداشت غیرمجازبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سرهنگ رضا فیروزبخت فرمانده انتظامی رودبارجنوب گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه پس از خرید از یک سایت اینترنتی، موجودی حسابشان تخلیه شده، مشخص شد فردی سه وبلاگ اینترنتی به عناوین فروشگاه محصولات کامپیوتری، کمک به خیریه و چت تصویری ساخته است.

او افزود: این فرد پس از اینکه مشتریان اطلاعات حساب خود را در درگاه‌های پرداخت این صفحات مجازی وارد می‌کردند، اطلاعات را ذخیره و موجودی حساب شان را خالی می‌کرده است.

او تصریح کرد: این متهم که یک پسر جوان است در اعترافات اولیه به ۱۱ فقره کلاهبرداری به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال به این شیوه اعتراف کرده است.

او اظهار داشت: کلاهبرداران با انتشار تصاویر دلخراش از آسیب دیدگان اجتماعی یا بیماران نیازمند، از کاربران درخواست کمک کرده و یا با به بازی گرفتن عواطف انسانی و ارسال پیامک، ایمیل و کامنت در شبکه‌های اجتماعی و معرفی لینک جهت واریز وجوه نقد به حساب شخصی یا هدایت به درگاه جعلی، از افراد می‌خواهند به مردم فقیر، کودکان سرطانی و آسیب دیده از حوادث طبیعی مانند زلزله کمک کنند.


رفع تصرف ۶۰ هزار متر از ارضی ملی در شهرستان ارزوئیه

جانشین فرمانده انتظامی ارزوئیه از رفع تصرف محدوده‌های قابل توجهی از منابع طبیعی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ حسن کریمی گفت: در اجرای احکام صادره از سوی مراجع قضائی، ماموران انتظامی با همکاری ماموران منابع طبیعی بیش از ۶۰ هزار متر مربع از اراضی ملی را از چنگ زمین خواران خارج کردند و بیت المال بازگرداند.

توقیف ۶۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف توسط پلیس بافت

فرمانده انتظامی شهرستان بافت گفت: با اجرای طرح‌های انضباط ترافیکی و برخورد با خودرو و موتورسیکلت‌های متخلف ۶۰ دستگاه وسیله نقلیه متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند.

سرهنگ نبی الله میرافضلی با اعلام این مطلب بیان داشت: با اجرای طرح‌های انضباط ترافیکی و برخورد با رانندگان متخلف در این شهرستان کاهش تصادفات جرحی و فوتی را شاهد بوده ایم که رضایت مردم را در پی داشته است.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر