کد خبر: ۷۲۴۶۰۴۵
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۴
کد خبر : ۷۲۴۶۰۴۵
گروه : فارس » شیراز

فرهنگسرای استاد محمد بهمن بیگی به عنوان بزرگترین فرهنگسرای شیراز به بهره برداری رسید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، شهردار شیراز در آیین افتتاح فرهنگسرای استاد بهمن بیگی که در بولوار طلاییه واقع شده است، اعلام کرد: افتتاح فرهنگسرای استاد بهمن بیگی برداشتن گامی بلند برای توجه به فرهیختگان، فرزانگان و هنرمندان شهر است.

اسکندرپور  گفت: احداث این فرهنگسرا افتخاری برای شهرداری و شورای شهر است که با اتخاذ رویکرد فرهنگی اقدام به ساخت مرکزی برای توسعه متوازن خدمات فرهنگی و اجتماعی سطح شهر کرده اند.

او نوید داد: با حمایت هنرمندان و فرزانگان پروژه‌هایی با رویکرد فرهنگی و اجتماعی به منطور زنده نگه داشتن نام این بزرگان آغاز می‌کنیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز هم گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع با زیربنای ۴۲۰۰ مترمربع در سه طبقه بنا شده است.

صالحی، احداث این پروژه را در راستای رویکرد فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز دانست و عنوان کرد: عملیات عمرانی پروژه فرهنگسرای استاد بهمن بیگی از سال ۹۶ سرعت بالایی گرفت و در سال ۹۸ افتتاح شد.

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز نیز در این مراسم گفت: امروز افتخار داریم فرهنگسرای استاد بهمن بیگی به عنوان بزرگترین فرهنگسرای شیراز و بزرگترین فرهنگسرای جنوب کشور را افتتاح می‌کنیم.

جعفری با بیان اینکه استاد بهمن بیگی تمام عمر خود را به باسواد کردن عشایر فارس گذراند و همه ایران به نامش می‌بالند، افزود: در این فرهنگسرا خدمات بسیاری به شهروندان ارایه می‌شود و تلاش داریم این خدمات و فعالیت‌ها در خور شان نان استاد بهمن بیگی باشد.

همچنین در این مراسم خانواده مرحوم استاد بهمن بیگی و جمعی از دانش آموختگان آموزش عشایر از شهردار شیراز با اهدای لوحی تقدیر کردند. در بخشی از متن این لوح خطاب به مهندس اسکندرپور آمده است: احداث فرهنگسرای استاد بهمن بیگی برگ زرینی در کارنامه خدمت عمرانی و فرهنگی شما است. این اقدام که با همکاری و حمایت شورا و کارکنان شهرداری انجام شد در خاطره یکایک ما ماندگار است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر