کد خبر: ۷۴۲۵۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
۲۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
کد خبر : ۷۴۲۵۵۲۴

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: با آن وضعیتی که ما به اهواز سفر کردیم، هیچ نیازی به فلافل خوردن پیدا نکردیم.

چشمی: با آن پروازی که به اهواز داشتیم نیازی به فلافل نبودبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، روزبه چشمی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص شرایط این روز‌های آبی‌پوشان اظهار داشت: دغدغه این روز‌های بازیکنان استقلال در همه طیف‌های جامعه وجود دارد و فقط به فوتبال مربوط نمی‌شود. با امکاناتی که داشتیم، نتوانستیم کرونا را کنترل کنیم. روز به روز شرایط خطرناک‌تر می‌شود.

او ادامه داد: وقتی یک تیم فوتبال بازی می‌کند و سپس خبر می‌آید که ۶ یا ۷ بازیکن این تیم به کرونا مبتلا بوده اند چه معنی دارد؟ مثل بازی مقابل تراکتور که عارف غلامی در زمین حاضر بود و همان شب راهی بیمارستان شد. این موضوع باعث افزایش استرس می شود. الان نمی‌دانیم تیم بعدی چند بازیکن کرونایی دارد و یا ما خودمان چند نفر بیمار داریم. تست‌ها هم زمانی که مثبت می‌شود آقایان می‌گویند قبول نداریم و باید بروید یک جای دیگر تست بدهید.

چشمی گفت: بعید می‌دانم که باشگاهی کرونایی بودن بازیکنانش را مخفی کند، اما اگر چنین چیزی واقعیت داشته باشد نامردی است. موضوع راستی‌آزمایی هم یک نوع زورگویی است و این شرایط برای فوتبال ما جالب نیست. برخی اقدامات را از آلمان و اسپانیا کپی‌برداری کرده‌ایم، اما باید امکانات آن‌ها را هم با خودمان مقایسه کنیم. فکر می‌کنم حتی یک درصد آن‌ها هم نیستیم. برخی از کشور‌های دیگری هم که از لحاظ امکاناتی از ما بهتر هستند، بازی های خود را تعطیل کرده اند. اکنون هم آقایان برای اینکه ثابت کنند تصمیم آنها درست بوده، روی حرفشان پافشاری می‌کنند اما می‌بینید که شرایط هر روز بدتر می‌شود، چون شیوه نامه‌ها ایراد دارد، هر کسی می‌تواند اعتراض کند. 


بیشتر بخوانید


بازیکن تیم فوتبال استقلال ادامه داد: مهمتر از ابتلای بازیکنان به کرونا، خانواده آن‌ها هستند. شاید در خانواده پدر یا مادر پیر و یا حتی بچه کوچکی وجود داشته باشد. در صورت ابتلای آن‌ها چه کسی پاسخگو خواهد بود؟ در حال حاضر جان تمامی افراد جامعه در خطر است و با برگزاری مسابقات این خطر را افزایش می‌دهیم.

چشمی درباره لغو بازی تیم‌هایی که بیش از ۲۵ درصد افراد آن‌ها مبتلا به کرونا باشند گفت: مسعود شجاعی بعد از بازی با استقلال مصاحبه کرد و گفت اگر یک نفر فوت کند باز هم می‌گوییم مبتلایان کمتر از ۲۵ درصد هستند و می‌خواهیم بازی‌ها را برگزار کنیم؟ در این صورت همه بازی‌ها باید لغو شود. احتمالاً بحث مرگ و میر اصلاً مهم نیست. اگر فیفا چنین قانونی را می‌گذاشت پیش خودمان می‌گفتیم حتماً بررسی شده است. وزارت بهداشت زحمت می‌کشد، اما آن‌ها فوتبالی نیستند که بخواهند برای فوتبال شیوه‌نامه تعیین کنند.

چشمی در خصوص دیدار بعدی آبی‌پوشان مقابل نفت آبادان و ماجرای فلافل خوردن بازیکنان استقلال در اهواز گفت: اگر کسی در اهواز چنین کاری کرده خانواده اش برای او مهم نبوده است. با آن پروازی که به اهواز داشتیم هیچ نیازی به فلافل پیدا نکردیم. بعید می‌دانم از بازیکنان کرونایی هم در بازی مقابل نفت بتوانیم استفاده کنیم، اما شرایط بهتر شده است و تلاش می‌کنیم ٣ امتیاز را بگیریم. در حال حاضر همه کشور وضعیت قرمز دارد.

انتهای پیام/

اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن سیگنال
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر