کد خبر: ۷۳۶۳۸۱۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
کد خبر : ۷۳۶۳۸۱۰
گروه : قم » قم

آیین تجلیل از خدمات ۱۲ ساله علی لاریجانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در شورای اداری استان برگزار شد.

آیین تجلیل از لاریجانی در قم برگزار شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم ،مراسم تجلیل از خدمات ۱۲ ساله  علی لاریجانی در سمت نمایندگی قم در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در شورای اداری استان برگزار شد.

در این مراسم استاندار، شهردار و دیگر مسئولان استان با تقدیم لوح سپاس و هدایایی از حمایت‌های بی دریغ لاریجانی در ۱۲ سال گذشته تجلیل شد. 

در این مراسم از آقایان امیرآبادی و ذوالنوری نمایندگان مجلس دهم نیز قدردانی شد.

آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه قم در سخنانی با تجلیل از دکتر لاریجانی در سه دوره نمایندگی مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:اگر حمایت‌های دکتر لاریجانی نبود شاید شرایط امروز استان به گونه‌ای دیگر بود.

او از تلاش‌های  لاریجانی برای اتمام طرح انتقال آب به قم و دیگر پروژه‌های عمرانی تشکر کرد و گفت: این تلاش‌ها باعث تحول قم شده است.

آیت الله حسینی بوشهری در عین حال گفت: قم همچنان از کاروان رشد عقب است و باید بیش از این رشد کند که ضروری است دولت قدم‌های خوبی برای حل مشکلات قم بردارد.

 امیرآبادی نماینده در مجلس شورای اسلامی هم با تشکر از دکتر لاریجانی در ۱۲ سال گذشته تاکید کرد: او از ظرفیت‌های مهم برای پیشرفت استان بوده که البته آنچنان که باید و شاید از او استفاده نشد.

او افزود: دکتر لاریجانی اگر چه کمتر در قم حضور داشت، اما توجه جدی به مسائل قم داشت.

 ذوالنوری دیگر نماینده قم هم دکتر لاریجانی را فردی موفق در ریاست مجلس با سعه صدر، درایت و طمانینه و آرامش دانست و گفت: وی مجلس را با کمترین تنش و چالش اداره کرد.

سرمست استاندار قم هم دکتر لاریجانی را افتخاری برای مردم قم دانست و از تلاش‌های وی برای رشد و توسعه قم قدردانی کرد.

 نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور هم در این مراسم قاعده مندی و انعطاف را از ویژگی‌های مدیریتی دکتر لاریجانی برشمرد و گفت:توجه وی به اصلاح ساختار اقتصادی و تصویب قوانینی مانند قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و رفع موانع تولید، پیگیری جدی برای بخش خصوصی و مشارکت آن‌ها در اقتصاد کشور، همچنین پیگیری جدی گسترش مناسبات اقتصادی ایران در جهان از جمله ویژگی‌های دکتر لاریجانی در سمت ریاست مجلس بوده است.

او  قدرشناسی ملت ایران برای انتخاب منتخب مردم قم به ریاست مجلس را نیز مورد توجه قرار داد و گفت:دکتر لاریجانی درسمت نمایندگی مردم قم همواره به دنبال توسعه و حل مشکلات مردم قم بوده است.

 لاریجانی هم در پایان این مراسم در سخنانی با قدردانی از مردم، مراجع تقلید و مسئولان تاکید کرد: برای توسعه استان قم باید از تک وجهی بودن قم حذر کرد و به جز ویژگی‌های فرهنگی به بعد صنعتی هم توجه شود.

او  گفت: مدیران قم باید به اقتصاد خرد بیش از گذشته توجه کنند به ویژه پس از بیماری کرونا که بیکاری در کشور و قم افزایش یافته است.

 لاریجانی سهولت در سرمایه گذاری را مورد توجه خاص قرار داد و گفت: این مهم در بخش صنعت، کشاورزی و خدمات باید مورد توجه جدی باشد.

او همچنین از دولت خواست اختیارات بیشتری به استانداران بدهد تا بتوانند بر اساس شرایط هر استان تصمیمات موثری برای حل مشکلات استان بگیرند.

در این مراسم همچنین پرچم فلسطین به دست لاریجانی در محوطه شهرداری قم به اهتزاز درآمد.

انتهای پیام/ش

اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
بانک مسکن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر