کد خبر: ۷۴۴۸۷۶۲
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
کد خبر : ۷۴۴۸۷۶۲

مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا گفت: با حمایت‌های پتروشیمی، نیرو‌های با ظرفیت و دارای مدارک تحصیلی را پس از آموزش های لازم به واحد‌های فنی و عملیاتی ارتقای شغلی داده‌ایم.

سیاوش قلاوند مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: با حمایت‌های مدیرعامل و در زمینه ایجاد انگیزه شغلی، نیرو‌های با ظرفیت و دارای مدارک تحصیلی را پس از آموزشات لازم به واحد‌های فنی و عملیاتی ارتقای  شغلی داده‌ایم که علاوه بر رضایتمندی، موجب کادرسازی در بین نیرو‌های جوان نیز شده است.

او بیان داشت: نیرو‌های ارتقای یافته طی مدت زمان اندک، از سوی واحد‌های خود توانستند رتبه کارمند نمونه را اخذ کنند و نشان دهند در آینده مجموعه می‌توانند نقش به‌سزایی را ایفا کنند.

قلاوند افزود: بیش از ۸۰ درصد از نیرو‌های شاغل در پتروشیمی بوعلی سینا بومی استان هستند و تمامی کارکنان ساکن در منطقه هستند و یکسان‌سازی ارائه خدمات و عوامل رفاهی بین تمامی کارکنان انجام می‌شود.

مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی بوعلی سینا تصریح کرد: اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این شرکت از مردادماه سال ۹۷ آغاز شده و طی این مدت تمامی نیرو‌ها شامل افزایشات مزدی شده‌اند و بدون توجه به نوع و ردیف استخدام کارکنان، تمامی رفاهیات برای همه نیرو‌ها به صورت یکسان درنظر گرفته شده و با جلسات مستمر نیز سعی در بهبود خدمات و رفاهی ارائه شده برای تمامی کارکنان داریم.

این مقام مسئول گفت: معتقدیم هرچه نشاط میان خانواده‌ها بیشتر باشد، بهره‌وری در بین کارکنان نیز بالاتر خواهد بود و ما در این راستا علاوه بر برگزاری مراسمات در مناسبت‌های مختلف و اهداء هدایا به کارکنان و خانواده‌ها، سالن‌های ورزشی را در شهر‌های ماهشهر، بندر امام خمینی (ره)، بعثت و شهرک طالقانی فراهم کردیم تا کارکنان و خانواده‌هایشان بدون تفاوت در ردیف شغلی بتوانند از خدمات آن به صورت یکسان بهره‌مند شوند.

او ادامه داد: مدل منابع انسانی بر اساس نیاز‌های واقعی سازمان در این شرکت اجرا می‌شود و نظام ارتقاء و پیشرفت، رضایتمندی کارکنان، سیستم مدیریت ارزیابی عملکرد و بهبود آموزش و توسعه و مهارت نیروی انسانی از جمله اهداف ترسیم شده شرکت است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ