کد خبر: ۷۴۱۱۶۸۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
کد خبر : ۷۴۱۱۶۸۲
بسته اخبار حوادث امروز ۱۴ تیرماه سال ۹۹؛

مهم‌ترین حوادث مازندران در روز شنبه ۱۴ تیرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، مهم‌ترین حوادث روز شنبه ۱۴ تیرماه سال ۹۹ را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی و احشام در گلوگاه

سرهنگ اسماعیل حسن زاده جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت احشام و اماکن خصوصی در شهرستان گلوگاه ماموران پلیس آگاهی اقدامات پلیسی را در این زمینه آغاز کردند.

او افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از بررسی‌های همه جانبه، موفق به شناسایی ۲ سارقان حرفه‌ای سابقه دار در این سرقت‌ها شدند.

جانشین انتظامی شهرستان گلوگاه گفت: متهمان در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند و در بازجویی‌های انجام شده به ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی و احشام در شهرستان اقرار کردند.

او با بیان اینکه متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی در صئرت مشاهده هرگونه مورد مشکوک در محل سکونت خود مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.


بیشتر بخوانید


 

کشف ۸ فقره سرقت در کلاردشت

سرهنگ قاسم عزیزی کرانی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی ۳ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ عزیزی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر کردند.

او با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان، افزود: متهمان ضمن اعتراف به ۸ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.

کشف ۱۰ فقره سرقت در فریدونکنار

سرهنگ حسن هاشم پور فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران پس از اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ خرده فروش مواد مخدر، ۵ سارقان و مجرمان سابقه دار و همچنین فردی که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود شدند.

سرهنگ هاشم پور از توقیف ۲۱ خودرو و ۲۹ موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و گفت: کشف ۱۰ فقره سرقت اماکن خصوصی و منزل از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در نقاط آلوده تنکابن

سرهنگ محمد صادق شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان موادمخدر، سارقان و مجرمان سابقه دار، طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده و جرم‌خیز حوزه کلانتری ۱۱ تنکابن اجرا شد.

او افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی این فرماندهی با هماهنگی قضائی، در عملیاتی ضربتی موفق به شناسایی و دستگیری ۳ متهم به سرقت، ۴ عامل تهیه و توزیع مواد مخدر، ۳ نفر از ارازل و اوباش منطقه و ۶ نفر از متهمان تحت تعقیب مرجع قضائی در سطح حوزه استحفاظی شدند.

سرهنگ شاه نظری گفت: در اجرای این طرح ۳ کیلوگرم مواد مخدر و تعداد ۶ فقره سرقت کشف شد.

فرمانده انتظامی تنکابن از توقیف ۱۱ خودرو و ۱۸ موتور سیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس، افزود: هدف از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، ایجاد امنیت پایدار و ایجاد آسایش و آرامش برای مردم است.

دستگیری سارق منزل با ۶ فقره سرقت در نوشهر

سرهنگ قاسم محمدی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در حوزه استحفاظی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی سارق را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه متهم در تحقیقات و بازجویی بعمل آمده به ۳ فقره سرقت منزل و ۳ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان اقرار کرد، گفت: این سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شد.

او به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت موارد امنیتی و استفاده از سیستم‌های مداربسته به هشدار‌های پلیس توجه کرده و هرگونه موارد مشکوک و مظنون را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

کشف ۳ کیلوگرم تریاک در بهشهر

سرهنگ حسن عنایتی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امرتهیه و توزیع موادمخد در شهرستان بهشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ماموران موفق به شناسایی متهم که با یک خودروی پراید اقدام به تهیه و توزیع موادمخدر در این شهرستان می‌کرد، شدند.

سرهنگ عنایتی دستگیری متهم در عملیاتی ضربتی خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهم ۳ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودر جاسازی شده بود، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و بر هم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

انتهای پیام/ م

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر