کد خبر: ۷۴۴۹۵۶۰
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
کد خبر : ۷۴۴۹۵۶۰
گروه : قزوین » قزوین
نماینده مردم قزوین در مجلس خبر داد؛

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای گفت: اجرای طرح انتقال آب سد طالقان به هزار و ۴۰۰ میلیارد اعتبار نیاز دارد که مناقصه اول آن هفته گذشته انجام شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین،  لطف اله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای با بیان اینکه  طرح انتقال آب سد طالقان نیازمند هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار است گفت: امسال کلید انتقال آب از سد طالقان به استان قزوین زده می‌شود و تا دو سال آینده این طرح اجرا خواهد شد.

او  درباره انتقال آب شاهرود هم گفت: برای اجرای این طرح دو راه در نظر گرفته شده که انتقال آب از الموت به رودخانه طالقان راه نخست و کم هزینه است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای، حفر تونل برای استفاده از آب را راهکار دوم دانست که به بودجه زیادی نیاز دارد.

او با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه آب برای بخش خصوصی مقرون به صرفه نیست و باید از بودجه دولتی استفاده شود گفت: مجموع بودجه دولتی در استان ۲۰۰ میلیارد تومان است که نمی‌توان برای اجرای طرح‌ها از آن استفاده کرد و باید از بودجه‌های ملی استفاده شود.

سیاهکلی با بیان اینکه باید برای سرمایه گذاری در استان پذیره نویسی انجام شود، گفت: باید به مردم اعلام کرد در بورس شرکت کنند تا طرح‌ها در استان تکمیل شود.

وی با تاکید بر تعطیل کردن بانک محوری گفت: باید بورس محور کار‌ها قرار گیرد تا پول مردم درتولید استفاده شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای با اشاره به تحریم‌های موجود گفت: با به کارگیری فکر و اندیشه، تحریم‌ها تاثیری نخواهند داشت و فقط لازم است که تحریم‌ها را دور زد و یکی از آن‌ها مبادله کالا با کالا ست.

سیاهکلی با اشاره به روز خبرنگار گفت: کار رسانه ملی مخصوصا صدا و سیمای استانی حل و فصل مسائل استان و پاسخ گویی به نیاز‌های منطقه‌ای است.

او افزود: مدیر موفق مدیری است که بخشی در زیر مجموعه خود به نام رسانه داشته باشد چرا که با رسانه است که کار‌ها پیش می‌رود.

سیاهکلی گفت: وقتی صدا و سیما در مسئله‌ای ورود کند مسئولان به آن بیشتر توجه می‌کنند و برای حل آن تلاش خواهند کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای گفت: باید همه مدیران در زیر مجموعه خود مدیریت رسانه تعریف کنند چراکه روابط عمومی‌ها نمی‌توانند کار رسانه را انجام دهند.

سیاهکلی با بیان اینکه رسانه بومی محلی مثل رادیو و تلویزیون می‌تواند نقش کمک مدیریتی داشته باشد گفت: اگر مدیران در کار‌ها و مدیریت خود از رسانه استفاده کنند هم سرعت و کیفیت کار بالاتر می‌رود و هم هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران رسانه ملی در خصوص اینکه نماینده‌ها باید صدای رسانه باشند گفت: خوشبختانه برای اولین بار در مجلس فراکسون رسانه راه اندازی شده که جایگاه خبر، خبرنگار و رسانه در ان تعریف شده است.

سیاهکلی با بیان اینکه رسانه‌ها نمی‌توانند از خود تعریف کنند گفت: تلاش می‌کنیم صدای رسانه باشیم و در تلاش هستیم تا کمیسیون فضای مجازی راه اندازی شود که اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ