کد خبر: ۷۴۴۹۸۰۴
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
کد خبر : ۷۴۴۹۸۰۴

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کردستان، از پرداخت ۵۷۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸ ملی، در استان خبر داد.

کمال حسینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کردستان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،کمال حسینی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کردستان گفت: تا تاریخ ۹۹/۵/۱۵ به ۳۹ واحد تولیدی متقاضی، مبلغ ۵۷۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸ ملی جهت تامین سرمایه درگردش و سرمایه ثابت مورد نیاز، مصوب و پرداخت شده است.

او در این خصوص اظهار داشت: پس از ابلاغ اعتبارات تبصره ۱۸ ملی بخش صنعت و شروع عملیات پرداخت این تسهیلات به واحد‌های تولیدی، در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های استان که به ریاست استاندار برگزار شد، عملکرد بانک‌های عامل استان مورد بررسی قرار گرفت.

حسینی افزود: با توجه به روند کند جذب تسهیلات در ماه‌های فروردین و اردیبهشت، به دستور استاندار محترم، کارگروه ویژه‌ای به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، تشکیل شد تا ضمن بررسی و رفع مشکلات و موانع موجود، زمینه جذب و پرداخت حداکثری تسهیلات مذکور و تامین منابع مالی مورد نیاز واحد‌های تولیدی فراهم شود.

او در ادامه گفت: پس از تشکیل کارگروه ویژه، بلافاصله جلسات تخصصی با حضور تک به تک بانک‌های عامل، مدیران دستگاه‌های اجرایی ذیربط و مجریان طرح‌های تولیدی متقاضی، در محل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری برگزار شد که هر کدام از این جلسات منتج به اخذ مصوبات لازم و تسهیلگری مناسب گردید.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: به دنبال پیگیری‌های به عمل آمده و رفع مشکلات و موانع، و با همکاری و تعامل خوب بانک‌های عامل در استان، تا تاریخ ۹۹/۵/۱۵ مبلغ ۵۷۵ میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸ به ۳۹ واحد تولیدی مصوب و پرداخت شده است.

شایان ذکر است، تسهیلات تبصره ۱۸ جهت سرمایه در گردش، بازسازی و نوسازی و تکمیل طرح‌های نیمه تمام بخش صنعت با نرخ ۱۲% به متقاضیان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ