کد خبر: ۷۴۱۲۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۱
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۱
کد خبر : ۷۴۱۲۵۴۳

چندسالی است که به مرور آثار تخلفات و انحراف در خصوصی سازی شرکت‌های دولتی، یکی پس از دیگری نمایان می‌شود.

خواب وزارت صمت و بندبازی هلدینگ زیرمجموعه شستا / ۱۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان از جیب کارگر و بیت المال می‌رود؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، چندسالی است که به مرور، آثار تخلفات و انحراف در خصوصی سازی شرکت های دولتی، یکی پس از دیگری نمایان می شود؛ خصوصی سازی هایی که با شرایط ایده آل کیلومترها فاصله داشتند.

هپکو، آذرآب، کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، آلومینیوم المهدی و چندین و چند واحد تولیدی دیگر روزی روزگاری نمونه های بارز غول‌های صنعتی ایران بودند.

غول هایی که در سال های گذشته بی توجهی ها و سوء مدیریت ها، زمین گیرشان کرده و بلای این روزها را بر سر قشر کارگر، تولید و بیت المال آورده است.

"شرکت بین المللی حمل و نقل و خدمات دریایی آبادان" یکی از همین شرکت هاست؛ آنطور که بر سردرشان نوشته اند، بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل کشور با ۶۰ شعبه فعال در سراسر کشور و بیش از ۳۵۰ نوع کامیون و کشنده‌های باری و ترانزیتی.

طبق " اسناد" رسیده به "باشگاه خبرنگاران جوان" شرکت آبادان نزدیک به ۴۰ قطعه زمین و ملک مرغوب در سراسر کشور و البته پایتخت دارد.

مرغوبیت این زمین ها گویا بوی کباب را به مشام برخی ها رسانده، گزارش پیش رو پرده از سو مدیریت جدی در واگذاری دو زمین بزرگ این شرکت در برخواهد داشت.

فرار از شفافیت؛ اولین تخلفِ قانونی!

تهران - بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج) - کیلومتر ۵-شرکت حمل و نقل و خدمات دریایی آبادان، این نشانی "دفتر مرکزی" شرکت است که از ابتدای فعالیتش درسال ۱۳۵۳ در آنجا مستقر بوده است.
نقشه
دو قطعه زمین در صنعتی‌ترین منطقه پایتخت با متراژی نجومی، بالغ بر ۱۳۵ هزار متر (۱۳.۵ هکتار) بر اتوبان اصلی.

این زمین در ابتدا در لیست مزایدات شستا بوده اما خیلی سریع از لیست خط می‌خورد؛ مزایده بهترین راه فروش است اما نه به هرکسی که "بخواهید"، به کسی که "بالاترین" پیشنهاد را می دهد.

سامانه ای در کشور وجود دارد به نام "سامانه تدارکات دولت"، سامانه ستاد.

عسگری سرپرست سامانه ستاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی باشگاه خبرنگاران جوان عنوان می‌کند: هرگونه معاملات هرگونه خرید و فروش به هرنحوی در شرکت های دولتی و نهاد های عمومی غیر دولتی (نظیر شستا و شرکت های تابعه آن) "باید" از طریق سامانه انجام و همه مستندات آن ثبت شود.

ستاد ایران اتاق شیشه ای هرگونه معامله ای بین  این صدها دستگاه مشمول قانون است؛ کوچک ترین تخلفی روی میز ناظران و البته در دیدگاه همه مردم قرار می گیرد؛ مدیران شرکت آبادان هم این موضوع را به خوبی می‌دانند.

پس باید قانونی پیدا کرد که از این اتاق شیشه‌ای بیرون رفت؛ قانون، اما ماده ۹ دستورالعمل نحوه شناسایی، ارزش گذاری و واگذاری املاک مازاد سازمان/صندوق‌های بیمه اجتماعی است.
ماده 9 قانون ارزش گذاری دارایی ها

در این ماده واگذاری های درون گروهی شستا مستثنی از برگزاری مزایده عمومی است؛ در نتیجه نیازی هم به ثبت در سامانه تدارکات دولتی نیست.

۱۳.۵ هکتار زمین "اصلی" شرکت آماده شده برای فروش؛ اما به چه کسی؟ به شرکت بالادست و سهامدارعمده آبادان  یعنی "هلدینگ سیمان تامین"
اسناد شرکت آبادان

حسن زاده عضو هیئت رئیسه کانون وکلا در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی باشگاه خبرنگاران جوان به ما یادآور می شود که به موجب آن حتی اگر شرکت بالادست بخواهد خرید و فروشی با شرکتی که در آن سهام دارد، انجام دهد، برای جلوگیری از وقوع فساد باید مجوز هیئت مدیره و مجمع عمومی را داشته باشد، تا تخلفی-فساد- شکل نگیرد

گرفتن مجوز از هیات مدیره یکدست آبادان کار سختی نیست اما هنوز مجمع برای دریافت مجوز دوم تشکیل نشده است و مجوزها تکمیل نیست؛با این وجود اما مبایعه نامه فروش زمینِ جاده قدیم بین "شرکت آبادان" و "سیمان تامین" در شلوغی های سه چهار روز آخر اسفند ۹۸ امضا می شود.

اسناد شرکت آبادان

"آتیش زدم به مالم" جمله معروف حراجی ها که این بار در فروش یک شرکت بزرگ حمل و نقلی هم صدق می‌کند!

ملک یک هزار و ۳۵۰ میلیارد تومانی که ۲۱۹ میلیارد تومان قیمت خورد!

با حال و هوای این روزهای قیمت ملک در تهران، نیازی به توضیح برای ارزش این زمین ها نیست اما پرس و جویی ساده از بنگاه های مشاور املاک برای اطمینان لازم است.

کف قیمت ملک صنعتی در اینجا از متری ۵ میلیون تومان تا متری ۲۰ میلیون تومان بسته به نوع کاربری (فعال یا متروک)، متراژ، انشعاب، املاک و مستغلات داخل زمین متغیر است.

سراغ یکی از مشاوران املاک صنعتی می رویم و از او درباره قیمت زمین صنعتی در حدود بزرگراه فتح می‌پرسم. می‌گوید در این منطقه، زمین صنعتی یک شرکتی که چندسالی است بلااستفاده افتاده متری ۱۲ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.

۱۲ میلیون هم نه، بیایید متری ۱۰ میلیون تومان را برای زمین این منطقه در نظر بگیریم. با یک حساب سر انگشتی ۱۳۵ هزار متر زمین شرکت آبادان، یک هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان می‌ارزد. تازه زمین شرکت آبادان متروکه نیست و دفتر شرکت از ۴۵ سال پیش تا حالا در آنجا مستقر است.

مبایعه نامه را ورنداز می‌کنیم و خبری از ۱۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان نیست؛ این ۱۳.۵ هکتار زمین یا به قول کارگران قدیمی شرکت آبادان، خانه و شناسنامه این شرکت، متری یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت خورده؛ یعنی ۲۱۹ میلیارد تومان! 
ارزش ملک شرکت آبادان

 این سوال برای ما هم پیش آمد که ارزان فروشی این زمین چه سودی به حال هلدینگ "سیمان تامین" که سهامدار اصلی شرکت آبادان است دارد؟ به عبارت دیگر ازینکه ملکش را ارزان قیمت این جیب به آن جیب کند چه سودی می برد؟

پاسخ را در صحبت‌های مشاوران املاک و گشت و گذاری در منطقه جویا می‌شویم؛ قیمت هر متر ملک با کاربری تجاری در اینجا از ۱۰۰ میلیون تومان شروع می‌شود! ساده‌تر بگوییم اگر فقط برای ملک آبادان مجوز تغییر کاربری گرفته شود ارزش زمینش به ده برابر آن ۱۳۵۰ میلیارد تومان میرسد؛ به عبارت دیگر قیمت زمین آبادان ارزشی بالغ بر ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پیدا میکند!

وزارت صمت بی اطلاع؛ شرکت بازرگانی دولتی تماشاچی

شرکت آبادان چندین سهام دار دارد؛ از کارگرانی که سالها عمرشان را در آن کارخانه گذاشتند، تا شرکت بازرگانی دولتی که اموال بیت المال را تحت تملک دارد؛  پس باید با این زمینه چینی ها کنار می رفتند تا این جواهر صنعتی در تهران، تماما نصیب سیمان تامین شود؛ حالا اینکه چه کسی قرار است طرف قرارداد ساخت و ساز در زمین شرکت شود و کاربری اش را تغییر دهد موضوعی است که بعدها مشخص می شود.

اتفاقات در آبادان ابعادی به مراتب پیچیده تر دارد؛ مهره های بسیاری چیده شده و جاده های زیادی صاف شده تا این زمین ها که شاید عنوان جواهر برایشان کم باشد، به این سادگی و بدون هیچ گونه نظارتی به فروش برسند.

حدود ۶۸.۵  درصد مالکیت حمل و نقل بین المللی آبادان با وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی یعنی شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، شستا (هلدینگ سیمان تامین – شرکت بازرسی کالای تجاری ایران- ایران سازه)، ۳۰ درصد مربوط به وزارت صنعت معدن و تجارت یعنی شرکت بازرگانی دولتی (شرکت عمرانی طریق القدس) و ۱.۵ درصد باقی مانده نیز سهام کارگران است.
اسناد شرکت آبادان

آبادان منحل می شود؟

با توجه به اینکه سهام ممتاز در اختیار شستا است، مدیر شرکت با حکم محمد رضوانی‌فر به‌ عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) انتخاب شده است.

اسناد شرکت آبادان

اصغر سلطانی کارشناسی-علوم سیاسی دارد و تخصص اصلی اش فعالیت های حقوقی است.

اصغر سلطانی کارشناسی-علوم سیاسی

نبود سابقه کافی در این حوزه که لازمه دریافت برخی مجوز ها برای مدیرعامل است سبب شده تا سلطانی هنوز نتواند پروانه فعالیت حمل و نقل "بین المللی" را تمدید کند.

به عبارت دقیق تر بزرگ ترین شرکت حمل و نقلی کشور امکان ترانزیت بین المللی را ندارد و این یعنی چشم پوشی از بخشی درآمدی که میتواند ارزی هم باشد.

اصغر سلطانی کارشناسی-علوم سیاسی

غلامحسین دغاغله مدیر کل دفتر حمل و نقل کالا در گفتگو با ما "تایید" می کند که شرکت حمل و نقل بین المللی آبادان یکی از شرکت های "سود ده" در حوزه حمل و نقل بوده اما نزدیک به دوسال است شرکت به دلیل سوئ مدیریت به زیان افتاده و روند دیگری را طی میکند. البته وی تاکید می کند که در حال حاضر شرکت هیچگونه بدهی به رانندگانش ندارد.

مدیران سابق این شرکت که -به علت تهدید های جانی!- از ما خواسته اند نامشان فاش نشوند اضافه می کنند برای زیان ده نشان دادن شرکت، مدیران به دنبال وصول مطالبات نبوده و حتی با استخدام بستگان و آشنایان با حقوق های نجومی، هزینه های جاری را هم به شدت افزایش داده اند.

مثلث یکدست هیئت مدیره، حقوقی و مالی تا اینجا فقط جاده را صاف کرده است؛ اخراج نیروهای قدیمی و کاربلد، افزایش هزینه ها، عدم وصول مطالبات و کاهش درآمدها نتیجه ای جز انباشت زیان در شرکت را در پی ندارد.

در این شرایط گویا هیئت مدیره به ظاهر میخواهد برای جبران آن زیان‌ها املاک "مازاد" شرکت را بفروشد. اما سوال اینجاست که آیا زمین اصلی شرکت که درآن سال‌ها فعالیت کرده و می‌کند، زمینی مازاد و بلا استفاده است یا آن حدود ۴۰ زمین دیگری که هم سند دارند (برخی شش دانگ و برخی قولنامه ای) و هم بعضا سالهاست بلااستفاده افتاده اند؟!

طبق اسناد، این شرکت حمل نقل و خدمات دریایی، فقط چند ویلا در لواسان دارد!

اسناد شرکت آبادان

همینطور ده ها زمین دیگر با کاربری هایی که به فعالیت این شرکت ارتباطی ندارد و فروششان نه تنها مشکلی برای شرکت نداشته بلکه مدیران مجموعه می‌توانستند با فروش آن ها یا به عبارت دقیق تر مولد سازی این دارایی ها،سرنوشت این بنگاه اقتصادی را جور دیگری رقم بزنند.

وضعیت شغلی  ۷۰۰ کارگر این شرکت بزرگ نگران کننده است؛ کمی جزئی‌تر نگاه کنیم اگر هر خانواده را ۴ نفر در نظر بگیریم، معیشت نزدیک به ۲۸۰۰ نفر در معرض خطر قرار دارد؛ کارگرانی که تا لحظه نگارش این گزارش نزدیک به ۱۰۰ نفرشان اخراج شده و با برخی هم قرارداد‌های کاری “یک ماهه” امضا شده است. قراردادی که دست کارگران را برای هرگونه مطالبه‌ای می‌بندد.

"باشگاه خبرنگاران جوان" برای رسیدن به پاسخ سوالات خود این پرونده را تا روشن شدن همه ابعاد آن "پیگیری" خواهد کرد.


بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۵۵
در انتظار بررسی: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
لیست کارگران جهت تبدیل وضعیت رو تعیین کردی سلطانی اخه بر چه اساسی ؟؟؟
سابقه رو نگاه کردی یا چیزای دیگه رو ...............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
باشگاه محترم خبرنگاران جوان تشکر
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
ازخدا بترسيد
پاسخ ها
م
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
شما چی ؟ شما هم می ترسید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
اگرمیترسیدن اینطوری شرکت ونابودنمیکردن برن پرونده پولشویی واختلاس شان رادرست کنن این دفعه جای دررفتن نیست کم نون بری نکردن که خداازشان بگذره وکارگران ول کنشان باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۸
به جهنم که حمل و نقل ابادان به ضرر رسید ، چرا ان زمان یعنی دوسال پیش تنها شرکت سودده بود کسی از ان مدیر عامل قدردانی نکرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
کجاش سود میداد این همه راننده هر روز میاومد دعوا راه مینداخت 163میلیارد پولو خورد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
اول شما مشخص کنید طرف کی هستید اون مدیر عامل یا این مدیر عامل ؟ بنظر میاد طرف هر دو هستید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
عجب
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
هر چی اون مدیرعامل که پول ها را خورد تو گوشه واحد حقوقی مواظبش بود
این یکی مدیرعامل طاقت دوریش و نداشت اورد ور دلش !!!!!!
خودش هم که بدش نمی یومد تو انظار باشه .....................
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام
اطلاعات تکمیلی و جدید در خصوص این نوع خریدهای ملک و زمین در سیمان تامین موجود است.
راه ارتباطی چیست؟
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سلام
اطلاعات تکمیلی و جدید در خصوص این نوع خریدهای ملک و زمین در سیمان تامین موجود است.
راه ارتباطی چیست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بارنامه ما را به قیمت یک سوم میخرند
ومیفهمیم ظرف یک هفته واریز میشه عوامل بازرگانی
وسامانه درخرید وفروش بارنامه هم درگذشته وهمدر
مدیریت جدید دست دارند چرا رسیدگی نمی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
بنده احتمال می دهم دردانشگاه پیام نور هم دارد همچین اتفاقی می افتد
البته قطعی نمی دانم و درحدحدس و گمان است چرا که قبل از عید عده ای اتومبیلهای به اصطلاح فرسوده را به قیمت بسیار نازل( به گونه ای که همان موقع بعضی از خودروها حداقل ده تا پانزده برابر قیمت واگذاری در بازار خریدار داشت) خریداری کرده اند اکنون هم ساختمانها و زمینهای دانشگاه را قیمت گذاری کرده اند خرید و فروش نشده بهانه هم کاهش دانشجو و کاهش در آمد دانشگاه است ولی با توجه به فروش خودروها به قیمت نازل بدون خبر دار شدن کارکنان این مساله هم بودار است
ااا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
قدیما باید جون میکندی تا بشی مدیر حسابداری.
خدا،داد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
باسلام و دست مریزاد به خبرنگاران زحمت کش،
این مشکل واگذاری در تمام شرکتهای دولتی که واگذار شده هست وتنها قشری که حقش پایمال شده کارگران و مهندسان شاغل در این شرکتها و کارخانجات هستند می باشد
ترا بخدا به هر دینی که اعتقاد دارید ما که هیچ،بفکر بچه های خود که فردا میخواهند شرکت و یا کارخانه ای باشد که در آن کارکنند باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
حتمن این موضوع مهم رو با 20 و 30 درمیان بگذارید تا رسانه ایی بشه شاید دستهای پلید و پشت پرده شناخته بشن اگر به ضرر بعضیا نباشه . خداوند حق همه کارگرا و حق همه ملت رو از اینا بگیره . ان شاءالله
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
سهم شستا واقعا با ارزش هست و هروز هم قیمتش میره بالا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
فقط خوشم میاد هر کس دستش به جایی میرسه شروع به غارت حق مردم وحق کارگر میکنه هیچ سی هم نیست که تو ایران به داد مردم دربهدر برسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
15سال دیگر به فکر حل و فصل رانت بازی های تعدادی از خدا بی خبر افتادید اجرای اصل 44 تاکنون ده ها شرکت و هزاران کارگر را بدبخت کرده است.
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
حتما اونا میخواستن تنها خوری کنن شما هم بدتون اومده
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اگه اونا این پول را برنمیداشتن // شما بازم این پول را به کارگر نمیدادید // بیخود برا کارگر دلسوزی نکنید
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اگه اونا این پول را برنمیداشتن // شما بازم این پول را به کارگر نمیدادید // بیخود برا کارگر دلسوزی نکنید
کارگر
|
Germany
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
با سلام همانطور که میدانید قلب شرکت آبادان معاونت بازرگانی میباشد ، که باید یک نفر کاملا کار بلد و با سابقه در امر حمل و نقل و خبره برای جذب بار و بالا بردن راندمان شرکت مسئولییت این پست را عهده دار باشد ، حال سوابق آقای س.ک چیست؟ ایشان قبل از شرکت آبادان در زمینه حمل و نقل هیچ گونه سابقه ای نداشته است و حتی سابقه مدیریت غیر مرتبط با حمل و نقل چطور ممکن است جوانکی بی تجربه و بی سابقه در این پست کلیدی یک شرکت با این حساسیت قرار بگیرد ؟ ایشان طی این چند سال چگونه بدون مفید بودن برای شرکت هنوز حکم معاونت بازرگانی را دارد؟ حامی ایشان پشت پرده کیست؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
دقیقا شبیهه داستان باشگاه ابومسلم خراسان ک منهل شد و زمینهای الهیه مشهد
م.رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام واقعا خدا قوت که پیگیر اینگونه چپاولهای زالو صفتان هستید از قوه قضاییه هم درخواست ورود فوری وجلوگیری از انجام این معاملات راتا رسیدگی به جزئیات آن راداریم
ارادتمند شما
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
به لطف و بزرگی خدا ایمان دارم که حواسش به لقمه نون ما هست ، از عید تا الان خودمو زن و بچم استرس این رو داریم که همین چندرغاز از دستمون نره و بیکار بشیم، لقمه هرکدوم از آقایون به اندازه سفره ۶۵۰ نفر از کارکنان حمل و نقل آبادان هست، توکل بخدا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
در شیراز بلوار مدرس هم زمین خوبی دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ای خدا
چه راحت سرمایه های این ملت را به تاراج می برند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ای خدا
چه راحت سرمایه های این ملت را به تاراج می برند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ای خدا
چه راحت سرمایه های این ملت را می گیرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ای خدا
چه راحت سرمایه های این ملت را به تاراج می برند .
مرگ بر آمریکا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کارگره بدبخت با 3 تا بچه و 15 سال سابقه بیمه سکته مغزی کرده 4 ساله سمت چپ بدنش از کار افتاده رفته برای از کار افتادگیش بهش گفتن سمت راست بدنت سالمه برو کار کن خوب الان سالماش بیکارند کی بهش کار میده الان چیکار کننه داره گدایی میکننه خدا لعنتتون کنه بعد اینطوری بیت المال تاراج میکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
دارایی تامین اجتماعی به جای اینکه مشکل مستمری بازنشستگان سلام را حل کند بی سرو صدا پول‌هایش سراز وزارت ورزش و ....در می آورد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
باید توفرابورس واگذاربشه تاای فساد ریشه کن بشه دستوشون قطع بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
باید توفرابورس واگذاربشه تاای فساد ریشه کن بشه دستوشون قطع بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
علی برکت الله ااااااااااااااا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
گزارش خیلی خوب و کاملی بود. لطفا با همین فرمون در خصوص موارد دیگه برید جلو. البته حواس قوه قضاییه هم پیش از سهراب کشون بایستی جمع باشه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
کجای این مملکت قانون داره
خیال میکنن این مملکت ارث پدرشونه هرکاری دوست دارن میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اعدام فقط
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
مشکلات معیشت هم حل خواهد شد .هسته ایی هم حل خواهد شد .وضع اقتصادی هم حل خواهد شد.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
توکل بخدا انشالله دست خیانت کاران قطع شودشرکت ابادان دوباره به اوج وکمال میرسدباشگاه محترم خبرنگاران تشکر شمادرشکوفایی مجددابادان بزگترین شرکت حمل ونقل سهیم خواهید بود به یاری خداوند بزرگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
نکته قابل توجه مبایعه نامه اینکه که خریدار دندون اسب پیش کشی رو هم شمرده و قرارداد فقط توسط مدیرعامل و رییس هیات مدیره در سربرگ رسمی ابادان امضا ، شماره و در تاریخ 26 اسفند 98 در دبیرخانه ابادان ثبت شده است در حالی که خریدار که سیمان تامین باشه اونو امضا نکرده .............
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
فکرکردن زرنگند فکرتیزهوشی باشگاه خبرنگاران رانکرده بودن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این هم از دستا ورد های.........
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
به همین سادگی ...این رشته سر دراز دارد .....
سردار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام مثل خیلی از جاهای دیگه که واگذار کردن کارگر بدبخت میشه یک عده هم سود میبرن مثل نیشکر ماشین سازی نیروگاه وووووووو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تو 27 سال سابقه کارم تو حمل و نقل آبادان ندیده و نشنیده بوده که ورود به دبیرخانه ساده ( نه محرمانه ) قدغن باشه ولی مثلث هیات مدیره ، مالی و حقوقی معلوم نیست که چه کاری می کنند گفتن : هرکس وارد دبیرخانه بشه اخراج می شه ............. .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تو 27 سال سابقه کارم تو حمل و نقل آبادان ندیده و نشنیده بوده که ورود به دبیرخانه ساده ( نه محرمانه ) قدغن باشه ولی مثلث هیات مدیره ، مالی و حقوقی معلوم نیست که چه غلطی می کنند از ترس شون گفتن : هرکس وارد دبیرخانه بشه اخراج می شه ............. .
شاهد
|
United States
|
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تمامی مطالب ذکر شده در خبر متاسفانه درست میباشد و خیلی نامردی های دیگه که هنوز گفته نشده و انشالله گفته خواهد شد .بامید روزی که شرکت آبادان دوباره آبادان شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
وزیر کار آقای شریعتمداری هر جا رفت گل کاشت
اون از وزارت صمت
این هم از وزارت تعاون و کار
تا کی ما باید تاوان این افراد را بدهیم
40 ساله وزیره
تموم هم نمی شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام ای گپ مطالب تون کم رنگ شده چرااااااا من مخاطب شما هستم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ارزون هم بخرند ولی بدست خصوصی ها بیفته اشکال نداره بهتر از اینکه فقط خاک بخوره این شرکت دنبال بهونه میگرده اگه سوده بود الان 40 سال چرا رونقی نداشته بابا بگذارید مردم وارد اقتصاد بشوند کاری که میکنید باعث میشه دیگه کسی جرأت خصوصی کردن اقتصاد ایران را نداشته باشه که اتفاقا به بسود فاسدان هست بهترین حقوق و امتیازات از بیت المال را می‌گیرند
سولماز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تورو خدا از برنامه خبری ۲۰:٣۰خواهشمندیم لااقل در گزارش خبری خود عنوان کنن که در این شرکت چه بلاهایی سر کارگران بدبخت میافته.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تشکر از سربازان گمنام آقا امام زمان لطفا بازرسی
کل کشور ورود کرده وعلت رسانه ای نشدن اختلاس مدیرعامل قبل وسرکار ماندن عوامل اختلاس تا الان
مشخص شود قطع حق وحقوق کارگر وفشار بر کارگر
وحیف ومیل بیت المال آخر وعاقبت نخواهد داشت
مدیرعامل با ۶۴ سن و۴۰سال سابقه کار ‌وهمیشه ادعا میکند با اصرار وزیر این پست را پذیرفته باید به فسادفنی وعملیات اسلامشهر ودرآمدهای شعبه ها
علت خواب معاونت بازرگانی وفسادهای دیگرکه با
برنامه ریزی واخراج پرسنل با سابقه شرکت نیز همراه هست رسیدگی شود اموال مدیر قبلی چرا فروش نرفته
اگر مسولین رسیدگی نکنند شرکت نابود خواهد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
فیش حقوقی اقای آ بعنوان معاون مالی و اداری دیگه ظرفیت نداره انقدر از تمام ایتم ها استفاده کرده و اخر سر به واحد حقوق و دستمزد که دست نشانده خودش هست می گه یه 7 روز ماموریت رو هم به فیش اضافه کن
پاسخ ها
شاهد
| United States |
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
چرا میگید آقای آ اون اسم داره
فیش حقوقی یادگاری ، عدل و ...
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام
مثلث یکدست هیئت مدیره، حقوقی و مالی تا اینجا فقط جاده را صاف کرده است؛ اخراج نیروهای قدیمی و کاربلد، افزایش هزینه ها، عدم وصول مطالبات و کاهش درآمدها نتیجه ای جز انباشت زیان در شرکت را در پی ندارد.
لطفا به داد ما کارگرها برسید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
از کارا زیاد بکنین اینکه بگین ورشکست شد یا خبر رسوندنش فایده ای نداره ولی پیگیری کردن و ارایه مستندات عالیه اینجوری میشه پیشرفت کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اگر قرار است حتی یک کارگر بیکار شود تمام دارایی شرکت بفروشید و چند برابر طلب هر کارگر بهش خسارت بدید بازم کمه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
بله خواهشا از مدیران قدیمی و بازنشسته در تمام ارگان ها استفاده کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا بگید 20:30 گزارش تهیه کنه
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
چه میکنه این وزارت کار
سجاد
|
Germany
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
مدارک بیشتر رو باید به کجا ارسال کنیم ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شما رو بخدا فعلا این خصوصی سازی ها رو تعطیل کنید . خصوصا در این دولت روحانی .
کارگراها رو به خاک سیاه نکشونید بیشتر از این .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
بابا آخر دولته اینها خرج دارن
آخرش ببین این شرکت ها و ویلاهای لواسان به چه افرادی فروخته میشه
بي نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خيلي خوبه که اين مسائل علني بشه شايد مسئولان کمي از خواب خرگوشي بيدار شوند و نيم نگاهي به وضع کارگران زحمت کش آبادان بياندازند. طي چند سال اخير با منت حقوق ناچيزي به پرسنل مرکز و علي الخصوص شهرستان ها ميدهند و خودشان حقوق هاي نجومي دارند و براي ساکت کردن پرسنل از حربه تهديد به تعديل نيرو استفاده ميکنند خدا به فرياد مظلومان برسد انشاالله
کککک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
چی بگم والا
کککک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
آقا مصطفی عزیز لطفا آدرس ارسال اسناد ومدارک را جهت اطلاع اعلام کنید
j
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ممنون از شما
ق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
مرسی
کککک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
آقا مصطفی عزیز لطفا آدرس ارسال اسناد ومدارک را جهت اطلاع اعلام کنید
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ممنون از لطفتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این شرکت طلاست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این شرکت طلاست.
نرگس سپید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شاید هم خودشونو به خواب زدن..
دارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
گروهی مانند آفت به سرکردگی مدیرعامل شستا آقای رضوانی فر و در پس آن وزیر صمت به غارت اموال کارگران مشغولند و قوه قضائیه با این حجم اطلاع رسانی فقط نگاه می کند.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام
از سید عزیزمان (آقای رئیسی)تقاضا داریم که شخصا به این ماجراهای داخل شرکت آبادان نفوذ کند وخود حقه این کارگران بیچاره رو از حلقوم امثال آوک زاده - سلطانی - هیئت مدیره های دزد ومدیر حرومزاده اداری دربیاره.
پاسخ ها
نرگس سپید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
به نظرم بهتره قوانین اصلاح بشن و قوانین جدید وضع بشن و افراد به وظایفشون عمل کنن. سید عزیز بنده خدا شخصا چقدر وارد عمل بشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سیمان تامین و سایر شرکت ها به ثمن بخس ریخت و پاش می نمایند ۱۰ درصد سهام کارگران فروخته می شود ماهیانه از بانک رفاه برای تعهدات تسهیلات دریافت می نمایند هزینه های درمان تامین اجتماعی را چند برابر می شود. حقوق های چند ده میلیونی دریافت می نمایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
بهانه خصوصی سازی یا اصل ۴۴ خیانت به ایران بود خدا لعنت کنه به این اصل پتروشیمی ملی برق ملی ......به اسم خودشان زدند تا خخره ملت بجوند لعنت به این تصمیم لعنت ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خانه از پای بست ویران است+خواجه در بند نقش ایوان است
خود وزارت صمت جزء سهامداران شستا است
بازنشسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
شرکت حمل و نقل دریایی ابادان با توجه به سابقه طولانی در امر حمل و نقل یکی از شرکت های موفق در ایران بوده که از زمان دولت احمدی نژاد باتوجه به سیاست های دولت نسبت به خرید خدمت پرسنل خود از سال 1388 می کند و اولین کار جهت تعطیلی قسمت فنی را با بازنشسته کردن پرسنل و کم سابقه را با انتقال به قسمت اداری مالی و انتظامات به تعطیلی کشانده اند و اموال فنی و انبار و خودروهای مازاد خود را با بصورت مزایده به فروش رسانده اند ایاسازمان خصوصی سازی ازفروش اموال و زمین های شرکت اطلاع دارند 520 نفر ازپرسنل شرکت بابت سهام ترجیهی ازآنان مبلغی کسر شده و باید پایان سال 1399 اخرین قسط به سازمان خصوصی سازی پرداخت تا سهام پرسنل ازاد شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
وقتی نظارتی نباشه . و اگر پرسنلی اعتراضی کنه اخراجش میکنند بدون حق و حقوق . پرسنل قدیمی شرکت از اموال و دارایی شرکت اطلاع دارند ولی کجاست گوش شنوا . وضعیت شرکت شده مثل گرگ کرسنه وسط گله . تازه به دوران رسیده ها میچاپند. شرکت درامد خوبی دارد یک مدیر لایق میتواند روزهای خوبی برای شرکت و پرسنل رقم بزند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خخخخ عجب اشفته بازاریس عجب بخور بخوریه این مبلغ به این بزرگی جابجا میکنن بعد گیر دادن به اخراج چندتا کارگر بدبخت خدایا کسی به بزرگیت شک نداره ولی هرچه زودتر انتقام ما کارگرای اخراج شده رو از این دزد فاسد بگیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
وجدان
قانون
شرع
واقعا بعضی ها به چی اعتقاد دارند
از نماینده بپرسی برای چی این قدر خرج می کنی بشی نماینده مجلس، بلد نیست جواب بده ولی بعد چند سال با عملش درک میکنی کی بوده
نماینده شده فقط سرمایه این مملکت چپاول کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
231 میلیون تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
نتایج خصوصی سازی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۷
خصوصی سازی و چپاقل اموال بیت المال به اشنایانشون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خدایا دادگرتویی
داد مظلومین عالم را
از ظالمین بستان
محمد .ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
ممنون از زحماتتان امید وارم که یک بررسی به عملکرد این شرکت داشته باشید
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام
از سید عزیزمان (آقای رئیسی)تقاضا داریم که شخصا به این ماجراهای داخل شرکت آبادان نفوذ کند وخود حقه این کارگران بیچاره را بگیرد
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا به مشکلات کارگران رسیدگی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
۱۳،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ !!!!!!
این عدد چه جوری خونده میشه.والا ما بیشتر از میلیون بلد نیستیم بخونیم!!!!!!!
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا یک نفر این رقم بخونه و بگه بعد از میلیارد چه رقمه
ناشناس
| United States |
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سیزده تریلیون و ۵۰۰ بیلیون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
درود بر اطلاع رسانیتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تشکر از پیگیری و زحماتتان
بیداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
خدا اجرتون بده ولی به فکر کارگران هم باشید
حسين
|
Denmark
|
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
حواستان به کارگران باشد
حاج خلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
سلام ممنون که اصلاح کردین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لعنت بر بی لیاقتان
غفار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
منون از اطلاع رسانیتان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تو این شرکت حمل و نقل کلاهبرداری بیداد میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
به داد کارکنان این شرکت برسید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تو رزومه طرف نوشته بود " ارتباط با خدا و کمک به فعالیت های بشردوستانه " اونوقت استخدام شد با حقوق دو برابر و نیم و یک کارگری که 20 سال اونجا سابقه دارده و اخر سر هم حداقل حقوق اون کارگر بیچاره و ندادن و اخراجش کردن !!!!!!!!!!!!!!
مهدی مزینانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این شرکت حاشیه های زیادی دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این ها بخش کوچکی از فساد داخلی شرکت آبادان هست
متاسفانه مدیران ناکارآمد شرکت رو دارن نابود می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
عزیز من خصوصی سازی برآمده از فرهنگ غربی است که با فرهنگ اسلام در تضاد است. یعنی چی که چیزی که مال همه ملت است بدهید به چند نفر؟! این سرجایش بماند کمک کن که افراد بروند راحتتر برای خود شرکت و... تاسیس کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
اینگونه اقدامات خصوصی سازی نیست
چپاول بیت المال است
افرادی ابتدا شرکت ها را زیان ده می کنند سپس با ترفند های مختلف سرمایه مردم را به یغما می برند
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
جایی ماند که اینها خرابش نکنند؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا هر چه میتوانیدبیشتر اطلاع رسانی کنید وسوءاستفاده کنندگان از اموال مردم بدانندکه بدست مردم شناسایی شده وتمام اموالی که با مکر وحیله از دست مردم درآورده‌اند دوباره مصادره خواهد شد حتی اگر درمریخ پنهان شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
تشکر از پیگیری های پی در پیتان
ناشناس
|
United States
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
لطفا در این بین حواستان به کارگران زحمت کش هم باشد
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این بزرگواران از مدیر عامل شستا گرفته تا مدیر عامل سیمان تامین و مدیر عامل شرکت حمل و نقل آبادان کارهایی کردن که نمیشود اینجا توضیح بدهیم . لطفا بازرسی محترم قوه ی قضاییه ورود کند،تفحس رو از معاونت بازرگانی این شرکت آغاز کند چون ایشون یک شخص حقوقی بسیار زیرک و خطرناک هستند و تمام فسادها از زیر سر ایشون شروع شده . تمامی استخدام ها ،رانت ها ،پولشویی و ... رو ایشون با همکاری چند نفر از پرسنل بازنشسته و یا اخراجی اداره ی اطلاعات انجام داده اند . متاسفانه این باند هم با برنامه های اطلاعاتی و هم حقوقی کاملا اشنایی دارند و کلا به صورت بسیار دقیق برای نابودی این شرکت قدم برداشته اند. برای اطلاع دقیقتر از این ماجرا باید جریان قتل مدیر عامل قبلی پیگیری شود. معاونت بازرگانی این شرکت یکی از عناصر بسیار مرمز و خطرناکی می باشد که چنانچه توسط بازپرس های توانمند مورد بازپرسی قرار گیرد سرنخ های بسیار بزرگی از فسادها رو می شود .
پاسخ ها
آواره
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۶
این خزعبلات چیه میگی
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر