کد خبر: ۷۴۴۸۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
کد خبر : ۷۴۴۸۵۰۰
مدیرکل پست خراسان رضوی:

مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی به قطب (هاب) پستی درکشور پیوست.

خراسان رضوی به هاب پستی درکشور پیوستبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سید احمد موسوی مدیرکل پست خراسان رضوی گفت: از ۱۳ مردادماه خراسان رضوی به هاب منطقه‌ای در کشور پیوست و درحال حاضر ایران به ۵ هاب پستی منطقه‌ای مجهز شد.
 
او افزود: قبلا تنها تهران دارای هاب پستی بود و تمامی مرسولات می‌بایست از طریق تهران به دیگر استان‌ها ارسال می‌شد، ولی در ایام عید امامت و ولایت ۴ نقطه از کشور از جمله مشهد، تبریز، اصفهان، همدان به هاب پستی پیوست.
 
مدیرکل پست خراسان رضوی ادامه داد: با این مهم ارسال مرسولات پستی از ۱۷ بار دست به دست شدن به ۹ بار کاهش پیدا کرد و زمان ارسال مرسولات ۲۴ ساعت کم شد و از آن طرف با راه اندازی هر هاب پستی زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر نیز در کشور فراهم شد.


افزایش ۱۵۰ درصدی ترافیک بسته‌ها و امانات پستی در ایام کرونا

 
موسوی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا اگرچه ۳۰ نفر از پرسنل ادارات پست استان مبتلا به کرونا شدند، ولی این ویروس باعث افزایش ۱۵۰ درصدی بسته‌ها و امانات پستی شد.

بیشتر بخوانید

او تصریح کرد: خوشبختانه مردم به توصیه‌های مسئولان بهداشتی و ستاد مقابله با کرونا توجه کردند و بااعتماد به خادمین خود در ادارات پست بسته‌ها و امانات خود را از طریق شرکت پست ارسال کردند و میزان استقبال مردم به پست به شدت افزایش پیدا کرد.


کارت‌های ملی به دفاتر پیشخوان واگذار شده است

 
مدیرکل پست خراسان رضوی تاکید کرد: با پایان یافتن قرارداد ثبت احوال با شرکت پست دیگر پست متولی ثبت نام و یا تحویل کارت ملی نیست و مردم می‌بایست از طریق دفاتر پیشخوان اقدام به ثبت نام و یا تحویل کارت ملی خودکنند.


خبرنگاران پیغام رسانان جامعه هستند

 
موسوی با تبریک ۱۷ مردادماه روز خبرنگار و یاد و خاطره شهدای خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران به نوعی همکاران ما شرکت پست هستند چرا که ما در شرکت پست پیغام رسان نامه‌های مردم به اقصی نقاط کشور و دنیا هستیم و خبرنگاران پیغام رسان خدمات نظام به مردم می‌باشند.
 
انتهای پیام// م.ب
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ