کد خبر: ۷۴۱۰۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
کد خبر : ۷۴۱۰۶۶۷

فدراسیون فوتبال در خصوص صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده در یکی از برنامه‌های تلویزیونی، اطلاعیه‌ای را صادر کرد.

به گزارش  گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  هوشنگ نصیرزاده رئیس پیشین کمیته حقوقی فدراسیون فوتبال امروز و با حضور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که مسئولان فدراسیون فوتبال در سال ۲۰۱۸ اساسنامه فدراسیون کویت را به جای ایران برای فیفا ارسال کرده اند.


بیشتر بخوانید


در همین رابطه فدراسیون فوتبال با اطلاعیه ای این موضوع را تکذیب کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

۱. اظهارات  نصیرزاده در برنامه تلویزیونی امروز در خصوص ارسال اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت به فیفا توسط فدراسیون فوتبال در ادوار گذشته یا در دوره فعلی قویا تکذیب می‌شود.

۲. اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال بر اساس پیش نویس ارایه شده توسط فیفا و با استفاده از نظرات دریافتی از سوی اعضای محترم مجمع فدراسیون انجام شده است.

۳. فیفا همواره از طریق مکاتبات رسمی و ارسال پرسش نامه‌های رسمی، اساسنامه کشور‌های عضو و از جمله ایران را رصد و نظارت می‌کند و اینگونه اظهارات سطحی و خلاف واقع با هرهدفی که مطرح شود اگر حاکی از سوء نیت گویندگان نباشد قطعا نشانگر عدم اشراف آن‌ها بر رویه‌های قانونی و نظارتی حاکم بر فیفا و فدراسیون‌ها می‌باشد.

ضمنا طولانی شدن روند اصلاح اساسنامه دلیلی جز تلاش برای اجرای مقررات ملی نداشته است و فدراسیون در تلاش است تا بتواند در کنار الزامات بین المللی مقررات ملی را نیز رعایت کند.

۴. شایسته بود مسئولان این برنامه تلویزیونی جهت تتویر افکار عمومی و ارائه اطلاعات صحیح وقت پاسخگویی را به مدیران فدراسیون فوتبال می‌دادند که با تاسف و در کمال تعجب چنین رویه‌ای صورت نگرفت.

گفتنی است فدراسیون فوتبال تاکید دارد اظهارات کذب و خلاف واقع موجبات لطمه به استقلال فدراسیون را فراهم می‌کند و می‌بایست با رعایت رفتار و اخلاق حرفه‌ای وظیفه ذاتی خود را انجام دهیم و لاغیر.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ