کد خبر: ۷۲۴۵۰۷۸
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
کد خبر : ۷۲۴۵۰۷۸
گروه : گیلان » رشت

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: برای مقابله با بحران باید اتاق‌های اندیشه‌ورز در دستگاه‌های خدماتی تشکیل می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت، آیت الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در نشست اضطراری بررسی آسیب‌های ناشی از برف استان با بیان اینکه حضور میدانی مسئولان موجب آرامش مردم می‌شود گفت: با توجه به اینکه بخش اعظم زندگی آپارتمان نشینی وابسته به برق بوده و قطع برق مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده است مدیران دستگاه‌های اجرایی قبل از بارش برف باید تمهیدات لازم را می‌اندیشیدند.

او بر همراهی و پیگیری تمام مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان برای برطرف کردن مشکلات مردم تاکید کرد و افزود: اعزام سریع اکیپ اداره‌های خدمات رسان به ویژه برق برای اتصال برق خانه‌های مردم در مناطق مختلف گیلان بسیار مهم است.

امام جمعه رشت تصریح کرد: خانه‌ای که ۲۰ ساعت برق ندارد شرایط برای اهالی آن بسیار سخت است و مدیران گیلان باید بپذیرند انتقاد مردم به‌حق است.

آیت‌الله فلاحتی افزود: اینکه مردم و مسافران ۲۲ ساعت در جاده سراوان تا رشت بمانند خجالت آور است و این عمق آسیب‌های ناشی از برف را نشان می‌دهد.

او با اشاره به مسدود شدن محور ورودی رشت از مسیر رودبار تا رستم آباد گفت: مدیران باید از قبل گلوگاه‌های آسیب پذیر استان را شناسایی کنند و تمهیدات لازم اندیشیده شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه کاغذ بازی‌های اداری مردم را به تنگ آورده است افزود: تنها اعتبارات برای رفع مشکلات کافی نیست و باید برای مدیریت حوادث غیر مترقبه در دستگاه‌های خدمات رسان اتاق اندیشه ورز تشکیل شود.

آیت‌الله فلاحتی در ادامه به بازتاب حضور مردم گیلان به ویژه شهر رشت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن زیر بارش برف شدید در عرصه کشوری و جهانی اشاره کرد و افزود: حضور ملت ایران در این عرصه برای ما عزت آفرین شده و باید قدردان مردم باشیم.

انتهای پیام/اص

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر