کد خبر: ۷۳۷۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
کد خبر : ۷۳۷۵۵۳۰

نخستین نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا با شعار "کرونا، فرصت همدلی، تولید و خدمت" همزمان با دهه کرامت تیر ماه امسال در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رسولیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در نشست اعضای ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: این استان در همه بخش‌های اقتصادی مرتبط با کرونا اعم از تامین، توزیع و نظارت بر اقلام پیشگیری و مقابله با کرونا منحصر به فرد بود.

او افزود: در مدت شیوع کرونا اقدامات موثری پیرامون تامین و توزیع و نظارت بر اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در بخش پیشگیری و درمان کرونا انجام گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی ادامه داد: برای اینکه اطلاع رسانی مناسبی پیرامون دستاورد‌ها و اقدامات خراسان رضوی در دوران کرونا انجام گیرد و همه آن‌ها در معرض نمایش باشد، برپایی نخستین نمایشگاه دستاورد‌های مقابله با کرونا در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برنامه ریزی شد.

محمدرضا مس فروش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: برپایی نمایشگاه دستاورد‌های مقابله با کرونا ضمن معرفی قابلیت‌های استان در مدیریت حوادث، می‌تواند شروع خوبی برای بازگشایی نمایشگاه بین‌المللی مشهد پس از تعطیلی‌های اجباری ایام کرونا باشد.

سعید صیفی مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد نیز در این نشست گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند گامی مثبت به منظور نشان دادن آخرین دستاورد‌های تولیدات تجهیزات پزشکی در دوران شیوع ویروس کرونا باشد.

او با بیان اینکه حفظ سلامت غرفه داران و بازدید کنندگان نمایشگاه را یک ضرورت است، افزود: هدف از برپایی نمایشگاه ارایه دستاورد‌های مقابله با کرونا ایجاد فرصتی است تا ضمن عمل به تعهدات اجتماعی خود در شرایط مدیریت بحران، از اقدامات و نقش آفرینی‌های دستگاه‌های اجرایی در کنار مدافعان سلامت قدردانی شود.

 مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد همچنین با اشاره به اینکه معرفی طرح‌های پژوهشی مهم و دستورالعمل‌های حوزه مقابله با کرونا، از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است، ادامه داد: طبق پیش بینی‌های انجام گرفته دوره‌های آموزشی رایگان برای عموم مردم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور افزایش سطح آگاهی در مقابله با ویروس کرونا نیز برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام//ز.ق
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر