کد خبر: ۷۴۴۹۶۵۱
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
کد خبر : ۷۴۴۹۶۵۱
گروه : ایلام » ایلام
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام:

کریمیان گفت:روز خبرنگار، یادآور زحمات و تلاشهای انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته اند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی فرا رسیدن17 مرداد، روز خبرنگار را تبریک گفت.

 متن پیام تبریک کریمیان بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار، یادآور زحمات و تلاشهای انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می‌آورند.

روز خبرنگار یادآور اراده عمل مجاهدانه مردان و زنانی است که برای بازگویی حقیقت و باز تاباندن واقعیت، پرچم رسالت بزرگ اطلاع رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند.

خبرنگارانی که به رسالت خطیر خود در عرصه اطلاع رسانی، ایمان دارند و دانستن را حق مردم می‌دانند و با رعایت اخلاق حرفه ای، با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.

خبرنگاران به عنوان قاصدان امین و راویان صدیق، تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، که با نقد منصفانه‌ی کاستی‌ها و بیان هوشمندانه‌ی پیشرفت ها، وجدان بیدار انسانیت و زمینه ساز سلامت فکری و فرهنگی جامعه‌اند.

در حقیقت برای اینکه جامعه ای پویا و رو به تکامل داشته باشیم می بایست از حضور فعال خبرنگاران در تمامی حوزه ها استقبال کنیم، چرا که خبرنگاران خط مقدم اطلاع رسانی و جهت دهی افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود آشنا می کنند و می‌توانند به عنوان یک عنصر موثر در توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه نقش اساسی ایفا کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت 17 مرداد سالروز شهادت شهید والامقام «محمود صارمی»، این روز را به همه خبرنگاران عزیز، اصحاب رسانه، اهل قلم، خانواده مطبوعات و عکاسان پر تلاش و زحمت کش در استان ایلام تبریک عرض نموده و از زحمات و تلاشهای ارزشمند و دلسوزانه آنان قدردانی می نمایم و سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه این عزیزان از خداوند متعال خواهانم.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ