کد خبر: ۷۳۷۹۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
کد خبر : ۷۳۷۹۷۲۵

سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی گفت: در روز‌های کرونایی جزو برترین فدراسیون‌ها بوده ایم و سازمان بهداشت جهانی نیز از ما تقدیر کرد.

شجیع:سازمان بهداشت جهانی به خاطر فعالیت هایمان در روز‌های کرونایی از ما تشکر کردرضا شجیع سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های همگانی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، درباره با آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون ورزش های همگانی گفت: در دوران تعطیل دنیای ورزش در روز های کرونایی توانستیم، جزو برترین فدراسیون های کشور باشیم و همچنین از سازمان بهداشت جهانی هم در این باره از ما تقدیر شد.

شجیع افزود: مراکز استانی فدراسیون ما یکی از بهترین بخش های ورزش همگانی کشور هستند که توانسته اند در تمامی روزها فعال باشند و در روزهای مختلف  برنامه های خاصی داشته باشند که این موضوع تاثیر بسیار خوبی در ورزش همگانی دارد. همچنین ایجاد ارتباط نزدیک با شهرداری ها و اماکن ورزش شهرداری نیز یکی دیگر از کار هایی بود که فدراسیون ورزش های همگانی در روز های کرونایی انجام داد تا دایره فعالیت این فدراسیون افزایش یابد.

سرپرست سازمان توسعه فعالیت بدنی درباره با زمان برگزاری انتخابات فدارسیون ورزش های همگانی گفت: احتمالا با توجه به دستوراتی که هفته گذشته، ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر کرده است، انتخابات به زودی برگزار خواهد شد و مانعی برای برگزاری آن وجود نخواهد داشت. با برگزاری انتخابات و حضور رئیس در  فدراسیون ورزش های همگانی بدون شک فعالیت این فدراسیون مسیر رو به رشدی را در آینده طی خواهد کرد.

شجیع همچنین درباره برگزاری دوره های آنلاین ورزش های همگانی اظهار کرد: فدراسیون در روزهای کرونایی توانسته دوره های تخصصی را برای علاقه مندان به ورزش هایی همچون فریزبی ، کراس فیت و ... برگزار کند. این دوره ها تخصصی بوده و با حضور اساتید دانشگاه های مطرح کشور برگزار می شود اما ما به دنبال آن هستیم تا در آینده کلاس هایی که از سوی فدراسیون برگزار می شود، به دو دسته تقسیم شود. یک دوره به صورت عمومی و رایگان، دومی نیز تخصصی با دریافت هزینه و با حضور اساتید خبره برای اخذ مدرک و جواز فعالیت ورزشی برگزار شود.


بیشتر بخوانید:توسلی: پویش همگانی فدراسیون نابینایان در ایام کرونا برگزار شد


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر