کد خبر: ۷۲۴۷۱۱۹
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
کد خبر : ۷۲۴۷۱۱۹

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان بر تأمین سلامت و ایمنی دانش آموزان اعزامی به مسابقات ورزشی تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، افشین خوش گوار معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: در مسابقات ورزشی دانش آموزان و به ویژه در اعزام تیم‌ها و نفرات، رعایت تمام ضوابط و مقرات اردویی شامل اخذ کد اردو، تأمین وسیله ایاب و ذهاب مناسب، اخذ رضایت نامه اولیا، توجیه مربیان و سرپرستان، حضور به موقع در زمان پذیرش و تهیه و تحویل مدارک مشخص شده به صورت جدی مورد تأکید است.

او افزود: در سال تحصیلی جاری، رقابت‌های علمی و تخصصی معلمان تربت بدنی، جشنواره الگو‌های برتر تدریس و ابتکارات و خلاقیت‌های معلمان در یک طرح و دستورالعمل تحت عنوان جشنواره مهارت‌های حرفه‌ای معلمان تربیت بدنی تجمیع شده است.

خوشگوار مطالعه دقیق دستورالعمل توسط کارشناسان و برگزاری جلسه توجیهی با حضور همه معلمان تربیت بدنی در منطقه خدمتی خود را خواستار شد و گفت: با توجه به این که یکی از اهداف این طرح، ارتقای علمی و عملی همکاران است لذا توجیه و تأکید بر حضور و شرکت همه همکاران در سطح شهرستان‌ها در این جشنواره است.

معاون تربیت بدنی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل اداره مجتمع‌های ورزشی با امضای مقام عالی وزارت، آن را نقشه راه و ملاک فعالیت در این اماکن دانست و گفت: در این دستورالعمل در موضوعاتی، چون درجه بندی اماکن، امورات مالی، حق الزحمه مربیان، اجاره اماکن و نحوه هزینه کرد درآمد‌ها شفاف سازی و مشخص شده است که لازم است مورد توجه مدیران سالن‌های ورزشی قرار گیرد.

خوش گوار در بخش پایانی صحبت‌های خود، اخذ سهم تربتی بدنی از منابع مدرسه را به عنوان کلید واژه برنامه‌های سال جاری تحصیلی حوزه عنوان کرد و گفت: انتظار می‌رود طرح‌ها و برنامه‌هایی که در جهت تحقق این موضوع ابلاغ شده همچون طرح مدرسه پویا و ایجاد کلاس تربیت بدنی در سازه مدرسه به صورت جدی دنبال شود و در سطح اد اره کل و با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با استانداری محترم این آمادگی وجود دارد که فضا‌ها و اماکن واجد شرایط اجرای این طرح، تجهیز و نوسازی شود.

در ادامه این جلسه فرید منتظری رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی، محمد طاهر فیضی رئیس هیأت ورزش دانش آموزی و عذرا یزدانی کارشناس مسئول دختران به بیان موارد و موضوعات مهم حوزه کاری خود پرداختند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر