کد خبر: ۷۴۰۶۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
کد خبر : ۷۴۰۶۶۶۷
عضو کمیسیون آموزش مجلس:

نادری گفت: دانشگاه‌ها در کشور ما در گذشته به مسائل داخلی توجه کمتری داشتند؛ باید به سمتی برویم که دانشگاه ایرانی دانشگاه حل مسئله باشد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهیگروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نشست خبری همایش جهش تولید علم و صنعت در بیانیه گام دوم انقلاب که بعد از ظهر امروز در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد، گفت: زمانی که از جهش تولید صحبت می‌کنیم باید از امکانات بومی نیز صحبت کنیم.

او ادامه داد: ۲ رویکرد در مواجهه با جهش تولید وجود دارد. نگاه غربگرایانه می‌گوید ما نمی‌توانیم پیشرفت کنیم که در مقابل گفتمان «ما می‌توانیم» که سردار سلیمانی پیشرو این گفتمان بود، قرار دارد. امروزه دیدگاه «ما می‌توانیم» در حوزه خودروسازی نمایان شده است.

نادری بیان کرد: صنعت خودروسازی پتانسیل اشتغالزایی در راستای رفع بیکاری جوانان را دارد. از سال ۱۹۴۹ تا ۲۰۲۰ هیچ کشوری جرأت حمله به مواضع و پایگاه‌های نظامی آمریکا را نداشته است، ولی سپاه توانست. مسئولان سمبل پیشرفت کشور را در مذاکره می‌دانند و زلف سیاست خارجی را با گفتمان برجام گره زدند.

توانستیم موشک نقطه زن با برد بالا و ماهواره تولید کنیم

نماینده مجلس بیان کرد: ما توانستیم موشک نقطه زن با برد بالا و ماهواره تولید کنیم و به کمک آن به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق حمله موشکی انجام دهیم.

او در ادامه بیان کرد: دانشگاه‌ها در کشور ما در گذشته به مسائل داخلی توجه کمتری داشتند که این مشکل در حال رفع شدن است. دانشگاه علم و صنعت در جهت حل مسائل کشور و جامعه در حال حرکت است و باید به سمتی برویم که دانشگاه ایرانی دانشگاه حل مسئله باشد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ