کد خبر: ۷۴۵۵۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
کد خبر : ۷۴۵۵۹۸۶

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت:این استان می‌تواند به راحتی در زمینه تحقق جهش تولید ایفای نقش کرده و موثر واقع شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،نادر صادقی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی روز چهارشنبه در همایش فرماندهان بسیج ادارات در سالن شرکت مخابرات؛ با اشاره به توانمندی‌های بسیج در عرصه‌های حمایت از تولید گفت: سازمان بسیج با بهره گیری از توان مهندسین مجرب و ظرفیت‌های علمی و کاربردی توانسته نقش بسزایی در تولید محصولات مختلف و خودکفایی ملی ایفا کند.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پتانسیل‌های آذربایجان غربی در زمینه‌های اقتصادی، مرزی، دارا بودن زمین‌های مستعد برای کشاورزی، صنایع تبدیلی و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص تصریح کرد: این استان می‌تواند با این ویژگی‌های منحصربفرد به راحتی در زمینه تحقق جهش تولید ایفای نقش کرده و موثر واقع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به سیاست‌های کلی نظام اداری و تاکید بر شیوه‌های نوین مدیریتی برای کارایی بیشتر افزود: استفاده از روش‌های مدیریت نوین علمی و تعالیم دینی اسلامی برای افزایش اثربخشی، صرفه جویی در منابع و سرعت بخشی به کارکرد‌ها و رضایتمندی عمومی می‌تواند بیش از همیشه قطار توسعه را به سر منزل مقصول برساند.

صادقی با اشاره به دانش بنیان کردن نظام اداری با به‌کارگیری اصول مدیریت دانش، تأکید کرد: مدیریت دانش یکی از مباحثی است که در دنیای امروز به آن تاکید می‌شود چرا که سبب انتقال دانش از نسلی به نسل دیگر و استفاده از تجربه و دانش دیگران در نهایت سبب افزایش بازدهی سازمان می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی عنوان کرد: حمایت از نوآوری و ابتکار یکی از نکات کلیدی برای ساختار نظام‌مند سازمان‌ها و ادارات و اشتغال‌زایی و افزایش سطح درآمد است.

صادقی با اشاره به ظرفیت فناوری نوین در بحث سرمایه‌گذاری، افزود: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات بنگاه‌های اقتصادی عدم استفاده از فناوری نوین است که در صورت استفاده درست از آن می‌توان حلقه‌های مناسبی بین بخش‌های مختلف این بنگاه‌ها ایجاد کرد.

این مسئول  با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۹ به نام سال جهش تولید، بیان داشت: مقام معظم رهبری برای چندمین سال پیاپی نام‌گذاری سال را با مسائل اقتصادی مرتبط کرده‌اند که نشان از اهمیت بالای تولید و اقتصاد است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تولید شامل تولید کالا، خدمات و دانش است، تشریح کرد: برای پیشرفت جهش در هر سه مورد همگام با یکدیگرباید صورت گیرد.

انتهای پیام/ن م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ