کد خبر: ۷۲۴۷۴۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
کد خبر : ۷۲۴۷۴۵۵

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از پیشرفت ۳۰ درصدی بیمارستان کوهدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، فرهادی قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان  با بیان اینکه طرح های عمرانی دانشگاه را در سه قسمت تعریف کرده‌ایم، اظهار کرد: یک سری طرح هایی تحت عنوان طرح تحول سلامت در دانشگاه داریم که بودجه آن‌ها از سوی وزارتخانه تأمین می‌شود که بالای ۹۰ درصد آن‌ها تمام شدند و تعدادی از آن‌ها که شامل چندین کلینیک است در اسفندماه امسال در شهرستان‌های ازنا، دورود، بروجرد، کوهدشت و خرم‌آباد افتتاح خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین یک سری طرح تحت عنوان کلینیک‌های غربالگری که این طرح ها تقریباً تمام شده‌اند که مرکز غربالگری خرم‌آباد آماده افتتاح است.

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه طرح هایی که از محل درآمد‌های اختصاصی دانشگاه در دست اقدام هستند، گفت: بیمارستان کوهدشت یکی از این  طرح هاست که با ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و اعتبار فاز اول آن نیز تزریق شده و احداث آن از سرعت خوبی برخوردار است.

فرهادی ادامه داد: در کوهدشت طرح به دلیل یک سری مسائل ژئوتکنیکی (خاک‌شناسی) دچار مشکل شد که در شورای فنی این موضوع برطرف شد.

وی افزود: این طرح فعال است و ۶۰ میلیارد تومان وام نیز برای ساخت  طرح ها گرفتیم.

قائم‌مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص طرح های ۱۰۰ هزار متری دانشگاه گفت: بسیار با این طرح ها چالش داشتم در سال ۹۷ تمام این طرح ها تعطیل شده بودند و قصد داشتیم دو پیمانکار این طرح  را ماده ۴۶ کنیم.

فرهادی بیان کرد: با جلساتی که با بازرسی، شورای فنی و استاندار جلسه گذاشتیم و نهایتاً به تفاهم رسیدیم که براساس این تفاهم‌نامه برابر آیین‌نامه یک سری  طرح های غیرضروری را در چارچوب قانون حذف کردیم.

وی با بیان اینکه طرح هایی نظیر مراکز بهداشتی فعال کردیم، گفت: از زمانی که دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه شدند بابت طرح های ۱۰۰ هزار متر ریالی به پیمانکاران پرداخت نکردیم.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر