کد خبر: ۷۲۴۶۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۹
کد خبر : ۷۲۴۶۸۰۵

کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی با سرنخ‌های جدیدی از یک پرونده جنایی، به دنبال شناسایی دزدانی هستند که پیرمرد ۷۱ ساله‌ای را چهار سال قبل در مشهد خفه کردند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، یازدهم مهرسال ۹۴، جوانی با مراجعه به پلیس آگاهی از گم شدن پدر ۷۱ ساله اش خبر داد.

پلیس در تعقیب دزدان آدمکش

این جوان که خواستار کمک پلیس برای پیداکردن پدرش بود به کارآگاهان گفت: پدرم دو روز قبل (نهم مهرماه) به قصد فروش چند راس گوسفند از منزل مان واقع در روستای فارمد خارج شداما دیگر اطلاعی از او نداریم. درحالی که تحقیقات پلیسی برای یافتن پیرمرد با اطلاع به مراکز انتظامی آغاز شده بود، صبح هفدهم مهر، جسد پیرمردی درون یک چهاردیواری مخروبه بزرگ واقع در جاده مقصودآباد کشف شد. بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد که پیرمرد با شال قهوه‌ای رنگ در مکان دیگری خفه شده است و سپس عامل یا عاملان جنایت، جسد او را به درون چهاردیواری، منتقل کرده اند. گزارش خراسان حاکی است: با انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات در این باره ادامه یافت.

بررسی‌های بیشتر بیانگر آن بود که پیرمرد در چنگ دزدانی گرفتار شده است که وسوسه سرقت پول‌های او پس از فروش گوسفندانش را داشته اند؛ بنابراین با سرنخ‌های جدید و با دستورات ویژه قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) ردیابی‌های گسترده کارآگاهان برای شناسایی عاملان این جنایت بی رحمانه ادامه دارد. در همین زمینه مقام قضایی از شهروندان خواست چنان چه اطلاعاتی درباره ماجرای قتل پیرمرد ۷۱ ساله به نام جعفر فخرایی دارند ازطریق شماره تلفن‌های ۱۱۰، ۲۱۸۲۵۲۹۰ یا ۰۹۳۷۰۰۹۹۵۷۱ اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی اطلاع دهند.

منبع: خراسان

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر