کد خبر: ۷۴۵۳۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
کد خبر : ۷۴۵۳۶۰۰

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : رعایت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در اولویت کار مدارس قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ماشاء‌الله پروین معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : پروژه مهر از طرح‌های موفق آموزش و پرورش است که با هدف کیفیت بخشی آموزشی و ارائه خدمات تربیتی به تمامی دانش‌آموزان، هماهنگی بیشتر جهت ارائه خدمات در شرایط حساس و همچنین برنامه‌ریزی جهت بازگشایی مطلوب مدارس در تابستان هر سال کلید می‌خورد.

او گفت : در پروژه مهر ۹۹ با توجه به شرایط خاص پیش آمده و شیوع بیماری کرونا سه کارگروه ایمنی و سلامت، انتخاب و انتصاب مدیران و نیز فضای مجازی به کمیته‌های قبلی اضافه شده است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان افزود: باتوجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مدارس استان از ۱۵ شهریورماه فعالیت خود را آغاز می‌کنند و اولویت اصلی این معاونت ایمن سازی و بهبود وضعیت بهداشتی مدارس در آغاز سال تحصیلی پیش رو است.

پروین ادامه داد: بررسی وضعیت جسمانی دانش‌آموزان، آموزش‌های مجازی در راستای پیشگیری از بیماری کرونا، فاصله‌گذاری اجتماعی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک و مواد شوینده دست را می‌توان از مهم‌ترین فعالیت کارگروه ایمنی و سلامت در ایام بازگشایی مدارس نام برد.

شیرزاد احسانخواه‌ رئیس اداره سلامت و تندرستی‌ گفت: توجه به سلامت دانش‌آموزان و سامان بخشی امور بهداشتی در مدارس، ارتقاء سلامت جسمی و روانی دانش آموزان و فرهنگیان از مهمترین هدف کارگروه است.

احسانخواه با اشاره به نگرانی و دغدغه خانواده‌ها، دانش‌آموزان و فرهنگیان گفت: ما موظف هستیم این نگرانی و استرس را مدیریت کنیم و این نیازمند فرهنگ‌سازی، برنامه‌ریزی، نظارت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همکاری و تعامل تمامی همکاران و حوزه‌ها است.

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ